1

@Zoker i @AlexDark00 Opinia?

0

@AlexDark00 i @Zoker Opinia?

0

@AlexDark00 A nie krytykujesz go za mecz z PSG, gdzie miał 0 bramek i 0 asyst, ale grał dobrze? :D

0

@AlexDark00 Nie opłacalny to był Suárez:D

0

@AlexDark00 Hahaha strzał w płot. Jaki wpływ na UE mają parlamentarzyści?:D Czy tego samego nie mogą robić bez tego? :D

0

@AlexDark00 Jak tam Konfa co jest antyUE, ale pensja stamtąd ok albo jak tam Rosjanie według nich, a może świeczki w sejmie przeszkadzają? :D

0

@AlexDark00 Dobrze, że przez to co gada i robi Konfa nie mają takiego problemu:D

0

@AlexDark00 Czytaj z rozumieniem:D

0

@AlexDark00 Nie zrozumiałeś:D Napisał user co oglądał ok 10 na ok 50 w tym sezonie: D Kto niby lepszy? :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AlexDark00 może teraz zrozumiesz:D

1

@Kgorecki2500 @AlexDark00 co o tym sądzisz? :D

0

@Dankho94isback Oczywiście, że nie.

2

@Lionel_Messi10 Jeszcze raz przeczytaj co napisałem.

0

@AlexDark00 Tak bo FF na to zwraca uwagę:D

2

@AlexDark00 Próbujesz być śmieszny? :D A może to riposta? :D

4

@Lionel_Messi10 Co Ty piszesz? Jak sam Messi na tej gali powiedział, że Lewandowski powinien dostać za 2020.

0

@AlexDark00 Próbujesz być śmieszny? :D A może to riposta? :D

0

@AlexDark00 Ahh ta twoja radość i obiektywne spojrzenie, w żadnym przypadku umniejszanie:D

0

@AlexDark00 Nie był:D

0

@AlexDark00 Suárez też nie:D

0

@AlexDark00 Gdzie tak napisałem? A swoją drogą: napastnik musi zdobyć gola lub asystować by zagrać dobrze(jeden mecz)? I napisałem też inne. Nie pasuje do narracji?

1

0

@AlexDark00 twoje żarty to dopiero poziom:D

0

@AlexDark00 Dobrze, że ty decydujesz, a nie czekaj, jednak nie:D

0

@AlexDark00 Rooney nie ugryzł rywala 3 razy:D

0

@AlexDark00 @Argy Król strzelców, w SPH udział w 4 na 5 bramek, w tym sezonie najlepszy strzelec, z Realem chociażby strzelił, z Napoli w obu meczach, z PSG dobry mecz.

0

@AlexDark00 Albo o gaszeniu świec gaśnicą:D

0

@Hindus Przynajmniej nie kłamie jak ty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?