Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 Po pierwsze nie jest jedyną, po drugie to są sparingi, po trzecie kolejny trener widzi go w składzie.
"tyle że nie jest to killer ładujący bramkę za bramką." - a Lewy jest?"-a w Hiszpanii nie był 3 strzelcem ligi, a w LM i w grupie i fazie pucharowej strzelał?
0
@AlexDark00 Tak właśnie oglądasz:D
0
@AlexDark00 Nie klam o tej pensji.
0
@AlexDark00 To żart czy nie? :D
1
@AlexDark00 Jak zwykle trzymasz poziom:D Coś podobnego do pracoholizmu:D
0
@FCB24 Dobrze, ze jest Bednorz i nas uratuje.
0
@FCB24 Bo narzekasz :D Jak tam Bednorz? Polska nie przegrała z nim, a on np. nie skończył ataku na pojedynczym bloku?
0
@Encore Szkoda, że pytał o co innego, ale to tak jest, Arsenal najlepszy, a w lidze drudzy, a w LM ćwierćfinał, Urugwaj słaby ze względu na historię ostatnich lat, a są w 1/2 Copa, Bednorz taki świetny, a jak grał dłużej dziś to porażka i sam miał problem z atakiem czy serwisem.
0
@AlexDark00 @Kondziubarca Nie kłamcie o tej pensji. Nie zarabia 32.
0
@AlexDark00 I dlatego w czasach kryzysu odszedł za tyle:D
0
@AlexDark00 Dobrze, że nie przepłacili za Dembele, Torresa, Suáreza:D
0
@AlexDark00 A ja uważam jak Messi, że Lewandowski powinien dostać za 2020 :D
0
@AlexDark00 Jakoś Messiego biorę za większy autorytet:D
0
@AlexDark00 Messi uważa inaczej:D
3
@NeroTFP1 @FCB24 czy tak było?
0
@FCB24 Skoro tak napisałeś.
0
@FCB24 Bo nie mieli Bednorza.
1
@Pnog37 Akurat Polacy to nie zostaną dłużni.
0
@AlexDark00 Jak u Lewandowskiego w 2020:D Np. Messi tak twierdzi:D
0
@AlexDark00 A to tylko tacy wygrywali? :D Suárez też nie wygrał, co oznacza? :D
0
@AlexDark00 Hejter tak napisał? :D
1
@FCB24 Nie taka moc pozostałych Polaków jaką pokazał Bednorz w półfinale. Ty wiecznie narzekasz, a to gra poszczególnych zawodników (jakoś o dziwo " o swoich" zapominasz w tym), zamiany trenera czy powołania.
0
@FCB24 A jak tam Bednorz się pokazał? Czy nie fatalnie? Dobrze, że to Nikola jest trenerem, a nie ty.
0
@Andy83 Aha czyli będziesz ważył ile dane przezwisko by pasowało do narracji. Jakoś @revolution33 nazywa go nawet w tym artykule magister i jakoś komentarz nie poleciał.
0
@Alo_Vi Różnie, ale 32 to zawyżone.
0
@Andy83 Podwójne standardy bo ktoś zgłasza? I za małpę dostajesz bana i są usuwane komentarze. A Lewandowski jest tu często nazywamy drewnem czy Disney. Podwójne standardy?
0
@Alo_Vi Nie, zobacz kilka źródeł, podają inne wartości.
0
@Baros1990 No racja, ale nie wiedziałem jak to odpowoednio nazwać.
0
@Vitoo Egipt to i Francji sprawił problemy, w ostatniej akcji Francja po kontrowersji doprowadziła do remisu.
0
@revolution33 I dlatego jak jest obrażany to nic z tym nie robią albo czasem usuną komentarz:D
@Andy83 I dlatego był królem strzelców i 3 strzelcem ligi. W SPH tez strzelił, w LM w tym sezonie i w grupie i fazie pucharowej.