Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlexDark00 Jak ciebie Lewandowskiego.
0
@AlexDark00 Wiadomo, nie poruszysz tematów co nie pasują do narracji.....hegemon ligi co jest obecnie 2 z 10 pkt straty na osiem spotkań do końca? W pucharze też odpadli.
Kane grał wszystko, ale wiadomo nie poruszysz tego: https://www.transfermarkt.pl/harry-kane/leistungsdatendetails/spieler/132098/plus/0?saison=&verein=148&liga=1&wettbewerb=&pos=&trainer_id=
Aubameyang był mistrzem w BVB czy w finale LM....a nie czekaj...to osiągniecia Lewego z BVB.
0
@PatrykBarca Bo Anglik też jest dobry? Jakoś inni napastnicy Bayernu tego nie zrobili.
0
@kanver_ To @AlexDark00 nie pasuje do narracji.
0
@usztafik Jeśli tak Ci łatwiej to sobie tak tłumacz, widać kto tu ma problemy.
0
@usztafik Z Tobą niestety tak. Potwierdzasz, że czytać nie umiesz.
0
@usztafik Czytaj z rozumieniem, bez tak prostych rzeczy nie rozumiesz tego co czytasz. Kubo nie ma zapisu, że Real dostanie większą część tylko o zakupie przez Real. I jak tam bardzo chcesz porównywać Real i Barcę to przypomnij ktoa większe przychody? Real nie umie marketingu?
0
@usztafik Chyba zanegowaleś czy uciekli, ale ok. Ile dostali za Kubo?
0
@usztafik Przypomnij mi, gdzie Odegaard i Kubo się wybili? 30 mln za Kubo to mało?
0
@Amidamaru Te 30 mln to mało? Jakie plany wobec nich? Norweg kolejny. Tych wtop jest dużo.
0
@usztafik Szczególnie Kubo, który poszedł na wypożyczenie. Ødegaard również najpierw wypożyczony.
0
@KrynioBlancos No tak pisać o aktualnym mistrzu Hiszpanii, który dołożył sezon temu SPH, w LM blamaż, a ten sezon obecnie 3 w lidze, w 1/8 LM.
Sam pouczasz o kulturze, a pierwszy miałeś z tym problem,
Kłamiesz o Pedrim.
0
@Amidamaru A jaki plan mieli na Reinier, Kubo czy Soro?
0
@Zoker Sam napisałeś nawet teraz, że nie jest gorszy od Lewandowskiego, którego jak określasz?
1. Tego nie wiesz, no i marketingowo gorszy (masz liczby, że nie?).
2 To fakt, wciąż czekam ile mieli średnią lat ostatni zwycięzcy LM?
3. Patrząc jak gra z Messim to nie bardzo.
4. To jest twoje gdybanie.
Ile konkretnie zarabia, a ile daje marketingowo? Masz te liczby?
Aha ktoś słaby ma trafić tu by grał Brazylijczyk...logiczne.
0
@Zoker To Martinez jest taki sam czy gorszy od Lewandowskiego? I przypominam, że tak go zachwalasz i chcesz go tu, zejdź na ziemię.
0
@Firestone @Zoker w Barcelonie by tak nie było.
0
@Zoker Nie to co Lewandowski.
0
@AlexDark00 Bo wiesz jakby było.
0
@Zoker A ty masz liczby, że nie daje? Umniejszasz bo jest czołowym strzelcem. Dla ciebie i paru podobnych co faktów nie przyjmują.
0
@Zoker Umniejszasz na siłę. Przypomnij ile mają ostatni zwycięzcy LM(lata). Do tego ile daje marketingowo. Wzrost przychodu nie ważn
0
@Zoker Czyli nie masz nic po za widzimisię. Ty ogólnie mu umniejszasz, a ja się odnoszę do ostatniego okresu.
0
@Zoker Wiadomo, statystyki źle, MVP nie pasuje, a Ty jakie masz argumenty? Czy tylko widzimisię?
0
@Zoker Dlatego dostał np. zawodnik Girony, ale to mocny klub.
1
@Zoker Dlatego dostał MVP w lutym, ale oczywiście mu umniejszaj by pasowało.
1
@Zoker To więc jest topem w tym roku czy nie? Musiałby być Martinezem by nie strzelać.
1
@Zoker A czy ma znaczenie, gdzie gra ten 35 latek? MVP nie pasuje do narracji?
0
@Bobert_Kubicki Czy Napoli opowiada czy nie?
1
@Zoker https://www.fcbarca.com/116104-robert-lewandowski-czolowym-strzelcem-2024-roku-w-europie-polak-wraca-do-formy.html
Tak samo MVP za luty zgarnął.
0
@Zoker Może oglądaj dokładnie i jest top w tym roku czy tego chcesz czy nie. A jak tam Martinez?
0
@NeroTFP1 @AlexDark00 Jakie usprawiedliwienie na to?