0

@takisobiektos Bo ty jak on piszecie głupoty(on to jeszcze kłamie).

2

@takisobiektos Tak jak ty próbujesz bronić skąpstwa Milanu w transferach:D

2

@creativeopinion A Ty tak rozumiesz finanse. Ile Real dał za podpis, premię i praw do wizerunku? Za darmo też chyba nie będzie grał.

0

@AlexDark00 Aha więc już zależy:D Już liga nie ważna, co za szok:D

0

@AlexDark00 Czemu Aubameyang tańszy mimo, że młodszy? :D

1

@AlexDark00 Już inne czynniki ważne:D

2

@AlexDark00 "Suarez - 37 lat - 3mln
▶ Iniesta - 40 lat - 0,3mln
▶ Aubameyang - 35 lat - 5mln
▶ Depay - 30 lat - 10mln".

W przypadku Kane'a nie ma problemu, że na Euro miał tyle bramek co pomocnik:D

Jak zwykle to twoje czytanie z rozumieniem:D

2

@AlexDark00 Czemu nie odpowiadasz na resztę? :D Bo nie pasuje do narracji? :D

2

@AlexDark00 Czemu Aubameyang jest tańszy mimo, że jest młodszy? :D

0

@AlexDark00 Trofea: Lewandowski>Kane:D Najważniejsze czy już nie? :D

0

@takisobiektos W przypadku Milanu budowa stadionu jest jako argument skąpstwa właścicieli, a w przypadku Barcelony budowa stadionu nie ma znaczenia, liczą się problemy finansowe. A z rejestracją zawodników to ma problem prawie cała Hiszpania, do tego to zależy od innych też rzeczy.

0

@AlexDark00 :D Bo hejter tak napisał? :D Inne czynniki ważne? :D

0

@AlexDark00 Drzewo to jest w Bayernie, stamtąd Real ich wyrzucił;D Jak to zmieniają się czynniki:D

1

@bartas97 Gdzie tak napisane? Tak jak napisałem, nie rozumiesz powodów.

1

@neymar77 Przejście zawodnika jest dla Ciebie takie samo jak utrata? A do tego tak nie było jak na stronie Realu (jak widać).

1

@bartas97 Napisałeś: "Messi płakał innymi łzami!', a nie, że niby lepsze.

0

@AlexDark00 Przecież hejterze strzelił np. z wolnego, z dystansu, czy woleja:D Wolą klubu jest zajęcie 3 miejsca w lidze niż zdobycie mistrzostwa:D

0

@Popitek12 Dobrze, zgadnij.

1

@bartas97 Nie rozumiesz, że powody były inne?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

0

@AlexDark00 To jest twoje gdybanie:D Napisz do Bayernu czy wolą 1 czy 3 miejsce w lidze:D

0

@AlexDark00 Bayern Monachium woli zająć 3 miejsce i Kane z takim sezonem czy jednak 1 i strzelec mniej bo było dwóch? :D I w LM z Lewandowskim półfinał:D

0

@AlexDark00 Teraz tak bronimy słabego Kane ( byli z Lewandowskim pierwsi).

0

@AlexDark00 Liczą się trofea, a nie gdybanie:D Lepszy bo twoje widzimisię?:D Strzelecko i trofea gorzej u Kane:D

3

@lntrowertyk Bo to pierwszy piłkarz co płakał po kontuzji.
@Zoker wciąż czekam.

0

@AlexDark00 No i spadli z 1 na 3 miejsce, mniej bramek klubu w lidze:D

0

@AlexDark00 I zajął 3 miejsce w hegemonię ligi:D

0

@AlexDark00 Dobrze, że Kane wygrywa w hegemonię ligi, wygrywa w Anglii:D I strzelił tyle co pomocnik:D To jest temat:D

6

@Zoker Powtórzę:Kontuzja i gra czy zachowanie to to samo? Gratulacje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?