Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlexDark00 Szok to jest, że już inne czynniki ważne:D
5
@Zoker Kontuzja i gra czy zachowanie to to samo? Gratulacje.
0
@AlexDark00 To już inne czynniki ważne:D Co za szok:D
1
@Popitek12 Jak tam Kolumbia w finale z Argentyną?
1
@AlexDark00 Te bramki Kane z reprezentacji ile dały trofeów? Bo dwa finały euro nie pozwoliły na to. Bramek zdobył tyle co pomocnik na tym euro.
1
@AlexDark00 Dziś Kane wyprzedzi pomocnika w strzelcach?
1
@Amidamaru ty to jak zwykle strzał w stopę.
@Stinger_ Wreszcie fajna analiza reprezentacji na przyszłość.
2
@Comentateiro " Ja w ogóle nie wiem skąd porównania Euro do MŚ. To zupełnie inne imprezy, poziom MŚ jest praktycznie zawsze wyższy.". No jak to skąd? Messi wygrał i chcą umniejszyć.
0
@Zoker Takie mam wrażenie, że to od trenera jest zależne.
1
@Zoker Gdzie napisałem, że w każdej?
0
@VegetaPolska To zastosuj tą radę do siebie.
@Amidamaru Ważne, że Savio miał lepszy sezon ligowy niż Yamal.
0
@Zoker Widzę, że coś negatywnego o Realu czy CR to twój komentarz...co za przypadek.
0
@AlexDark00 Hejterze zapomniałeś o kwestii marketingowej, był królem strzelców ligi, w SPH udział w 4 na 5 bramek sezon poprzedni, w LM czy lidze podniesiona liczba bramek poprzedni sezon, w tym 3 strzelec ligi, w LM w grupie czy fazie pucharowej strzelał, w SPH też:D
0
@AlexDark00 Obrazą to jest twoje zrozumienie czytanego tekstu:D
2
@Arden I tak Savio miał lepszy sezon ligowy niż Yamal co nie @Amidamaru ?
0
@Encore Mi się wydaje, że Nunez się poprawił w tym sezonie. Może tak jak było u nas, najwięcej sytuacji, ale słabe, ale też mogę się mylić. @Rust_Cohle Ty ich oglądasz częściej, napiszesz swoją opinie?
0
@Encore A teraz taka narracja na twoje kłamstwa:D
0
@Encore https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14582253#comment-14582883
O Yamalu.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14550344#comment-14553899
O Urugwaju. Gdzie tu jest, że ma wygrać?
Nie kłam następnym razem.
0
@Encore Gdzie pisałem, że mają wygrać? Znowu kłamiesz? O Yamalu i Messim było, że Yamal nie ma takiego talentu jak Messi, dalej nie rozumiesz albo nie chcesz bo nie pasuje do narracji.
0
@Encore To ty sobie coś wmówiłeś jak z Messim i Yamalem. Urugwaj nie miał wygrać. 1/2 to wciąż mało:D To Messi i Argentyna liczę, że wygra.
0
@Encore czy półfinał Copa dla Urugwaju jest ok czy dalej nie mają szans patrząc na ich historie?
1
@macio_944 @AlexDark00 Opinia?
0
@Amidamaru " Nadal twierdzę że Savio miał lepszy sezon ligowy od Yamala ". I po dobrym sezonie ligowym Savio jest liderem reprezentacji, a nie Yamal.
Dobrze, że Wy nie macie co chwila wonderkida i nie mówicie, że tryplet jest Wasz...
2
@AmigoBlancos A jak tam te hiper talenty radzą sobie w reprezentacji? Bo coś tam wspominasz o Brazylii.
Jak tam Antonio Blanco, Fran Garcia, Reinier już nie talenty?
0
@Popitek12 Blokuje obecnie CR to Portugalię.
0
@TheNekro94 On tak nie powiedział. Młody wiek jest zagrożeniem, nie wadą.
0
@TheNekro94 Dasz link do tego wywiadu?
2
@Popitek12 Dobrze, że to nie mundial i Maroko, a nie czekaj to nie Portugalia CR.
0
@mrboom To co napisałem.
0
@mrboom Daj coś bardziej rzetelnego.