0

@Gall_Anonim Oczywiście:D Tak jak ty z medalami na mundialu czy obroną przez sędziów w Europie gwiazd? :D

0

@Gall_Anonim Przecież sam napisałeś jaki Yamal to talent:D

0

@Popitek12 I dlatego grał CR.

0

@AlexDark00 A nie mieli znowu lepszego wyniku w wyborach niż Konfa, czemu? :D

Ps. pracoholizm jest ok? :D

0

@Kozinho. Może przeszkadza w tym, że inne podobne zawody pracują, a tu jest ustawa.

0

@Kuchar Nie. Ma błędy na koncie, ale też i dobrze broni.

@Roobo A pasuje do narracji jak dobrze bronił?

0

@Hindus To już mu @maroon nie przeszkadza.

0

@AlexDark00 Idź dalej pisać, że pracoholizm jest ok:D

2

@AlexDark00 Nadal pracoholizm to choroba, a nie twoje wymysły.

0

0

@AlexDark00 :D Przecież to też choroba:D

0

@AlexDark00 :D Zadanie hejtera wiążące:D

1

@AlexDark00 Ten hegemon ligi co z lepszym Kanem był 3? :D i rozmowa jest o pracoholizm, a nie w twoje wymysły:D

0

@AlexDark00 Tak to czemu Messi uważa inaczej? :D Owen dlaczego wygrał? :D

4

@AlexDark00 twoja logika i zrozumienie to dramat.

0

@AlexDark00 Messi uważa inaczej:D Owem jakoś wygrał:D Halland ma nie wygrać w przyszłości? :D

0

@AlexDark00 A to nie jest wtedy wyczyn:D Szkoda, że Messi uważa inaczej:D

1

@AlexDark00 Dlatego jego osiągnięcia z tego roku zostały bez problemu powtórzone, a nie czekaj, jednak nie:D

0

1

1

@mekston W ostatnim spotkaniu Messi nie grał i wygrali, a ostatni remis między nimi był jak Ekwador grał u siebie, ale tak jak napisałeś, zobaczymy.

0

@mekston Wiadomo, ale w 1/4 będą mieli Ekwador lub Meksyk(nie wierzę, że Jamajka wygra z Wenezuelą), więc uważam, że przejdą bez niego, a na 1/2 raczej już wróci.

0

@SawneyBean Jedno jest pewne, ty z realnym światem nie masz nic wspólnego:)

1

@Dari0G Ten link nie pasuje do narracji. Lepiej pisać o cebuli i Polakach.

3

@Lionel_Messi10 Ciekawe kto wygra Copa bo na razie się zapowiada, że oni lub Argentyna(na Leo i spółkę liczę).

0

@AlexDark00 Skoro hejter tak napisał:D

0

@AlexDark00 Czemu sędzia pozwolił skoro to było kolejny raz? :D

0

@AlexDark00 Skoro tak napisałeś:D

0

@Roobo Dobrze.

0

@Roobo Skoro tak napisałeś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?