0

@AlexDark00 To są fakty czy twoja opinia? :D W LM również takie podejście? :D

0

@AlexDark00 Fakt to np. że król strzelców nie dał LL i nie był kluczowy:D

0

@AlexDark00 Czekam aż mi odpiszesz czy nie pasuje do narracji? :D

0

@AlexDark00 Wszystko przeciwko tobie:https://www.sofascore.com/player/robert-lewandowski/41789#tab:statistics

Jakoś trener go chciał, stosujemy podwójne standardy? :D

0

@AlexDark00 A Xavi go nie chciał? :D Wtopa według hejtera, a fakty są inne:D

0

@AlexDark00 "Jak dla mnie, jeśli trener go chce, mamy hajs na niego to czemu nie. " - rozumiem, że do Lewandowskiego tez to zastosujesz czy kolejny raz nie pasuje do narracji? :D

0

@AlexDark00 Dzięki Roberto tak jest:D

0

@AlexDark00 Skoro ekspert piłkarski tak napisał:D

0

@AlexDark00 Skoro znawca piłki tak napisał:D

0

@takisobiektos Wątpię z tym Fullkrugiem, ale zobaczymy. Odnośnie Moraty mam podobne zdanie.

0

0

@AlexDark00 Dobrze znawco, przy De Jongu i Aubameyangu się mylą, ale przy Lewandowskim i Messim mają rację znawco:D

0

@AlexDark00 I dlatego Lewandowski jest więcej warty mimo tych kompromitacji znawco:D

0

@AlexDark00 I dlatego De Jong co miał podobno dobry sezon na Euro nie pojechał i mniej warty niż Lewandowski( a młodszy), a Aubameyang młodszy niż Lewandowski mniej warty i poszedł do Arabii po niby też dobrym sezonie, więc widać twoją znajomość piłki:D

0

@JarekS Dziękuję.

0

@JarekS Dzięki, wiem to o liczbie osób itd. Chodzi mi o konkretne liczby, poszukam w Twoim archiwum tylko może podpowiesz jaki to okres czasu? :)

0

@JarekS A masz ile Messi generował przychodów jak był w Barcelonie?

1

@cules100pro @Salchent ale ważne, że pensja nie wysoka, co nie?

0

@Albatros Terroryście z Rosario:D

0

@Amidamaru A co ma LM i twoje głupoty do Argentyny ?

0

@Amidamaru "Jest 5 LM czyli doszło 4 Barcelonie (Realowi w tym czasie doszło 4), Bayern 2, Chelsea 2, reszta po 1, więc widać jaka przepaść( w czasach Messiego w Barcelonie)".

0

@clyde Ja nie znam, podbijam.

0

@AlexDark00 Dlatego jest warty więcej niż np. Aubameyang:D

0

@AlexDark00 Nie zmienia to faktu, że przez ta dwójkę obrońców odpadliśmy z LM i popełniali sporo błędów, ale to trzeba oglądać:D

0

@AlexDark00 Słaby to był Dembele, Araujo miał słaby sezon, Torres to trzyma słabą formę, Cancelo też słaby:D

0

@AlexDark00 Czyli nie za tyle co przyszedł? :D A ile zarobił jak był w Barcelonie? :D

0

@AlexDark00 Czy dobrze pamiętam, że przyszedł za ponad 100 i napisałeś nie raz, że miał najwięcej asyst w lidze w danym sezonie?:D Według hejtera:D

0

@AlexDark00 Tak samo jak na Dembele odzyskaliśmy? :D Czytaj z rozumieniem:D Grał jak miał formę i grał słabo (jakbyś oglądał to byś wiedział) :D

0

@AlexDark00 Jakbyś oglądał to wiedział co np. Araujo robi:D Torres kolejny, ale to na szczęście nie pierwsza 11:D I dlatego jest 3 strzelcem w lidze, w LM bramki w grupie i fazie pucharowej, w SPH, do tego marketing jak u Mbappe (nie poziom, a fakt):D

0

@AlexDark00 I właśnie tak rozumiecie finanse, do tego nie napisałem, że Mbappe jest zły tylko to co wymieniłem. I jakbyś oglądał Barcelonę to byś wiedział, że Lewandowski nie jest najsłabszy na boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?