Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB_dimiC Kłamstwo, prawda, żart?
3
@AmigoBlancos Ważne, że sędziowie nie mają wpływu na mistrzostwo w przypadku Barcelony, a jak Realowi to już jest problem. A sromotnie to grał Real z City w środę.
1
@FCB_dimiC Kłamstwo, prawda, żart?
0
@FCB_dimiC Przecież napisałem wyraźnie, że chodzi o kłamstwo, czytanie również sprawia ci kłopot?
0
@Safrani Gdzie tak napisałem? Czekam na Twoje argumenty, a nie widzimisię.
0
@maroon Tak jak ty @FCB_dimiC w Waszym świecie Messi płakał z Albą.
0
@FCB_dimiC A ty tym razem kłamiesz, napisałeś prawdę czy żartujesz?
0
@Safrani Ty również albo argumenty nie docierają, nie wiem co gorsze.
0
@lysy1015 Opłacaliśmy sędziów i np. nie uznali nam bramki, gdzie piłka była za linią.
0
@Mattems O czym Ty piszesz? Jakie błędy są poruszane z Liverpoolem, Romą czy 8:2?
3
@Hindus Ewidentnie nie wiesz jak on gra. Na pewno nie jak u Pepa.
2
@AFA Szkoda, ze Moriba nie poruszony:D
0
@Hindus Skoro tak napisałeś:D
2
@FCB_dimiC To kolejne kłamstwo? Czy wyjątkowo prawda? A może żart?
2
@mekston Coś podobnego jak Alex o Lewandowskim.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@FCB_dimiC Napisałeś, ze to żarty jak zostałeś wyjaśniony.
@Hindus Ma swój wiek, ale bez przesady. Messi to nadal wartość dodana.
1
@FCB_dimiC To dobrze.
3
@FCB_dimiC Tak samo cię cieszą twoje kłamstwa?
3
@FCB_dimiC A ty po co w takim razie się uruchomiłeś?
1
@Safrani A Ty masz coś czy tylko swoje widzimisię?
1
@FCB_dimiC Widać.
3
@Safrani Super, a mundial pasuje do narracji? Liga Francuzka? Pierwszy w historii Puchar Miami?
1
@FCB_dimiC Bo zasługiwał na to? Co z tym zdjęciem? Czy kłamałeś?
@Safrani I z nim wygrywała najwięcej.
3
@Safrani A z jakim piłkarzem nie było by?
9
@FCB_dimiC Nie, masz filmik z tego lub zdjęcie? Ciągnął miliony bo sportowo i marketingowo na to zasługiwał.
15
@FCB_dimiC Wtedy to Alba płakał, nie on.
5
@Safrani Racja, a wygrał mundial będąc kluczowym przez przypadek.
8
@Bykunn Racja, półfinał LM czy wygrana liga, nie uprawniają do optimzmu.
0
@AlexDark00 Unia Europejska zła, ale pensję można stamtąd pobierać:D