Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Hindus
I drugi mecz: 1 setka i karny, więc nie kłam.
0
@Hindus Pierwszy mecz
Nie ma on tych dwóch setek. Zaraz sprawdzę drugi bo może nie pamiętam tych dwóch jego.
0
@Hindus Nie, Ciebie pytam. A widzę, że problem z tym, ale ok. Nie pamiętam tych 4 setek jego i karnego w tym dwumeczu, zaraz to sprawdzę bo może pamięć mi szwankuje i nie pamiętam wszystkiego z przed 12 lat.
0
@Hindus Czyli miał 4 setki i karnego w dwumeczu z Chelsea w 2012?
0
@Hindus W 2012? Gdzie jeszcze 2?
0
@Hindus Messi dał okazję w rewanżu z Liverpoolem Albie i Cou, w rewanżu z Romą dał okazję Suarezowi. Z PSG w rewanżu bramka. Czekam na Twoje 4 setki.
1
@Gall Chłopie znowu masz problemy z faktami. I co wmawiasz, że zbaczam z tematu?
3
@Gall Za Messiego w składzie przez 17 lat w Barcelonie"
- jest 26 lig czyli doszło 10(Realowi w tym czasie doszło 5 i mają teraz 34 lig),
- jest 31 więc doszło 7 CdR(Realowi w tym czasie doszło 2 i mają 19 CdR),
- jest 13 SPH doszło 8(Realowi w tym czasie doszło 4 i mają 11 SPH),
- jest 5 LM czyli doszło 4(Realowi w tym czasie doszło 4 i mają 13 LM), Bayern 2,Chelsea 2, reszta po 1, więc widać jaka przepaść,
- jest 3 KMŚ więc doszło 3(Realowi w tym czasie doszło 4....według mnie tu jedna przewaga, która ma znaczenie),
- pomiędzy Realem a Barceloną było 225 spotkań. Przed Leo było 180 spotkań w tym 76 wygranych Madrytu, 67 Barcelony i 34. Za Leo było 45 oficjalnych spotkań z Realem, gdzie FCB wygrała 19 razy, 11 razy remis, 15 porażek.
I, żeby było jasne, Messi sam tego nie wygrał, ale pokazuje to jaki był genialny. LM wygrywali częściej z nim, a byli tu Maradona/Cruijff/Romario/Rivaldo/Ronaldo itd.
Sam napisałeś, że Messi miał dobrych kolegów to podałem przykład, że nie tylko Messi miał takich. A swoją drogą Messi bez tych kolegów wygrał ligę czy CdR, SPHbył w półfinale LM, gdzie w obu spotkaniach u nas najlepszy. 14/15 Xavi nie był głównie rezerwowym szczególnie w LM, a prym wiodło MSN?
0
@AlexDark00 Pytałem o Aube:D
1
@Gall A nie było np. Dream Teamu ? Gdzie tak napisałem o Levante?
0
@AlexDark00 Dobrze, że Konfa trzyma poziom:D
0
@AlexDark00 ZP dla niego?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Gall Ile wygrali z tymi magikami, a ile z Leo?
2
@Destroyer_of_Worlds Widać było jak Barcelona sobie świetnie radziła jak odszedł, gdy np. z grupy LM nie wychodzili. W tym sezonie pojedyncze spotkania były dobre co to oznacza?
1
@Hindus Nie jest większy niż klub, ale na jego temat są wypysisywane głupoty.
@FCB24 I czemu kłamiesz z tymi trofeami dla Realu?
0
@bartas97 On przynajmniej nie kłamie, nie wmawia i czyta z rozumieniem w przeciwieństwie do ciebie.
0
@Objectivo Wiadomo, przecież teoria spiskowa to wiedzieli kiedy przestać.
0
@Objectivo Chodzi o moment pokazania i wpływ sytuacji. Oczywiście, tak pasuje do narracji, że nie grali.
0
@bartas97 Czytaj z rozumieniem.
0
@Objectivo Tak jak pisałem @bartas97 znowu się mylił. Nie pokazał tych 2 minut w 99. Dziwnym trafem pominąłeś bramkę ( 2 x cieszynka z rezerwowymi i var). Gdyby Marciniak był za Realem to nie uznałby gola... a nie czekaj to zrobił. Obiektywnie czy teoria spiskowa?
0
@Objectivo Przedłużył o 5 min, miało być 9 min dłużej grali do 114. Była bramka i var w czasie doliczonym i w 110 wszedł zawodnik Realu.
0
@bartas97 A wiadomo jakie miał bokserki?
0
@Roni/VEB I co to zmienia jak dawno to było?
@barca6narod6wybrany Na szczęście jesteś Ty, który wyjaśni.
0
@Objectivo Ta na pewno to teoria spiskowa, wszystko pod nią.
0
@Objectivo Chyba logiczne, że to nie musi być teoria spiskowa, a prawda i samo pokazanie filmu.
0
@Objectivo Sam napisałeś, że szukają teorii spiskowych, a teraz sam tłumaczysz czemu mieli.
0
@Objectivo Czyli to prawda czy nie?
0
@Objectivo Co sfałszowali film?
0
@bartas97 A ja napisałem wszystko poważnie. Za to nie wmawiają i nie kłamią jak Ty.