Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker A, skąd takie dane (że generuje więcej niż płacimy, nawet z Messim takich danych nie było tylko słowa i przychody klubu)? https://www.bankier.pl/wiadomosc/Duzo-wiecej-najwiecej-Tyle-zarobily-najbogatsze-kluby-pilkarskie-swiata-Krolewscy-wrocili-na-szczyt-8689458.html
A przychody chociażby tu(powyżej link).
2
@Sigma To jak liczymy bramki CR z przed 11 lat i wcześniej?
0
@Zoker @norbi77 A jak ma się to do tego, że dochód klubu wzrósł z nim?
3
@Sigma A eliminacje z teraz nie mają znaczenia? To CR też nie liczmy bramek z przed 11lat lub więcej?
3
@Kapitan hawk A o tym nie pamiętam, dzięki, ale oranko:D
@Sigma Opinia?
0
@Hosh @AlexDark00 @Roobo opinia?
0
@Stinger_ Jak będzie się chciało CR to wygra Portugalia.
2
@Sigma Ekwador, w eliminacjach do mundialu jest obecnie 5, przed Brazylią:D
3
@Kapitan hawk Cudnie, że tak robi. Szkoda, że już nie w Barcelonie, ale dobrze, że jemu się chce i wygrywa.
3
@Kapitan hawk Racja:D Płacz i zwalanie na nas.
5
@Stinger_ Czekam na odpowiedź:D
Coś jeszcze o nas? :D
@Kapitan hawk On nawet nie wie jaką radość sprawia tymi swoimi komentarzami:D
2
@Kapitan hawk Ten grudzień 2022 wiele zmienił:D Jeszcze więcej takich zachowań, ale racja, skądś biorą przykład:D
3
@Stinger_ Normalnie Nostradamus, wie co by było:D
A Włochy też pasują do narracji czy nie? :D 4lata później mistrz niż Brazylia, a np. nie przeszłi eliminacji:D
0
@Stinger_ A Ty nie wiesz co czytasz:D
1
@Stinger_ Nie dziwne skoro tak czytasz:D
2
@Stinger_ No zgadnij jaka jest różnica w ilości przedstawicieli 13 z Europy, a 4/5 z Ameryki Południowej:D
No dobrze, a ile Anglicy czekają? :D
1
@Stinger_ Czy napisałem tylko o tym i nie napisałem o Tobie, że tak napisałeś tylko o Twoim rozumieniu.
@Kapitan hawk Dokładnie, wystarczy go poczytać:D Jeden z "lepszych" nam się trafił:D
0
@Stinger_ Nie moja problem, ze nie rozumiesz co czytasz. Ja cały czas piszę o jednym.
3
@Stinger_ Aha czyli reszta w tych turniejach nie mogła się kompromitować czy liczy się mistrz z Europy, która ma 13 przedstawicieli, sukces:D
4
@against_modern_football Kolejny raz pokazujesz jaka twoja wiedza jest miała i stronnicza. Może porozmawiajmy o kompromitacjach Europy czy nie pasuje do narracji?
2
@Aferzysta Uczył się od ciebie.
2
@Stinger_ Znowu nie zrozumiałeś, ale to nie dziwne. Najlepsi strzelcy to nie najlepsi piłkarze. A o mundialu nic nie pisałem tym bardziej o sposobie czy to tu czy LM. @Kapitan hawk ma rację, zmieniasz temat i piszesz o użytkowniku.
@shinthps Za to Twoje błyskotliwe już są.
4
@AFA Już nie chciałem tego przytaczać, ale racja... :D Może dotrze, że Europa nie jest tam cudowna jak sugerują:D I tak jak jeden użytkownik napisał, zaczęto umniejszanie mundialowi jak Messi wygrał, a wcześniej mi to zarzucano:D
0
@AlexDark00 Oglądaj:D Napisałeś inaczej:D
0
@AlexDark00 Gdzie tak napisałem?:D Asysty pasują do narracji? :D
0
@AlexDark00 Tak hejeterze oglądasz:D Np.barmka z wolnego, sam pisałeś, że Lewandowskiego nie ma w polu karnym bo rozgrywa, podwójne standardy znowu? :D
0
@ObiektywnyKibic121 Jakbym tak oglądal to bym tak twierdził, a on strzela bramki, asystuje, czasem cofa się do rozegrania(pomocy w tym).
@AlexDark00 Coś jeszcze hejterze? :D Torres czy Roque są słabi:D
1
@Roobo A Braun, który był? :D
4
@Stinger_ "Brazylia od lat kompromituje się na MŚ, a Urugwaj dwa tytuły mistrza świata zdobył tak dawno, że nikt tego nie pamięta.". Może teraz zrozumiesz. Jak było dawno to nie było czy o co chodzi? A nie kompromituje się też Europa odpadająca z Maroko Portugalia czy za mocna grupa dla Niemiec?
0
@Stinger_ Przecież od samego początku powatrzam jedno, to, że ty zmienisz moją narrację to nie stanie się rzeczywiste.