0

@Zoker A, skąd takie dane (że generuje więcej niż płacimy, nawet z Messim takich danych nie było tylko słowa i przychody klubu)? https://www.bankier.pl/wiadomosc/Duzo-wiecej-najwiecej-Tyle-zarobily-najbogatsze-kluby-pilkarskie-swiata-Krolewscy-wrocili-na-szczyt-8689458.html

A przychody chociażby tu(powyżej link).

2

@Sigma To jak liczymy bramki CR z przed 11 lat i wcześniej?

0

@Zoker @norbi77 A jak ma się to do tego, że dochód klubu wzrósł z nim?

3

@Sigma A eliminacje z teraz nie mają znaczenia? To CR też nie liczmy bramek z przed 11lat lub więcej?

3

@Kapitan hawk A o tym nie pamiętam, dzięki, ale oranko:D
@Sigma Opinia?

0

0

@Stinger_ Jak będzie się chciało CR to wygra Portugalia.

2

@Sigma Ekwador, w eliminacjach do mundialu jest obecnie 5, przed Brazylią:D

3

@Kapitan hawk Cudnie, że tak robi. Szkoda, że już nie w Barcelonie, ale dobrze, że jemu się chce i wygrywa.

3

@Kapitan hawk Racja:D Płacz i zwalanie na nas.

5

@Stinger_ Czekam na odpowiedź:D
Coś jeszcze o nas? :D

@Kapitan hawk On nawet nie wie jaką radość sprawia tymi swoimi komentarzami:D

2

@Kapitan hawk Ten grudzień 2022 wiele zmienił:D Jeszcze więcej takich zachowań, ale racja, skądś biorą przykład:D

3

@Stinger_ Normalnie Nostradamus, wie co by było:D

A Włochy też pasują do narracji czy nie? :D 4lata później mistrz niż Brazylia, a np. nie przeszłi eliminacji:D

0

@Stinger_ A Ty nie wiesz co czytasz:D

1

@Stinger_ Nie dziwne skoro tak czytasz:D

2

@Stinger_ No zgadnij jaka jest różnica w ilości przedstawicieli 13 z Europy, a 4/5 z Ameryki Południowej:D

No dobrze, a ile Anglicy czekają? :D

1

@Stinger_ Czy napisałem tylko o tym i nie napisałem o Tobie, że tak napisałeś tylko o Twoim rozumieniu.

@Kapitan hawk Dokładnie, wystarczy go poczytać:D Jeden z "lepszych" nam się trafił:D

0

@Stinger_ Nie moja problem, ze nie rozumiesz co czytasz. Ja cały czas piszę o jednym.

3

@Stinger_ Aha czyli reszta w tych turniejach nie mogła się kompromitować czy liczy się mistrz z Europy, która ma 13 przedstawicieli, sukces:D

4

@against_modern_football Kolejny raz pokazujesz jaka twoja wiedza jest miała i stronnicza. Może porozmawiajmy o kompromitacjach Europy czy nie pasuje do narracji?

2

@Aferzysta Uczył się od ciebie.

2

@Stinger_ Znowu nie zrozumiałeś, ale to nie dziwne. Najlepsi strzelcy to nie najlepsi piłkarze. A o mundialu nic nie pisałem tym bardziej o sposobie czy to tu czy LM. @Kapitan hawk ma rację, zmieniasz temat i piszesz o użytkowniku.

@shinthps Za to Twoje błyskotliwe już są.

4

@AFA Już nie chciałem tego przytaczać, ale racja... :D Może dotrze, że Europa nie jest tam cudowna jak sugerują:D I tak jak jeden użytkownik napisał, zaczęto umniejszanie mundialowi jak Messi wygrał, a wcześniej mi to zarzucano:D

0

@AlexDark00 Oglądaj:D Napisałeś inaczej:D

0

@AlexDark00 Gdzie tak napisałem?:D Asysty pasują do narracji? :D

0

@AlexDark00 Tak hejeterze oglądasz:D Np.barmka z wolnego, sam pisałeś, że Lewandowskiego nie ma w polu karnym bo rozgrywa, podwójne standardy znowu? :D

0

@ObiektywnyKibic121 Jakbym tak oglądal to bym tak twierdził, a on strzela bramki, asystuje, czasem cofa się do rozegrania(pomocy w tym).

@AlexDark00 Coś jeszcze hejterze? :D Torres czy Roque są słabi:D

1

@Roobo A Braun, który był? :D

4

@Stinger_ "Brazylia od lat kompromituje się na MŚ, a Urugwaj dwa tytuły mistrza świata zdobył tak dawno, że nikt tego nie pamięta.". Może teraz zrozumiesz. Jak było dawno to nie było czy o co chodzi? A nie kompromituje się też Europa odpadająca z Maroko Portugalia czy za mocna grupa dla Niemiec?

0

@Stinger_ Przecież od samego początku powatrzam jedno, to, że ty zmienisz moją narrację to nie stanie się rzeczywiste.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?