Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zoker i @AlexDark00 Opinia?
0
@AlexDark00 i @Zoker Opinia?
0
@Zoker https://www.transfermarkt.pl/oleksandr-zinchenko/leistungsdatendetails/spieler/203853/plus/0?saison=2023&verein=&liga=&wettbewerb=&pos=&trainer_id=
Chyba tak źle nie było.
0
@AlexDark00 A nie krytykujesz go za mecz z PSG, gdzie miał 0 bramek i 0 asyst, ale grał dobrze? :D
0
@AlexDark00 Nie opłacalny to był Suárez:D
0
@AlexDark00 Hahaha strzał w płot. Jaki wpływ na UE mają parlamentarzyści?:D Czy tego samego nie mogą robić bez tego? :D
0
@AlexDark00 Jak tam Konfa co jest antyUE, ale pensja stamtąd ok albo jak tam Rosjanie według nich, a może świeczki w sejmie przeszkadzają? :D
0
@AlexDark00 Dobrze, że przez to co gada i robi Konfa nie mają takiego problemu:D
0
@AlexDark00 Czytaj z rozumieniem:D
0
@AlexDark00 Nie zrozumiałeś:D Napisał user co oglądał ok 10 na ok 50 w tym sezonie: D Kto niby lepszy? :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AlexDark00 może teraz zrozumiesz:D
1
@Kgorecki2500 @AlexDark00 co o tym sądzisz? :D
0
@Dankho94isback Oczywiście, że nie.
2
@Lionel_Messi10 Jeszcze raz przeczytaj co napisałem.
0
@AlexDark00 Tak bo FF na to zwraca uwagę:D
2
@AlexDark00 Próbujesz być śmieszny? :D A może to riposta? :D
4
@Lionel_Messi10 Co Ty piszesz? Jak sam Messi na tej gali powiedział, że Lewandowski powinien dostać za 2020.
0
@AlexDark00 Próbujesz być śmieszny? :D A może to riposta? :D
0
@AlexDark00 Ahh ta twoja radość i obiektywne spojrzenie, w żadnym przypadku umniejszanie:D
0
@AlexDark00 Nie był:D
0
@AlexDark00 Suárez też nie:D
0
@AlexDark00 Gdzie tak napisałem? A swoją drogą: napastnik musi zdobyć gola lub asystować by zagrać dobrze(jeden mecz)? I napisałem też inne. Nie pasuje do narracji?
1
@Hindus https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14407501#comment-14410519
Nie zmienia to faktu, że kłamałeś.
0
@AlexDark00 twoje żarty to dopiero poziom:D
0
@AlexDark00 Dobrze, że ty decydujesz, a nie czekaj, jednak nie:D
0
@AlexDark00 Rooney nie ugryzł rywala 3 razy:D
0
@AlexDark00 @Argy Król strzelców, w SPH udział w 4 na 5 bramek, w tym sezonie najlepszy strzelec, z Realem chociażby strzelił, z Napoli w obu meczach, z PSG dobry mecz.
0
@AlexDark00 Albo o gaszeniu świec gaśnicą:D
0
@Hindus Przynajmniej nie kłamie jak ty.