Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SpainFanRM89 Ok, pozdrawiam.
2
@SpainFanRM89 To masz podane dwa sezony:)
2
@SpainFanRM89 Przecież sam napisałeś, że nie pamiętasz, a chcesz wszystko.
1
@AxelF To racja, ale on twierdzi, że Barcelona gra słabo to jest powodem takiej różnicy, a wiadomo, że Barcelona gra gorzej, ale sędziowie mają wpływ na miejsce w tabeli i ta różnice.
2
@SpainFanRM89 Przecież ArchivoVar przedstawił takie dane, dałem do tego link jako komentarz kogoś. Chcesz konkretnie do tego?
4
@mekston Na to wychodzi:)
3
@SpainFanRM89 Tu masz komentarz @AxelF https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14344642#comment-14346708
A tu masz drugi link:https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14342848#comment-14343069
9
@SpainFanRM89 A wyjaśnij to, że w czasach Var najwięcej błędów jest na korzyść Realu Madryt?
0
@bartas97 Kolejne kłamstwo z ta podwyżką:https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14344576#comment-14344828
0
@bartas97 Zobaczmy kto herbuje ten komentarz?
1
@AxelF Chodzi o wpływ sędziów na mistrzostwo - https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14344532#comment-14347052
Chociażby tu, a już wcześniej o tym pisał.
1
@AmigoBlancos Dobrze, że sędziowie nie mają wpływu na mistrzostwo.
0
@AxelF @AmigoBlancos jak się do tego odniesiesz? Sędziowie mają wpływ na mistrzostwo?
1
@bartas97 A twoje komentarze herbuja "obiektywni" za Realem, co za przypadek:D
Nie tak bardzo jak np. Vini:D
1
@bartas97 ty za to pokazałeś za co byś chciał faul:D
0
@bartas97 Ja wiem, że kibice Realu są nauczeni, że każdy upadek zawodnika Realu to faul, ale bez przesady. Może do głównego dotarło, że się niewytłumaczy z tego jak gwizdnie faul.
0
@bartas97 Przecież to ich interpretacja:D Tak samo jak my się nie zgadzamy cl do sytuacji:D
0
@bartas97 O interwencji sędziego technicznego?
1
@VegetaPolska @Arden może tu się doczekam:https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14341736#comment-14344065
0
@bartas97 Skąd takie przekonanie?
1
@bartas97 Jak zwykle:D sytuacja nieadekwatna:D Tu była walka i przegrał:D
1
@FCB_dimiC To kłamstwo czy żart czy coś innego?
0
@VegetaPolska @Arden Jakieś potwierdzenie tego? Bo ja znalazłem bez podania drugiego klubu (podwyżka)?
3
@esem91 @bartas97 opinia?
0
@AlexDark00 Racja:D
0
@El Madridista. To jest Twoje widzimisię niczym nie poparte.
0
@AlexDark00 Aubameyang i De Jong i było by podobnie jak z Lewandowskim:D
0
@Zoker Dalej to najlepszy strzelec w drużynie do tego marketingowo na duży plus:D
1
@VegetaPolska Widzisz, super, zrozumiałeś pytanie.
1
@FCB_dimiC To kłamstwo czy żart? Czy jeszcze coś innego?