0

@FCB_dimiC Kłamstwo, prawda, żart?

3

@AmigoBlancos Ważne, że sędziowie nie mają wpływu na mistrzostwo w przypadku Barcelony, a jak Realowi to już jest problem. A sromotnie to grał Real z City w środę.

1

@FCB_dimiC Kłamstwo, prawda, żart?

0

@FCB_dimiC Przecież napisałem wyraźnie, że chodzi o kłamstwo, czytanie również sprawia ci kłopot?

0

@Safrani Gdzie tak napisałem? Czekam na Twoje argumenty, a nie widzimisię.

0

@maroon Tak jak ty @FCB_dimiC w Waszym świecie Messi płakał z Albą.

0

@FCB_dimiC A ty tym razem kłamiesz, napisałeś prawdę czy żartujesz?

0

@Safrani Ty również albo argumenty nie docierają, nie wiem co gorsze.

0

@lysy1015 Opłacaliśmy sędziów i np. nie uznali nam bramki, gdzie piłka była za linią.

0

@Mattems O czym Ty piszesz? Jakie błędy są poruszane z Liverpoolem, Romą czy 8:2?

3

@Hindus Ewidentnie nie wiesz jak on gra. Na pewno nie jak u Pepa.

2

@AFA Szkoda, ze Moriba nie poruszony:D

0

@Hindus Skoro tak napisałeś:D

2

@FCB_dimiC To kolejne kłamstwo? Czy wyjątkowo prawda? A może żart?

2

@mekston Coś podobnego jak Alex o Lewandowskim.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@FCB_dimiC Napisałeś, ze to żarty jak zostałeś wyjaśniony.

@Hindus Ma swój wiek, ale bez przesady. Messi to nadal wartość dodana.

1

@FCB_dimiC To dobrze.

3

@FCB_dimiC Tak samo cię cieszą twoje kłamstwa?

3

@FCB_dimiC A ty po co w takim razie się uruchomiłeś?

1

@Safrani A Ty masz coś czy tylko swoje widzimisię?

1

@FCB_dimiC Widać.

3

@Safrani Super, a mundial pasuje do narracji? Liga Francuzka? Pierwszy w historii Puchar Miami?

1

@FCB_dimiC Bo zasługiwał na to? Co z tym zdjęciem? Czy kłamałeś?

@Safrani I z nim wygrywała najwięcej.

3

@Safrani A z jakim piłkarzem nie było by?

9

@FCB_dimiC Nie, masz filmik z tego lub zdjęcie? Ciągnął miliony bo sportowo i marketingowo na to zasługiwał.

15

@FCB_dimiC Wtedy to Alba płakał, nie on.

5

@Safrani Racja, a wygrał mundial będąc kluczowym przez przypadek.

8

@Bykunn Racja, półfinał LM czy wygrana liga, nie uprawniają do optimzmu.

0

@AlexDark00 Unia Europejska zła, ale pensję można stamtąd pobierać:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?