0

@Encore Czyli tak jak napisałem, podwójne standardy:D

1

@Encore Hmm a ja zapytałem:D Dramat.

0

@Encore Przecież sam napisałeś "Wyniki sa najwazniejsze w futbolu na turniejach i tak zawsze było,jest i będzie.Nie odbieram Urugwajowi szans ale historia jest".;D

1

@Encore Przecież napisałem:D

0

@Firestone Bez hamulcowego wygrali/zremisowali z Holandią, a nie czekaj znowu są pod ścianą.

1

@Encore Przecież ja pierwszy zapytałem:D Chodzi o twoje podwójne standardy:D

1

@Encore Skąd taki wniosek? :D Bo zadałem pytanie?:D

1

@Encore Domyśl się;D

1

@MesQueUnClub96 Co jest wymyślone?

1

@Stinger_ A tobie chodzi o Polskę czy Portugalie w podobnych wpisach?

1

@Encore Tu też podwójne standardy?:D

1

@Encore Arenal mógł "tylko" walczyć, a od Urugwaju wymagasz półfinału:D Takie podwójne standardy:D

0

@Encore Tak jak od Arsenalu, ale masz podwójne standardy.Hiszpania czy Chorwacja takie przykłady.

0

@Encore Chorwacja to niespodzianka? Na Euro Hiszpania w 2008 roku też niespodzianka?

0

@Encore Wtedy nie było meczu o 3 miejsce:D A jak tam pozostali? :D

0

@Encore Francja przed 98, gdzie dobrze zagrali wcześniej i kiedy? Tak samo Maroko czy Chorwacja? Albo Turcja przed 3 miejscem?:D

0

@Encore Francja przed 1998 też nie mogła wygrać? :D Maroko teraz nie było 4 na mundialu? :D Chorwacja przed pierwszym medalem nie miała szans? :D

0

@Encore Gdzie tak napisałem(o Brazylii i Argentynie)?:D Francja przed 1998 też nie mogła wygrać? :D Maroko teraz nie było 4 na mundialu? :D Chorwacja przed pierwszym medalem nie miała szans? :D

0

@Encore A czemu mam wierzyć w Arsenal? :D Może Urugwaj wierzyć bo są drudzy w kwalifikacjach:D

0

@Chaoss No i co związku z tym? Na każdym turniej mają robić wynik?

@Encore 4 miejsce i ćwierćfinał to marzenie medalu? :D W przypadku Arsenalu nie masz takiego podejścia, ale wiemy, że lubisz podwójne standardy:D

0

@Encore W 2010 czwarte miejsce na MŚ, w 2011 wygrane Copa, w 2018 na MŚ ćwierćfinał, w 2019 i 2021 na Copa ćwierćfinał, teraz obecnie 2 w kwalifikacjach do mistrzostw.

0

@Encore A to jest o ich ostatnim mundialu?

@NowyUzytkownik Ciekawe ile będziesz na tym koncie?

0

@Encore Wymyślone jak z Yamalem i Messim? Urugwaj nie przekonuje bo tak pasuje do narracji? W Kolumbii ważnym graczem jest Diaz z twojej ulubionej ligi Angielskiej.

0

@Encore https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14520600#comment-14522803

Gdzie tu to jest co napisałeś, a może jest inaczej?

0

@Encore Przecież nikt mu tego nie odbierał jak sobie wymyślałeś:D

0

@Encore Przecież nie o to chodzi:D

0

@Encore Jak tam Messi i Yamal? Już rozumiesz o co chodziło? A co do głównego wątku, nie bronię piłkarzy bo nie ma jak, ale na najważniejszych IO siatkarze od lat zawodzą. Wiadomo, mam nadzieję, że teraz będzie inaczej z Grbićem i zgrali się z Leonem.

0

@Popitek12 Tak jak Portugalię?

1

@Pawlak1992 Irena Szewińska (biegi i skok w dal).

0

@Stinger_ Dlatego Portugalia wygrała ME, a MŚ nie itd. Coś tam wczoraj pisałeś o umniejszaniu CR, nie umniejszasz teraz mundialowi ze względu Messiego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?