Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Muszynianka Czekam aż mi odpiszesz. Czemu jesteś lepszy od pracowników kin, hoteli, restauracji, różnych atrakcji?
0
@Stinger_ To źle zrozumiałem, przepraszam.
3
@Popitek12 A potem jeszcze wygrał Euro, piłkarz kompletny.
2
@Danny Gaucho Przecież nie robię przeż ta ustawę:)
1
@Stinger_ Więc o co Ci chodzi? I nie wymieniłem tam dwóch tylko znacznie więcej.
@Danny Gaucho Dokładnie o to mi chodzi. Wszyscy albo nikt.
0
@FCB_dimiC Super, tak sobie wmawiaj.
2
@Danny Gaucho Nie mogę robić zakupów w ten dzień.
2
@FCB_dimiC Jak jeździsz na wakacje lub weekend to rozumiem, że w hotelu czy polu namiotowym meldujesz się w soboty? Nie oczekujesz sprzątania pokoju w niedzielę? Śniadanie, obiad, kolacje w niedzielę ogarniasz sobie w tygodniu? Jak chodzisz nad "wodę" to nie oczekujesz tam atrakcji typu płynięcie na bananie czy skuterze? Lodów w niedzielę też nie chcesz? Itd.
1
@VegetaPolska @Muszynianka @Danny Gaucho Pracownicy restauracji np
dostawcy, hoteli, kierowcy autobusów czy pociągów, tramwajów, metra, pracownicy stacji benzynowej, pracownicy w TV, gdzie masz reportaże na bieżąco, pracownicy basenu czy aquaparku, pracownicy cyrku czy wesołych miasteczek ok?
2
@QQL5 Na to niestety wychodzi albo będą wpierać, że to wyższa konieczność:)
6
@mleczkoo Pracownicy restauracji np
dostawcy, kierowcy autobusów czy pociągów, tramwajów, metra, pracownicy stacji benzynowej, pracownicy w TV, gdzie masz reportaże na bieżąco, pracownicy basenu czy aquaparku, pracownicy cyrku czy wesołych miasteczk itp. jaki to poziom i ok?
7
@QQL5 Ja uważam podobnie jak Ty, niedziela powinna być handlowa.
1
@draxidox Nie z pociechami, a "kaszojadami".
2
@Visca_barca Tak.
0
@AlexDark00 A ja myślałem, że to zależy od pozycji/formy zespołu/formy zawodnika itp. ale pewnie jestem w błędzie:D A nie, czekaj, np. Mayoral w tam tym sezonie 8 bramek, a w tym 15, a więcej spotkań (LL) w tam tym sezonie:D
0
@AlexDark00 A czy Lewandowski ma Messiego i taką drużynę jak Suárez przy tym wyniku? :D Czy jakość drużyny nie ważna? :D
0
@AlexDark00 Nie moja wina, że lepszy Suárez w LL przegrywał np. z Turkiem:D
0
@AlexDark00 No jest tu dwa sezony:D
0
@AlexDark00 Jest o zastępstwie Torresa, czytaj dokładnie:D
0
@AlexDark00 Jakbyś oglądał mecze to byś tak od rzeczy nie pisał. Torres w tym sezonie grał na 9 i grał słabo, ale to trzeba oglądać:D
0
@AlexDark00 Dalej tego marketingu nie rozumiesz:D Czy Messi jest lepszy marketingowo? :D Czemu odszedł? :D To realizuje swoje zadania czy nie? :D
0
@AlexDark00 Gdybanie teraz ok? :D
0
@AlexDark00 Całe 2 sezony u nas, może będzie 3, gdzie w 1 sezonie król strzelców, w drugim najlepszy nasz strzelec, do tego na plus marketing.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MeMyselfAndI Skoro tak napisałeś:D Oskarżenia dla Barcelony np. w sprawie sędziów już nie były ważne z jakiego portalu:D
0
@AlexDark00 Uczył się od Konfy:D
0
@Zoker opinia?
1
@Popitek12 Piękny, chociaż to nie tak ważne jak Euro.
1
@AxelF Pewnie każdy ma swoje podejście, mi się podobało, że tyle wygrali, Tobie gra. Jedno i drugie będzie pamiętane.
0
@AxelF Rozumiem, dla mnie ważniejsze są wyniki klubu. Zobacz jak Pepa czy Messiego wspominamy, a wtedy do gry dołożono najlepsze wyniki.