Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gall_Anonim Oczywiście:D Tak jak ty z medalami na mundialu czy obroną przez sędziów w Europie gwiazd? :D
0
@Gall_Anonim Przecież sam napisałeś jaki Yamal to talent:D
0
@Popitek12 I dlatego grał CR.
0
@AlexDark00 A nie mieli znowu lepszego wyniku w wyborach niż Konfa, czemu? :D
Ps. pracoholizm jest ok? :D
0
@Kozinho. Może przeszkadza w tym, że inne podobne zawody pracują, a tu jest ustawa.
0
@Kuchar Nie. Ma błędy na koncie, ale też i dobrze broni.
@Roobo A pasuje do narracji jak dobrze bronił?
0
@Hindus To już mu @maroon nie przeszkadza.
0
@AlexDark00 Idź dalej pisać, że pracoholizm jest ok:D
2
@AlexDark00 Nadal pracoholizm to choroba, a nie twoje wymysły.
0
@AlexDark00 Jakbyś miał wątpliwości:https://pl.wikipedia.org/wiki/Pracoholizm
0
@AlexDark00 :D Przecież to też choroba:D
0
@AlexDark00 :D Zadanie hejtera wiążące:D
1
@AlexDark00 Ten hegemon ligi co z lepszym Kanem był 3? :D i rozmowa jest o pracoholizm, a nie w twoje wymysły:D
0
@AlexDark00 Tak to czemu Messi uważa inaczej? :D Owen dlaczego wygrał? :D
4
@AlexDark00 twoja logika i zrozumienie to dramat.
0
@AlexDark00 Messi uważa inaczej:D Owem jakoś wygrał:D Halland ma nie wygrać w przyszłości? :D
0
@AlexDark00 A to nie jest wtedy wyczyn:D Szkoda, że Messi uważa inaczej:D
1
@AlexDark00 Dlatego jego osiągnięcia z tego roku zostały bez problemu powtórzone, a nie czekaj, jednak nie:D
0
@Tasde @AlexDark00 opinia?
1
@Kgorecki2500 @AlexDark00 opinia?
1
@mekston W ostatnim spotkaniu Messi nie grał i wygrali, a ostatni remis między nimi był jak Ekwador grał u siebie, ale tak jak napisałeś, zobaczymy.
0
@mekston Wiadomo, ale w 1/4 będą mieli Ekwador lub Meksyk(nie wierzę, że Jamajka wygra z Wenezuelą), więc uważam, że przejdą bez niego, a na 1/2 raczej już wróci.
0
@SawneyBean Jedno jest pewne, ty z realnym światem nie masz nic wspólnego:)
1
@Dari0G Ten link nie pasuje do narracji. Lepiej pisać o cebuli i Polakach.
3
@Lionel_Messi10 Ciekawe kto wygra Copa bo na razie się zapowiada, że oni lub Argentyna(na Leo i spółkę liczę).
0
@AlexDark00 Skoro hejter tak napisał:D
0
@AlexDark00 Czemu sędzia pozwolił skoro to było kolejny raz? :D
0
@AlexDark00 Skoro tak napisałeś:D
0
@Roobo Dobrze.
0
@Roobo Skoro tak napisałeś.