2

@norbi77 Na to wychodzi.

10

@AmigoBlancos co muszą zrobić zawodnicy Realu Madryt by dostać czerwo? Bo wchodzą ostro np. dziś Camavinga i żółta, Vinicius niesportowe zachowanie i dziś i z Lipskiem(odepchanie) i żółta.....ale masz rację, sędziowanie nie ma znaczenia w kontekście mistrzostwa.

5

Tylko czy my jesteśmy na to gotowi?

0

@MarioVeB! To chyba w takim razie ważniejsza jest chęć mistrza dla Kane(pucharu) niż Twoje nielubienie Bayernu czy istotne bo tak pasuje do narracji?

0

@MarioVeB! A Anglię tak lubisz? Czy już wtedy nie ma znaczenia, gdzie gra?

0

@Lionel_Messi10 Zastosuj to do siebie.

0

@Lionel_Messi10 Szczególnie ja, jak skomentowałem po tobie, ale tam sobie wmawiaj.

0

@AlexDark00 Tak samo zobaczymy ile Kane wygra w tym hegemonie czy już nie są?

2

@MarioVeB! To skoro tak lubisz Kane'a to czemu mu nie życzysz mistrza? A wszyscy to tak szumnie napisane.

@Lionel_Messi10 Dobrze, że ty się nie spłakałaś o rekord.

0

@AlexDark00 Zobaczymy ma koniec sezonu ktp zostanie wyjaśniony. A swoją drogą Kane'a nie jest lepszy?

0

@Arden To tak samo w drugą stronę @AlexDark00 z Lewandowskim.

0

@AlexDark00 Czytaj z rozumieniem.

1

@norbi77 @AmigoBlancos co dziś uważasz? Bo jutro może być zmiana zdania.

1

@Encore Jego też.

0

@AlexDark00 Nawet tego nie umiesz przyznać.

0

@AlexDark00 A nie była lepsza? Czy będąc na stadionie nie oglądałeś meczu? Czy może tylko "xD" potrafisz napisać? A pasuje do narracji to co zrobił przed podaniem?

0

@ziomal88 Było tak i wcześniej (strzelał bramki) z nim gra była lepsza. nie ma co hejtować tylko przyznać fakt.

0

@AlexDark00 Nie, dzięki niemu lepsza gra (do tego o dziwo się nie odniosłeś) i bramka padła z jego asysty i jak on był, a nie wcześniej chociaż był karny.

10

@AlexDark00 Czemu znowu tak jest, że gra lepsza i wynik jak wchodzi Lewandowski?

0

@AlexDark00 Coś tam pisałeś o karnych Lewandowskiego.

0

@barpol11 No tak, będzie w strzelał kto inny, a będzie polot i finezja.

0

@AlexDark00 To jak bez Polaka w 11 polot i finezja?

0

@AmigoBlancos Teraz sędziowanie nie ma znaczenia bo jest pod Real, jak będzie inaczej to znowu zmiana?

0

@Michael24 Co do karnego dostałeś odpowiedź, ale powtórzę, karny był na Suarezie, ale jak to on dodał od siebie i to dużo. A gdybać to można z wieloma rzeczami np. jakby władze się nie wymieszały to Di Stefano grałby u nas i zapewne historia byłaby inna.

0

@AmigoBlancos Ta Barca, która ich ogrywa dość regularnie na ich terenie. Wtedy nie mieli Haalanda. A moze jak z sędziami, nie są ważni do momentu kiedy Real został źle potraktowany?

0

@AlexDark00 Czyli tak jak napisałem: podwójne standardy stosujesz, ale u ciebie to nie pierwszy raz.

0

@AlexDark00 Ja wiem, ze całość dla ciebie to problem.

0

@AlexDark00 Podwójne standardy: "AlexDark00
23 lutego 2024, 13:20
Dyskusja
0Poleć komentarz
Wychowankowie beee trzeba kupić Mbappów i Haalandów. Najlepszy piłkarz w historii piłki nożnej? Wychowanek FC Barcelony - Leo Messi :)"

0

@AlexDark00 Słaby, a król strzelców, udział 4 na 5 bramek w SPH w ubiegłym sezonie. W tym sezonie nasz najlepszy strzelec( czy z tego ma być rozliczony?), lepszy już od Henry, Ronaldo i Villi. Do tego marketing, ale wiadomo co hejter napiszę.

0

@matt121 Były dwie sytuację z Niemcem. Za pierwszą nic nie dostał co było kpiną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?