Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore "Encore
31 marca 2024, 19:44
Dyskusja
11Poleć komentarz
@Sulimo Haaland kazdego dnia>Lewy".
1
@Rust_Cohle Nie to co Núñez.
0
@ferdas_rawa Dobrze, a ty naucz się czytać wtedy zapraszam:) I przecież nie zależy ci na mojej atencji:)
0
@ferdas_rawa Tak to jest jak się nie rozumie tego cp czyta:D
0
@ferdas_rawa I dlatego mi odpisujesz, a niby nie potrzebujesz:)
Wysłałem ci link do znaczenia tego słowa to rozumiesz czy nie? :)
Wysłałem ci link do urzędu miasta z metrem to rozumiesz czy nie? :)
0
@ferdas_rawa Żenujące ta są twoje komentarze:)
Jak będziesz miał coś na potwierdzenie swoich słów to zapraszam, na razie to kłamstwo.
Średnio mnie obchodzi co ty czujesz, znaczenie jest jedno.
0
@ferdas_rawa Przykład słaby jak twoje komentarze.
Z tobą nie da się inaczej.
https://pl.wiktionary.org/wiki/warszawiak
Znaczenie słowa.
https://um.warszawa.pl/-/druga-linia-metra#:~:text=Przed%20nami%20budowa%20stacji%20Lazurowa,w%20Warszawie%20odgrywaj%C4%85%20Fundusze%20Europejskie.
"Rozbudowa metra".
0
@ferdas_rawa Sam się chwaliłeś, że jesteś Warszawiakiem, a nie ja.
Co do 2 lini metra sam napisałeś, że jest skończona(w jednym końcu). To co jest prawdą?
Za 3 obietnice dostał kolejną kadencję z takim poparciem?
Sprawdziłeś co znaczy Warszawiak i masz potwierdzenie, że Trzaskowski mówił, że skończą 4 linię za niego? Czy to kłamstwo?
0
@ferdas_rawa I przeczytaj znaczenie słowa Warszawiak(pewne zdziwienie zaatakuje).
0
@ferdas_rawa Więc mieszańcu Warszawy II linia jest skończona i ma zostać rozbudowana czy nie jest skończona? :)
Przypominam, że Trzaskowskiego nie było w 2012.
Więc skończona i rozbudowa czy jak?
Gdzie to potwierdzenie, że skończą ta 4 linię za niego?
Te artykuły to plany i krytyka jak twoja bez popracia.
0
@Ermitano Pewnie tak i dlatego wygrał z taką przewagą.
@ferdas_rawa Jest skończona II linia:) Poczytaj Warszawiaku o tym. Masz taka wypowiedź, że skończy 4 linię?
No jak na razie to go oskarżasz, a nie ma to racji bytu.
0
@AlexDark00 Skoro tak napisałeś:D
0
@Ermitano Przez to co wymaniłeś dostał kolejną kadencje z takim poparciem.
@ferdas_rawa Warszawiak, a nie wie, że są już 2 linie metra.
"Trzaskowski obiecywał, że za jego kadencji zacznie budowę 3 i 4 linię metra, na razie jeszcze 2 nie powstała. Ja jak przyjechałem do Warszawy w 2004, mówiono, że II linia powstanie do 2012 roku... a mamy 2024 i jeszcze nie jest zbudowana. Trzaskowski obiecywał 3 i 4 linie i nawet poważnych planów nie zrobił a są tylko propozycję"
https://tvn24.pl/tvnwarszawa/praga-poludnie/warszawa-trzecia-linia-metra-umowa-na-projekt-podpisana-st7811370
Więc podpisał umowę na III linię. I zaczął rządy od listopada 2018.
0
@AlexDark00 Więc tak jak napisałem, stosujesz podwójne standardy:D
0
@AlexDark00 Ile razy ci napisać, że stosujesz podwójne standardy? Jak Tusk czy Trzaskowski coś mówili to ich rozliczasz, jak Konfa gada od rzeczy to nie ma problemu.
No i jakoś z tym PiS-em chcieli koalicję, a nie czekaj, nie weszli do tego bo za słaby wynik przez czyny, nie słowa i mieli od Trzeciej Drogi, Lewicy mniejsze nakłady i nie wycinali ich z TV:D
0
@AlexDark00 A napisałem tylko o tym? :D Kolejny bożek, najpierw Lewandowski, teraz Tusk:D Nie ma wpływu to co mówią i chcą np. koalicja z PiS:D
0
@AlexDark00 Konfa nie obiecuje i mają dobry wynik, a nie czekaj ludzie ich nie chcą nawet w kolacji czy radach (Szczecin):D
0
@tristan87 @FCB_dimiC Iniesta był królem asyst w lidze czy LM w danym sezonie.
0
@Bobo25 @AlexDark00 :D opinia:D
0
@AlexDark00 Szczególnie tu na koniec albo jak strzelał 3 bramki, ale już ustaliliśmy, że dla ciebie ważny jest krótki okres i tak określasz:D
0
@AlexDark00 Liczą się czyny(tak Konfę tłumaczyłeś), nie słowa, a po za tym dobrze, że Lewica słaba, a Konfa dotrzymuje im kroku. O takim wyniku jak nie spełniający obietnic Trzaskowski mogą pomarzyć obie partie (i dobrze) :D
0
@AlexDark00 No skoro prawie 60% na niego głosowało to chyba lepiej wiedzą niż ty czy nie?:D
10
@GeneralXavi Chyba wyborcy Warszawy wiedzą lepiej co Trzaskowski dla nich zrobił.
0
@AlexDark00 Warszawiak, który wie co zrobił Trzaskowski dla Warszawy:D
0
@AlexDark00 Dobrze hejterze Lewandowskiego:D
0
@AlexDark00 Skoro tak napisałeś hejterze Lewandowskiego:D
0
@AlexDark00 Skoro tak napisałeś:D
0
@HighestInTheRoom A ja nie zrozumiałem czy nie pasuje do narracji? :D
0
@AlexDark00 Opinia hejtera:D
0
@Rust_Cohle Lepsze niż twoje "obiektywne" porównywanie 11.