Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlexDark00 AlexDark? To największy krytykant Lewandowskiego na stronie. Hejter.
0
@AlexDark00 Ale ty tak.
0
@AlexDark00 A ty, że Haaland strzelił 5 bramek w BVB czy Salzburgu.
0
@AlexDark00 Z tym też kłamiesz?
0
@AlexDark00 Dotyczy 5 bramek, a z tym kłamałeś.
0
@AlexDark00 I znowu kłamiesz. W Austrii i Niemczech nie strzelił:https://www.transfermarkt.pl/erling-haaland/leistungsdatendetails/spieler/418560/plus/0?saison=&verein=&liga=&wettbewerb=&pos=&trainer_id=
1
@AlexDark00 Czemu kłamiesz? Jak tego Bayernu nie widziałeś w dwóch rozgrywkach, a podejrzewam, że w LM widziałeś tylko kilka i to niecałe.
0
@AlexDark00 No jakoś najlepszy w historii piłki nożnej uważa inaczej, jakoś o dziwo on wydaje się większym autorytetem, a nie user, który nawet nie oglądał.
0
@AlexDark00 A oglądałeś?
0
@AlexDark00 Dlaczego Messi twierdzi inaczej?
0
@Zoker No tak dają tyle Lewandowskiemu to Barcelonie 0 lub grosze.
0
@Pawlak1992 Napisałeś, że "strzela dużo goli". A porównujemy też czas czy nie? Jak tam Galeno? Lepszy czy nie?
3
@mekston Aby tylko umniejszyć.
1
@AlexDark00 Przecież sam napisałeś nie raz, że ligi Niemieckiej nie oglądasz. Jakoś Messi tak powiedział o ZP dla Lewandowskiego.
2
@Pawlak1992 Nie. Mbappe ma 6 bramek, tyle co Haaland i Kane. Griezmann ma też 6.
https://www.transfermarkt.pl/uefa-champions-league/torschuetzenliste/pokalwettbewerb/CL/saison_id/2023
2
@PierwszeKonto Norweg ten sezon ma gorszy, więc nie. Anglikowi forma spadła, zobacz kiedy bramki zdobywał, do tego kontuzja. Salah może i tak, ale nie gra w LM, a Mbappe tam jakość pokazuje.
0
@norbi77 pasuje z tym pomaganiem czy nie?
1
@PierwszeKonto To kto jestem Top3?
0
@Zoker chyba jednak znowu nie takie "grosze"?
0
@VegetaPolska Aha czyli teraz już stawka. Jak przychodzą na gotowe bo kuchnia przyniosła ciężkie paczki np. z mięsem jest ok? Jak kierowca autobusu musi mieć oczy dookoła głowy lub jak się popsuje na trasie to czasem zastępuję mechanika jest ok? A te ameby umysłowe nie korzystają z niczego innego i nie wyzywają się na innych. Pełna kulturka jak dzwonią lub odbierają np. jedzenie.
1
@VegetaPolska Te osoby pracujące w sklepie nie korzystają np. z basenów, nie zamawiają nic np. pizzy, nie chodzą do restauracji, nie tankują, nie dzwonią na infolinię np. banku w niedzielę? Jak jeżdżą na wakacje to w niedzielę w hotelu nie oczekują śniadania itp posiłków, nie chcą latać samolotem w niedzielę czy jeździć pociągiem w niedzielę? Tak samo rejestracja w hotelu, czekają do poniedziałeku, aby w niedzielę na recepcji nikt nie pracował.
1
@VegetaPolska Bo Ty wiesz co mają do zrobienia po pracy. Nie każdy jak Ty np. nie ma rodziny/dzieci.
1
@Domin7777 góruje, przynajmniej w tym sezonie.
0
Do klubu wpływa oferta 50 mln za Konaté.
@Rust_Cohle przyjmujesz?
0
@MichuZ44 @AlexDark00 by przyjął.
2
@michal26 Albo nie każdy ma takie myślenie jak Ty. Kto ma rację pokaże czas.
0
@Rust_Cohle Przecież sam napisałeś "nie". To ty masz problem.
0
@Rust_Cohle To weź i to zastosuj.
1
@Rust_Cohle @Rust_Cohle tak czy nie?
0
@ShawnC @AlexDark00 rozumiecie co to strzelić 5 bramek?