Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlexDark00 To są fakty czy twoja opinia? :D W LM również takie podejście? :D
0
@AlexDark00 Fakt to np. że król strzelców nie dał LL i nie był kluczowy:D
0
@AlexDark00 Czekam aż mi odpiszesz czy nie pasuje do narracji? :D
0
@AlexDark00 Wszystko przeciwko tobie:https://www.sofascore.com/player/robert-lewandowski/41789#tab:statistics
Jakoś trener go chciał, stosujemy podwójne standardy? :D
0
@AlexDark00 A Xavi go nie chciał? :D Wtopa według hejtera, a fakty są inne:D
0
@AlexDark00 "Jak dla mnie, jeśli trener go chce, mamy hajs na niego to czemu nie. " - rozumiem, że do Lewandowskiego tez to zastosujesz czy kolejny raz nie pasuje do narracji? :D
0
@AlexDark00 Dzięki Roberto tak jest:D
0
@AlexDark00 Skoro ekspert piłkarski tak napisał:D
0
@AlexDark00 Skoro znawca piłki tak napisał:D
0
@takisobiektos Wątpię z tym Fullkrugiem, ale zobaczymy. Odnośnie Moraty mam podobne zdanie.
0
@tristan87 @takisobiektos opinia?
0
@AlexDark00 Dobrze znawco, przy De Jongu i Aubameyangu się mylą, ale przy Lewandowskim i Messim mają rację znawco:D
0
@AlexDark00 I dlatego Lewandowski jest więcej warty mimo tych kompromitacji znawco:D
0
@AlexDark00 I dlatego De Jong co miał podobno dobry sezon na Euro nie pojechał i mniej warty niż Lewandowski( a młodszy), a Aubameyang młodszy niż Lewandowski mniej warty i poszedł do Arabii po niby też dobrym sezonie, więc widać twoją znajomość piłki:D
0
@JarekS Dziękuję.
0
@JarekS Dzięki, wiem to o liczbie osób itd. Chodzi mi o konkretne liczby, poszukam w Twoim archiwum tylko może podpowiesz jaki to okres czasu? :)
0
@JarekS A masz ile Messi generował przychodów jak był w Barcelonie?
1
@cules100pro @Salchent ale ważne, że pensja nie wysoka, co nie?
0
@Albatros Terroryście z Rosario:D
0
@Amidamaru A co ma LM i twoje głupoty do Argentyny ?
0
@Amidamaru "Jest 5 LM czyli doszło 4 Barcelonie (Realowi w tym czasie doszło 4), Bayern 2, Chelsea 2, reszta po 1, więc widać jaka przepaść( w czasach Messiego w Barcelonie)".
0
@clyde Ja nie znam, podbijam.
0
@AlexDark00 Dlatego jest warty więcej niż np. Aubameyang:D
0
@AlexDark00 Nie zmienia to faktu, że przez ta dwójkę obrońców odpadliśmy z LM i popełniali sporo błędów, ale to trzeba oglądać:D
0
@AlexDark00 Słaby to był Dembele, Araujo miał słaby sezon, Torres to trzyma słabą formę, Cancelo też słaby:D
0
@AlexDark00 Czyli nie za tyle co przyszedł? :D A ile zarobił jak był w Barcelonie? :D
0
@AlexDark00 Czy dobrze pamiętam, że przyszedł za ponad 100 i napisałeś nie raz, że miał najwięcej asyst w lidze w danym sezonie?:D Według hejtera:D
0
@AlexDark00 Tak samo jak na Dembele odzyskaliśmy? :D Czytaj z rozumieniem:D Grał jak miał formę i grał słabo (jakbyś oglądał to byś wiedział) :D
0
@AlexDark00 Jakbyś oglądał to wiedział co np. Araujo robi:D Torres kolejny, ale to na szczęście nie pierwsza 11:D I dlatego jest 3 strzelcem w lidze, w LM bramki w grupie i fazie pucharowej, w SPH, do tego marketing jak u Mbappe (nie poziom, a fakt):D
0
@AlexDark00 I właśnie tak rozumiecie finanse, do tego nie napisałem, że Mbappe jest zły tylko to co wymieniłem. I jakbyś oglądał Barcelonę to byś wiedział, że Lewandowski nie jest najsłabszy na boisku.