0

Komentarz usunięty

0

@AlexDark00 Tusk taki zły, a jakoś lepszy wynik KO niż Konfa.....ciekawe czemu?

0

@Emhyr

@Emhyr Oczywiście, a Raphinha nie strzelił w drugiej połowie, a komentarz dotyczył pierwszej? I nie kłam bo pisałem tez, że grał słabo itp.


Ale czego ja się spodziewam, twiedzileś, że Lewandowski to dobijak, a drugi sezon u nas i czołówka asystentów, sam narzekałeś, że jak był bez formy to wracał do rozgrywania, i wczoraj tak było, a nie, że nic nie zrobił.


Twierdziłeś, że nie umie się przepychać z rywalami, jak podałem konkretne sytuacje to nie pasowały, jak pytałem po meczu o to to jakoś zero odpowiedzi merytorycznej.



Twierdziłeś, że Lewandowski i Gündoğan powinni być za 11 na ten mecz. Spotkania po przerwie nam nie wychodzą, pewnie wyniki przytoczysz, a ja grę np. wczoraj jak się męczyli. Do tego De Jonga, Pedriego, Gaviego nie ma. Kto miał grać w pomocy?



I takie są te twoje komentarze:D

0

@AlexDark00 I co znowu będziesz kłamał?:D

0

@Encore Nie, ale jak Ty cenisz Bruno to niedziwne.

0

Komentarz usunięty

0

@AlexDark00 Ogólnie obraza to jest Suárez. Czy już nie ważne w jakiej drużynie grał?

0

@Bagsik88 Asysty z transfermarkt.

0

@AlexDark00 Mbappe i Haalanda za co cenisz i uważasz, że są najlepsi obecnie na świecie?

Cenisz Suareza z taką passą w LM?:https://sport.radiozet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/Luis-Suarez-z-najgorsza-passa-w-historii-Ligi-Mistrzow

Cenisz Suareza z taką grą?:



Cenisz Suareza, który grał np. z Leo, Neymarem, Iniestą?

Suarez w 14/15 w 43 meczach 25 goli 23 asysty.
Suarez w 15/16 w 53 meczach 59 goli 24 asysty.
Suarez w 16/17 w 51 meczach 36 goli 20 asyst.
Suarez w 17/18 w 51 meczach 31 goli 20 asyst.
Suarez w 18/19 w 49 meczach 23 goli 14 asyst.
Suarez w 19/20 w 36 meczach 21 goli 12 asyst.

Lewandowski w 22/23 w 46 meczach 33 gole 8 asyst.
Lewandowski w 23/24(trwa) w 40 meczach 20 goli 9 asyst.
https://www.transfermarkt.pl/robert-lewandowski/leistungsdatendetails/spieler/38253/plus/0?saison=2023&verein=131&liga=&wettbewerb=&pos=&trainer_id=
https://www.transfermarkt.pl/luis-suarez/leistungsdatendetails/spieler/44352/plus/0?saison=2019&verein=&liga=&wettbewerb=&pos=&trainer_id=

Więc z tego wynika, że Suarez w znacznie lepszej drużynie na 6 lat był od Polaka lepszy w golach 2 razy niż tam ten sezon Lewandowskiego.

0

@Emhyr 8

14 godzin temu



Dyskusja



Historia edycji komentarza

0Poleć komentarz

@Emhyr Oczywiście, a Raphinha nie strzelił w drugiej połowie, a komentarz dotyczył pierwszej? I nie kłam bo pisałem tez, że grał słabo itp.



Ale czego ja się spodziewam, twiedzileś, że Lewandowski to dobijak, a drugi sezon u nas i czołówka asystentów, sam narzekałeś, że jak był bez formy to wracał do rozgrywania, i wczoraj tak było, a nie, że nic nie zrobił.



Twiedzileś, że nie umie się przepychać z rywalami, jak podałem konkretne sytuacje to nie pasowały, jak pytałem po meczu o to to jakoś zero odpowiedzi merytorycznej.



