Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AlexDark00 Jak to się zmienia:D Przy Lewandowskim masz inne podejście, ciekawe czemu:D
0
@AlexDark00 Sam napisałeś, że są przeciwko Unii:D
0
@AlexDark00 Umiejętności w tak słabej lidze w hegemonie? :D
0
@AlexDark00 Cudownie i dlatego z tej Unii będzie pobierać pensję, ale to już nie przeszkadza:D
0
@AlexDark00 Gdzie napisałem, że nie jest? Jest tylko ciekawią mnie twoje powody:D Umiejętności w słabej lidze, w takiej drużynie, do tego reprezentacja też bardzo mocna, więc, gdzie te umiejętności?
1
@AlexDark00 :D wiadomo, wyborcy Konfy to sami inteligetni:D
0
@AlexDark00 Skoro tak napisałeś:D
0
@AlexDark00 Dlaczego Mbappe jest obecnie najlepszy na świecie?
0
@Kgorecki2500 @AlexDark00 ale ważne, że głosują inaczej.
0
@AlexDark00 Skoro tak napisałeś:D
1
@Rust_Cohle Zrób sobie "obiektywne" porównywanie 11, może pomoże?
0
@Rust_Cohle Atalanta 2:0 do przerwy, ok.
0
@TR3YWAY To jak wytłumaczysz ugryzienie?
0
@TR3YWAY Różnica jest taka, że Suáreza usprawiedliwiasz, a Dembele nie.
0
@TR3YWAY Szczególnie jak gryzł rywali.
1
@Rust_Cohle No masz rację. Liverpoolowi ile razy wyszło w ostatnich latach w LM? Dziś ostry wpierdziel w LE.A w lidze City ich wyjaśnia od lat, ale mają Nuneza.
0
@AlexDark00 To tylko pokazuje, że ludzie patrzą na to co robią i mówią:D
0
@AlexDark00 I dlatego ludzie chcieli by rządzili, a nie czekaj byli gorsi od PiS, KO, TD, Lewica:D
0
@AlexDark00 I dlatego Konfa jest wysoko w wyborach.
1
@AlexDark00 Dobrze, że z Konfy nie są, a nie czekaj, nie rządzili to nie rozliczać z tego co wygadują:D Tylko wyborcy Konfy są inteligetni i nie mają syndromu:D
0
@semafor wtedy @AlexDark00 i @Zoker by się załamali.
0
@Blanco16 To, że poszedł do MLS nie znaczy, iż takich zagrań nie posyła.
6
@AlexDark00 i @Zoker opinia?
0
@kuz No był, ale doprowadził do tej sytuacji:p
0
@okiemtypera_lucaxx95 Z Realem tez zawalił co Benzema wykorzystał.
0
@takisobiektos Masz rację.
0
@Zoker Przecież napisałem o tym, że wypada często.
0
@Zoker Czytaj z rozumieniem to co napisałem. Jak nie rozumiesz czemu to napisałem to trudno i jak widać nawet tu "nie dopierdzielam się do każdego", to ty tak odebrales.
A De Bruyne gra bardzo dobrze, można się przyczepić, że wypada za często, spójrz na jego statystyki.
0
@JimMorrisonFCB Foden mocny kandydat, ale jeszcze bym pomyślał o Silvie lub De Bruyne.
1
@Zoker Wtedy był 3 w ZP, za Messim i Lewandowskim, więc miało to duże znaczenie.