Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Czyli tak jak napisałem, podwójne standardy:D
1
@Encore Hmm a ja zapytałem:D Dramat.
0
@Encore Przecież sam napisałeś "Wyniki sa najwazniejsze w futbolu na turniejach i tak zawsze było,jest i będzie.Nie odbieram Urugwajowi szans ale historia jest".;D
1
@Encore Przecież napisałem:D
0
@Firestone Bez hamulcowego wygrali/zremisowali z Holandią, a nie czekaj znowu są pod ścianą.
1
@Encore Przecież ja pierwszy zapytałem:D Chodzi o twoje podwójne standardy:D
1
@Encore Skąd taki wniosek? :D Bo zadałem pytanie?:D
1
@Encore Domyśl się;D
1
@MesQueUnClub96 Co jest wymyślone?
1
@Stinger_ A tobie chodzi o Polskę czy Portugalie w podobnych wpisach?
1
@Encore Tu też podwójne standardy?:D
1
@Encore Arenal mógł "tylko" walczyć, a od Urugwaju wymagasz półfinału:D Takie podwójne standardy:D
0
@Encore Tak jak od Arsenalu, ale masz podwójne standardy.Hiszpania czy Chorwacja takie przykłady.
0
@Encore Chorwacja to niespodzianka? Na Euro Hiszpania w 2008 roku też niespodzianka?
0
@Encore Wtedy nie było meczu o 3 miejsce:D A jak tam pozostali? :D
0
@Encore Francja przed 98, gdzie dobrze zagrali wcześniej i kiedy? Tak samo Maroko czy Chorwacja? Albo Turcja przed 3 miejscem?:D
0
@Encore Francja przed 1998 też nie mogła wygrać? :D Maroko teraz nie było 4 na mundialu? :D Chorwacja przed pierwszym medalem nie miała szans? :D
0
@Encore Gdzie tak napisałem(o Brazylii i Argentynie)?:D Francja przed 1998 też nie mogła wygrać? :D Maroko teraz nie było 4 na mundialu? :D Chorwacja przed pierwszym medalem nie miała szans? :D
0
@Encore A czemu mam wierzyć w Arsenal? :D Może Urugwaj wierzyć bo są drudzy w kwalifikacjach:D
0
@Chaoss No i co związku z tym? Na każdym turniej mają robić wynik?
@Encore 4 miejsce i ćwierćfinał to marzenie medalu? :D W przypadku Arsenalu nie masz takiego podejścia, ale wiemy, że lubisz podwójne standardy:D
0
@Encore W 2010 czwarte miejsce na MŚ, w 2011 wygrane Copa, w 2018 na MŚ ćwierćfinał, w 2019 i 2021 na Copa ćwierćfinał, teraz obecnie 2 w kwalifikacjach do mistrzostw.
0
@Encore A to jest o ich ostatnim mundialu?
@NowyUzytkownik Ciekawe ile będziesz na tym koncie?
0
@Encore Wymyślone jak z Yamalem i Messim? Urugwaj nie przekonuje bo tak pasuje do narracji? W Kolumbii ważnym graczem jest Diaz z twojej ulubionej ligi Angielskiej.
0
@Encore https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14520600#comment-14522803
Gdzie tu to jest co napisałeś, a może jest inaczej?
0
@Encore Przecież nikt mu tego nie odbierał jak sobie wymyślałeś:D
0
@Encore Przecież nie o to chodzi:D
0
@Encore Jak tam Messi i Yamal? Już rozumiesz o co chodziło? A co do głównego wątku, nie bronię piłkarzy bo nie ma jak, ale na najważniejszych IO siatkarze od lat zawodzą. Wiadomo, mam nadzieję, że teraz będzie inaczej z Grbićem i zgrali się z Leonem.
0
@Popitek12 Tak jak Portugalię?
1
@Pawlak1992 Irena Szewińska (biegi i skok w dal).
0
@Stinger_ Dlatego Portugalia wygrała ME, a MŚ nie itd. Coś tam wczoraj pisałeś o umniejszaniu CR, nie umniejszasz teraz mundialowi ze względu Messiego?