0

@kuz Roque przyszedł w styczniu i grał na początku i to słabo. A Lewandowski w 2024 poprawił się... np. w 73 min dał asystę do Yamala, gdzie było 1:0(koniec) Mallorca czy bramka na 3:1 z Napoli w 83 min.

0

@AlexDark00 A, gdzie tak napisałem o trenerach? :D No właśnie;D

0

@AlexDark00 I dlatego w tam tym sezonie bez nich wygrał ligę i SPH, a z ta kadrą co Koeman zrobił lepsze wyniki:D

0

@AlexDark00 To nie o Suarezie:D

0

@AlexDark00 Przy Haalandzie i Alvarezie grałby więcej:D Lewandowski gra bo strzela i gra całkiem dobrze:D

0

@AlexDark00 Już mi się nie chce tego pisać. W roku 2023 ma pierwsze miejsce, a co istotne sprzedaż koszulek nie jest całym marketingiem klubu.

0

@AlexDark00 Ci "biedni" sędziowie.

0

@AlexDark00 Król strzelców w debiucie, w SPH dobrze, w tym sezonie najlepszy strzelec, do tego marketing na plus:D

0

@AlexDark00 Może z głodu by nie pomarli, chociaż niektórzy słabo wyglądają jak nam sędziują:)

0

@AlexDark00 Wtopa bo hejter tak twierdzi? :D

0

@AlexDark00 Przeczytaj jeszcze raz co o tym napisałem:D

1

@Kapitan hawk Ja myślę, że nawet 20 razy i może w końcu mieliby tryplet.

0

@AlexDark00 Dobrze, że Torres ma cały czas słabą, a Cancelo stałą:D Wcześniej np Suárez miał cały czas taką samą, nie miał serii w LM, w 8 sezonów w Hiszpanii był 3 razy lepszy od najsłabszego króla strzelców od 22 lat :D

1

@AlexDark00 Jak Lewandowskiego w tym sezonie nie było, przypomininj jak to wyglądało:D Te 8 spotkań w lidze i jak było? :D Argument z Messim jest śmieszny, najlepszy w historii to prawie każdego ośmieszał:D

0

@AlexDark00 A co "znawco" jak Dovbyk będzie jak Schick? ::D

0

@AlexDark00 A co Torres nie pasuje jako zmienik czy może to będzie jak Schick? :D

0

@AlexDark00 On w przeciwieństwie do ciebie umie uargumentować i nie kłamie:D

0

@AlexDark00 Przecież to nie Suárez, a nie czekaj, Messi nie gryzł rywali, nie miał takiej serii w LM i jak zagrał w lidze 30 spotkań lub więcej to zdobył tyle samo lub więcej goli niż najsłabszy król strzelców od 22 lat:D

1

@FcPortoFan1999 Co do Xaviego mam inne podejście bo z słabą kadrą (jak nas przejmował po Koemanie) zrobił w miarę ok wynik, a w swoim pierwszym pełnym sezonie wygrał ligę, dorzucił SPH... wiadomo ten sezon tragiczny, ale może coś jeszcze ugra (taką mam nadzieję), chyba, że jednak go zmienia (to byłoby dobre).

0

@FcPortoFan1999 Chyba do nikogo, chociaż Yamal się broni.

0

@FcPortoFan1999 Dramat jak ostatnio grają w obronie...nawet do Ter Stegena można mieć zarzut.

1

@AlexDark00 Na szczęście jak wszedł Torres to było lepiej, a nie czekaj, znowu gorzej, nawet akcji ofensywnych nie tworzyli:D

0

@AlexDark00 Normalne pytanie, nie umiesz odpowiedzieć? :D

0

@Encore A, gdzie go się czepiam encorku? Ja pytam tylko o ZP dla niego.

0

@Encore A może Bruno Fernandes, jedyny gracz United co zagra prostopadle i jak odejdzie to ich upadek? Chociaż wyniki z nim tego nie oddają.

0

@AlexDark00 Od Konfy nauczył się tego szacunku:D

0

@AlexDark00 W 6 sezonów z Messim i Neymarem w składzie:D Jak bez nich to najsłabszego króla strzelców od 22 lat w Hiszpanii nie był w stanie pobić:D

0

@kakusus Do tego też?

0

@AlexDark00 Tak, jak chodzi o gryzienie rywali, serię w LM czy nie pobicie najsłabszego króla strzelców w Hiszpanii od 22 lat bez Leo:D

1

@Lionel_Messi10 Dokładnie:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?