Twiedzileś, że Lewandowski i Gündoğan powinni być za 11 na ten mecz. Spotkania po przerwie nam nie wychodzą, pewnie wyniki przytoczysz, a ja grę np. wczoraj jak się męczyli. Do tego De Jonga, Pedriego, Gaviego nie ma. Kto miał grać w pomocy?



I takie są te twoje komentarze ,kultura :D

0

@Emhyr https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14263362#comment-14264178

Zapomniałeś mi odpowiedzieć na to, czy nie pasuje do narracji?

0

@AlexDark00 Tak jak w LM, a nie czekaj tam miał taką serię.

0

@Emhyr Oczywiście, a Raphinha nie strzelił w drugiej połowie, a komentarz dotyczył pierwszej? I nie kłam bo pisałem tez, że grał słabo itp.

Ale czego ja się spodziewam, twiedzileś, że Lewandowski to dobijak, a drugi sezon u nas i czołówka asystentów, sam narzekałeś, że jak był bez formy to wracał do rozgrywania, i wczoraj tak było, a nie, że nic nie zrobił.

Twiedzileś, że nie umie się przepychać z rywalami, jak podałem konkretne sytuacje to nie pasowały, jak pytałem po meczu o to to jakoś zero odpowiedzi merytorycznej.

Twiedzileś, że Lewandowski i Gündoğan powinni być za 11 na ten mecz. Spotkania po przerwie nam nie wychodzą, pewnie wyniki przytoczysz, a ja grę np. wczoraj jak się męczyli. Do tego De Jonga, Pedriego, Gaviego nie ma. Kto miał grać w pomocy?

I takie są te twoje komentarze.

0

@Emhyr Z twoich komentarzy na pewno:D

0

@Emhyr Nom czyli potwierdzasz, że nie oglądasz dokładnie tych spotkań lub sobie wybierasz to co pasuje;D

0

@Kondziubarca Raphinha grał gorzej i zero komentarzy, ale wiadomo co pasuje do narracji. I nie był tragiczny.

@Emhyr Fakty są takie, że wybierasz to co pasuje.
@AlexDark00 Naucz się czytać z rozumieniem to nie będziesz pytał o takie rzeczy.

0

@AlexDark00 Gdzie tak napisał?

0

@AlexDark00 Ter Stegen podał źle to ma nie pouczać bramkarzy gry nogami:D

0

@AlexDark00 Za to ty piszesz, że nie jest bo mają lepszego napastnika (podobno) Kane i takiego trenera jak Tuchel, ale wiadomo czemu.

0

@AlexDark00 Ja nie piszę, że Haaland zdobył 5 bramek w meczu w BVB i Salzburgu.

0

@AlexDark00 Z tym wyjątkowo prawda czy kłamstwo?

0

@AlexDark00 Ja mam nadzieję, że nie będziesz więcej kłamał.

0

@Kidd A Dembele po jakim czasie był sprzedawany, za ile przyszedł?

A taka klauzula skąd się wzięła?

No jakoś o Pedrim mówią o wyższych kwotach.

1

@Kidd Dembele był sprzedawany po kontuzji, która była kolejna u nas, a nie jak Pedri na początku. Dembele grał słabo i dalej utrzymuje ten trend. Zresztą za ile odszedł, a w przypadku Pedriego o jakich kwotach "mówimy"?

0

@AlexDark00 Jesteś tego nie pewny czy znowu kłamiesz?

0

@AlexDark00 Ehh to twoje czytanie z rozumieniem.

0

@AlexDark00 Kolejne kłamstwo, tym razem co do Lewandowskiego. I naucz się wreszcie czytać.

0

@AlexDark00 Dobrze, że Haaland strzelił 5 goli w BVB i Salzburgu.

0

@AlexDark00 Może chociaż z tym prawda.

0

@AlexDark00 A ty kłamiesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?