0

@Muszynianka Czekam aż mi odpiszesz. Czemu jesteś lepszy od pracowników kin, hoteli, restauracji, różnych atrakcji?

0

@Stinger_ To źle zrozumiałem, przepraszam.

3

@Popitek12 A potem jeszcze wygrał Euro, piłkarz kompletny.

2

@Danny Gaucho Przecież nie robię przeż ta ustawę:)

1

@Stinger_ Więc o co Ci chodzi? I nie wymieniłem tam dwóch tylko znacznie więcej.

@Danny Gaucho Dokładnie o to mi chodzi. Wszyscy albo nikt.

0

@FCB_dimiC Super, tak sobie wmawiaj.

2

@Danny Gaucho Nie mogę robić zakupów w ten dzień.

2

@FCB_dimiC Jak jeździsz na wakacje lub weekend to rozumiem, że w hotelu czy polu namiotowym meldujesz się w soboty? Nie oczekujesz sprzątania pokoju w niedzielę? Śniadanie, obiad, kolacje w niedzielę ogarniasz sobie w tygodniu? Jak chodzisz nad "wodę" to nie oczekujesz tam atrakcji typu płynięcie na bananie czy skuterze? Lodów w niedzielę też nie chcesz? Itd.

1

@VegetaPolska @Muszynianka @Danny Gaucho Pracownicy restauracji np
dostawcy, hoteli, kierowcy autobusów czy pociągów, tramwajów, metra, pracownicy stacji benzynowej, pracownicy w TV, gdzie masz reportaże na bieżąco, pracownicy basenu czy aquaparku, pracownicy cyrku czy wesołych miasteczek ok?

2

@QQL5 Na to niestety wychodzi albo będą wpierać, że to wyższa konieczność:)

6

@mleczkoo Pracownicy restauracji np
dostawcy, kierowcy autobusów czy pociągów, tramwajów, metra, pracownicy stacji benzynowej, pracownicy w TV, gdzie masz reportaże na bieżąco, pracownicy basenu czy aquaparku, pracownicy cyrku czy wesołych miasteczk itp. jaki to poziom i ok?

7

@QQL5 Ja uważam podobnie jak Ty, niedziela powinna być handlowa.

1

@draxidox Nie z pociechami, a "kaszojadami".

2

0

@AlexDark00 A ja myślałem, że to zależy od pozycji/formy zespołu/formy zawodnika itp. ale pewnie jestem w błędzie:D A nie, czekaj, np. Mayoral w tam tym sezonie 8 bramek, a w tym 15, a więcej spotkań (LL) w tam tym sezonie:D

0

@AlexDark00 A czy Lewandowski ma Messiego i taką drużynę jak Suárez przy tym wyniku? :D Czy jakość drużyny nie ważna? :D

0

@AlexDark00 Nie moja wina, że lepszy Suárez w LL przegrywał np. z Turkiem:D

0

@AlexDark00 No jest tu dwa sezony:D

0

@AlexDark00 Jest o zastępstwie Torresa, czytaj dokładnie:D

0

@AlexDark00 Jakbyś oglądał mecze to byś tak od rzeczy nie pisał. Torres w tym sezonie grał na 9 i grał słabo, ale to trzeba oglądać:D

0

@AlexDark00 Dalej tego marketingu nie rozumiesz:D Czy Messi jest lepszy marketingowo? :D Czemu odszedł? :D To realizuje swoje zadania czy nie? :D

0

@AlexDark00 Gdybanie teraz ok? :D

0

@AlexDark00 Całe 2 sezony u nas, może będzie 3, gdzie w 1 sezonie król strzelców, w drugim najlepszy nasz strzelec, do tego na plus marketing.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MeMyselfAndI Skoro tak napisałeś:D Oskarżenia dla Barcelony np. w sprawie sędziów już nie były ważne z jakiego portalu:D

0

@AlexDark00 Uczył się od Konfy:D

0

@Zoker opinia?

1

@Popitek12 Piękny, chociaż to nie tak ważne jak Euro.

1

@AxelF Pewnie każdy ma swoje podejście, mi się podobało, że tyle wygrali, Tobie gra. Jedno i drugie będzie pamiętane.

0

@AxelF Rozumiem, dla mnie ważniejsze są wyniki klubu. Zobacz jak Pepa czy Messiego wspominamy, a wtedy do gry dołożono najlepsze wyniki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?