0

@AlexDark00 Jak ciebie Lewandowskiego.

0

@AlexDark00 Wiadomo, nie poruszysz tematów co nie pasują do narracji.....hegemon ligi co jest obecnie 2 z 10 pkt straty na osiem spotkań do końca? W pucharze też odpadli.

Kane grał wszystko, ale wiadomo nie poruszysz tego: https://www.transfermarkt.pl/harry-kane/leistungsdatendetails/spieler/132098/plus/0?saison=&verein=148&liga=1&wettbewerb=&pos=&trainer_id=

Aubameyang był mistrzem w BVB czy w finale LM....a nie czekaj...to osiągniecia Lewego z BVB.

0

@PatrykBarca Bo Anglik też jest dobry? Jakoś inni napastnicy Bayernu tego nie zrobili.

0

@kanver_ To @AlexDark00 nie pasuje do narracji.

0

@usztafik Jeśli tak Ci łatwiej to sobie tak tłumacz, widać kto tu ma problemy.

0

@usztafik Z Tobą niestety tak. Potwierdzasz, że czytać nie umiesz.

0

@usztafik Czytaj z rozumieniem, bez tak prostych rzeczy nie rozumiesz tego co czytasz. Kubo nie ma zapisu, że Real dostanie większą część tylko o zakupie przez Real. I jak tam bardzo chcesz porównywać Real i Barcę to przypomnij ktoa większe przychody? Real nie umie marketingu?

0

@usztafik Chyba zanegowaleś czy uciekli, ale ok. Ile dostali za Kubo?

0

@usztafik Przypomnij mi, gdzie Odegaard i Kubo się wybili? 30 mln za Kubo to mało?

0

@Amidamaru Te 30 mln to mało? Jakie plany wobec nich? Norweg kolejny. Tych wtop jest dużo.


0

@usztafik Szczególnie Kubo, który poszedł na wypożyczenie. Ødegaard również najpierw wypożyczony.

0

@KrynioBlancos No tak pisać o aktualnym mistrzu Hiszpanii, który dołożył sezon temu SPH, w LM blamaż, a ten sezon obecnie 3 w lidze, w 1/8 LM.

Sam pouczasz o kulturze, a pierwszy miałeś z tym problem,
Kłamiesz o Pedrim.

0

@Amidamaru A jaki plan mieli na Reinier, Kubo czy Soro?

0

@Zoker Sam napisałeś nawet teraz, że nie jest gorszy od Lewandowskiego, którego jak określasz?

1. Tego nie wiesz, no i marketingowo gorszy (masz liczby, że nie?).
2 To fakt, wciąż czekam ile mieli średnią lat ostatni zwycięzcy LM?
3. Patrząc jak gra z Messim to nie bardzo.
4. To jest twoje gdybanie.

Ile konkretnie zarabia, a ile daje marketingowo? Masz te liczby?

Aha ktoś słaby ma trafić tu by grał Brazylijczyk...logiczne.

0

@Zoker To Martinez jest taki sam czy gorszy od Lewandowskiego? I przypominam, że tak go zachwalasz i chcesz go tu, zejdź na ziemię.

0

@Firestone @Zoker w Barcelonie by tak nie było.

0

@Zoker Nie to co Lewandowski.

0

@AlexDark00 Bo wiesz jakby było.

0

@Zoker A ty masz liczby, że nie daje? Umniejszasz bo jest czołowym strzelcem. Dla ciebie i paru podobnych co faktów nie przyjmują.

0

@Zoker Umniejszasz na siłę. Przypomnij ile mają ostatni zwycięzcy LM(lata). Do tego ile daje marketingowo. Wzrost przychodu nie ważn

0

@Zoker Czyli nie masz nic po za widzimisię. Ty ogólnie mu umniejszasz, a ja się odnoszę do ostatniego okresu.

0

@Zoker Wiadomo, statystyki źle, MVP nie pasuje, a Ty jakie masz argumenty? Czy tylko widzimisię?

0

@Zoker Dlatego dostał np. zawodnik Girony, ale to mocny klub.

1

@Zoker Dlatego dostał MVP w lutym, ale oczywiście mu umniejszaj by pasowało.

1

@Zoker To więc jest topem w tym roku czy nie? Musiałby być Martinezem by nie strzelać.

1

@Zoker A czy ma znaczenie, gdzie gra ten 35 latek? MVP nie pasuje do narracji?

0

@Bobert_Kubicki Czy Napoli opowiada czy nie?

0

@Zoker Może oglądaj dokładnie i jest top w tym roku czy tego chcesz czy nie. A jak tam Martinez?

0

@NeroTFP1 @AlexDark00 Jakie usprawiedliwienie na to?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?