Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Gdzie błagam o to? :D Wypowiadam się pod każdym twoim komentarzem? :D A obsesje to ty masz:D
0
@AlexDark00 Skoro tak napisałeś:D
0
@Rust_Cohle Tak jak z Liverpoolu kilka lat? :D
0
@MesQueUnClub96 @AlexDark00 opinia?
0
@AlexDark00 Nie tak jak twoje komentarze:D
1
@Kgorecki2500 @AlexDark00 z "lepszym" napastnikiem Kane i takim trenerem jak Tuchel:D
1
@AlexDark00 Hejter tak twierdzi? :D I nie o to było pytanie:D
1
@macio_944 @AlexDark00 to ma znaczenie w kontekście Lewandowskiego? :D
0
@AlexDark00 To, że Barcelona i Atletico mają podobna ilość bramek :D Już to x Griezmann pokazałeś, ty tego Atletico i Barcelony nie oglądasz z:D ile konkretnie? :D
0
@AlexDark00 Barcelona ma 62 bramki, a Atletico 59, Morata ile zarabia? Hejter stosujący podwójne standardy:D
0
@Popitek12 Nie bo Fati to nie jedyny zawodnik u nas.
0
@AlexDark00 Już nie przeszkadza, że Dovbyk ma więcej czy pomocnik Realu Madryt? :D Tak samo ile razy był MVP miesiąca w tym sezonie? :D
0
@AlexDark00 A ty czytać, napisałem obecnie:D Większość tych zawodników grała w różnych klubach i tam też zdobywali mistrzostwa:D Np. Robben to Chelsea czy Real, Thiago to i Barcelona:D
0
@AlexDark00 Na 15 raptem trzech obecnych:D
0
@Danny Gaucho @AlexDark00 Ilu zawodników z Niemiec czy hegemona Bayernu:D
0
@Szklaner @AlexDark00 opinia? :D
1
@koziar Nawet jak Arsenal dziś wygra to ma jeszcze Tottenhamu, Chelsea, United.
@Lionel_Messi10 Oby tak było:)
3
Jak miło, że Liverpool utrzymał formę z Crystal Palace z meczu LE, co nie @Rust_Cohle ? Czy na poprawę "obiektywna" 11?
0
@ferdas_rawa Dobrze:D
0
@ferdas_rawa Mnie twoje kłamstwa nie bawią tak:D
To napisałeś o tłumaczeniu(w jednym komentarzu) :
"Wytlumaczylem, ale przeczytales z rozumieniem i nie zrozumiales :)".
"I Tobie mam cos tlumaczyc jak ty przekazu wprost nie przyswajasz... ".
Co jest prawdą, a co kłamstwem? :D
0
@AlexDark00 Dobrze, że kibicu Barcelony Torres nie jest drewniany:D Porównaj też aspekt marketingowy:D
0
@AlexDark00 Co nie zmienia faktu, że grał już dwa mecze, ale wiadomo kibicu Barcelony, że od gracza za ok 50 mln nie można wymagać chyba, że to Lewandowski:D
0
@ferdas_rawa Bo kłamiesz jak z innymi rzeczami:D
0
@AlexDark00 Kibicu Barcelony grał Torres z Las Palmas i PSG.
0
@AlexDark00 Skoro tak napisałeś:D
0
@ferdas_rawa Gdzie niby tak zrobiłem? :D Kolejne kłamstwo na mój temat? :D
Dobrze alfo i omego:D
Ale dalej nie wytłumaczyłeś jak z tym Warszawiakiem? :D
0
@ferdas_rawa Gdzie tak napisałem, że to nie budowa? :D
Jak z tym Warszawiakiem? :D
Nie, taka alfa i omega jak ty musi mnie nauczyć:D
Może Warszawiaku zobacz ile z niej korzysta, ale wiadomo trzeba się do czegoś przyczepić:D
0
@ferdas_rawa Już wiesz co znaczy, dobudowa i Warszawiak(czy to nocleg w hotelu w Warszawie?)? :D
0
@AlexDark00 Tak właśnie oglądasz, chociażby ostatni mecz. Francja, a Polska to różnica, a i tak Polak zdobył bramek? :D
0
@AlexDark00 I Bosak czy ktoś z Konfy to zmieni:D