Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska Super.
0
@Stinger_ "Obaj czyli CR i Leo mają swoje sukcesy. Jeden lepszy w jednym, drugi w drugim ale tutaj napisanie czegoś dobrze o CR to od razu strzał w kolano bo ma się wychwalać tylko Leo.". Z tym kłamałeś. Można napisać o CR i to nie strzał w kolano, dałem link, gdzie chwaliłeś CR za LM i było dobrze odebrane.
2
@VegetaPolska Zawsze jakieś usprawiedliwienie. Jak tak dobrze to tam zapraszam, a tu skasuj konto.
@Kapitan hawk Więcej niż u mnie D
0
@Stinger_ https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14448654#comment-14448687
0
@Stinger_ I czemu kłamiesz? Jak napisałeś o LM i CR tam wychwalałeś to co było?
1
@Kapitan hawk @Objectivo i @VegetaPolska Opinia?
1
@97ketrab To, żebyś miał mnie w pamięci bo ja też uważam, że Brazylia na CA zawiedzie jak to obecnie w kwalifikacjach.
1
@TR3YWAY Ahh te Twoje żarty.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ciekawe co na to "obiektywni"?
2
@mekston Tak samo w 09/10 pewnie z triumfu i pierwszej historycznej obrony LM.
2
@mekston Też mnie to rozwaliło:D
To fakt, rywale też swoje robili w fazie pucharowej.
5
@Stinger_ Dokładnie, np. w ilości spotkań. Jak sam pisałeś o LM to było dobrze? https://www.messivsronaldo.app/ masz czy wszystkie.
0
@MeMyselfAndI masz pocztaj sobie.
0
@TR3YWAY Tak samo nie muszą być żartem, ale wiadomo ja dystansu do siebie nie mam:D
0
@TR3YWAY A, dziękuję, więc dla mnie zmiana narodowości i Disney nie są okazem szacunku, nawet jak dla Ciebie to żart:D
0
@TR3YWAY A jest możliwość wypowiedz? Mam prawo do swojej opinii?
0
@TR3YWAY Oczywiście, a to, jak w Twoim mniemaniu jest wytłumaczenie to tak można? :D
0
@TR3YWAY Może u Ciebie jest na porządku dziennym zmiana narodowości, nazywaniem prześmiewczo jest okazywaniem szacunku.
0
@TR3YWAY Czyli sam sobie wybierasz, kiedy stosować szacunek, a kiedy żartować:D
0
@TR3YWAY Oczywiście, wcześniej jak Lewandowskiego Disney nazywałeś to też był żart? :D
0
@TR3YWAY
"TR3YWAY
4 minuty temu
Dyskusja
Historia edycji komentarza
0Poleć komentarz
@kuz Ale jest to forma szacunku w stronę drugiej osoby (w tym przypadku księdza). Ja też wielu rzeczy w swoim życiu nie lubię robić, nie podoba mi się itp. ale szanując drugiego człowieka robię coś dla niego, bo wiem że korona mi z głowy nie spadnie".
1
@Stinger_ No pewnie tak tylko chodzi mi o to, że Messi wcale nie gorszy tylko mniej spotkań zagrał.
@JohnnyBarca No tak dokładnie, dlatego CR w 1/4 strzelał takim tuzom jak Porto, Roma, Wolfsburg, Aopel, Galata, Ajax. A w fazie pucharowej miał jeszcze Lyon, Schalke, CSKA.
@NeroTFP1 To racja, ale też rywale swoje zrobili w fazie pucharowej.
8
@Stinger_ Messi ma lepszy współczynnik gol/mecz od CR w LM.
0
@Edgemoon I dlatego w tam tym roku z nim w składzie wygrana liga i SPH.
0
@Marcelinho99 To dawał więcej niż jego pensja czy nie?
0
@Marcelinho99 A istotne jest ile dawał sportowo i merkegtingowo?
0
@97ketrab Odniosłem się do tego co napisałeś, ale szok?:D
0
@97ketrab A, gdzie tak napisałem?:D
0
@97ketrab "Jak są jakieś śmieszne rankingi gdzie wygrywa Ronaldo lub ktoś inny to mówicie, że brukowce ale w takiej sytuacji to brukowiec TOP. ". Dobrze, że nie ma tak w drugą stronę, a nie czekaj jest. Zwłaszcza przed ostatnim mundialem.