1

@AlexDark00 Jak to się zmienia:D Przy Lewandowskim masz inne podejście, ciekawe czemu:D

0

@AlexDark00 Sam napisałeś, że są przeciwko Unii:D

0

@AlexDark00 Umiejętności w tak słabej lidze w hegemonie? :D

0

@AlexDark00 Cudownie i dlatego z tej Unii będzie pobierać pensję, ale to już nie przeszkadza:D

0

@AlexDark00 Gdzie napisałem, że nie jest? Jest tylko ciekawią mnie twoje powody:D Umiejętności w słabej lidze, w takiej drużynie, do tego reprezentacja też bardzo mocna, więc, gdzie te umiejętności?

1

@AlexDark00 :D wiadomo, wyborcy Konfy to sami inteligetni:D

0

@AlexDark00 Skoro tak napisałeś:D

0

@AlexDark00 Dlaczego Mbappe jest obecnie najlepszy na świecie?

0

@Kgorecki2500 @AlexDark00 ale ważne, że głosują inaczej.

0

@AlexDark00 Skoro tak napisałeś:D

1

@Rust_Cohle Zrób sobie "obiektywne" porównywanie 11, może pomoże?

0

@Rust_Cohle Atalanta 2:0 do przerwy, ok.

0

@TR3YWAY To jak wytłumaczysz ugryzienie?

0

@TR3YWAY Różnica jest taka, że Suáreza usprawiedliwiasz, a Dembele nie.

0

@TR3YWAY Szczególnie jak gryzł rywali.

1

@Rust_Cohle No masz rację. Liverpoolowi ile razy wyszło w ostatnich latach w LM? Dziś ostry wpierdziel w LE.A w lidze City ich wyjaśnia od lat, ale mają Nuneza.

0

@AlexDark00 To tylko pokazuje, że ludzie patrzą na to co robią i mówią:D

0

@AlexDark00 I dlatego ludzie chcieli by rządzili, a nie czekaj byli gorsi od PiS, KO, TD, Lewica:D

0

@AlexDark00 I dlatego Konfa jest wysoko w wyborach.

1

@AlexDark00 Dobrze, że z Konfy nie są, a nie czekaj, nie rządzili to nie rozliczać z tego co wygadują:D Tylko wyborcy Konfy są inteligetni i nie mają syndromu:D

0

@semafor wtedy @AlexDark00 i @Zoker by się załamali.

0

@Blanco16 To, że poszedł do MLS nie znaczy, iż takich zagrań nie posyła.

6

@AlexDark00 i @Zoker opinia?

0

@kuz No był, ale doprowadził do tej sytuacji:p

0

@okiemtypera_lucaxx95 Z Realem tez zawalił co Benzema wykorzystał.

0

@takisobiektos Masz rację.

0

@Zoker Przecież napisałem o tym, że wypada często.

0

@Zoker Czytaj z rozumieniem to co napisałem. Jak nie rozumiesz czemu to napisałem to trudno i jak widać nawet tu "nie dopierdzielam się do każdego", to ty tak odebrales.

A De Bruyne gra bardzo dobrze, można się przyczepić, że wypada za często, spójrz na jego statystyki.

0

@JimMorrisonFCB Foden mocny kandydat, ale jeszcze bym pomyślał o Silvie lub De Bruyne.

1

@Zoker Wtedy był 3 w ZP, za Messim i Lewandowskim, więc miało to duże znaczenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?