0

@norbi77 Po pierwsze nie jest jedyną, po drugie to są sparingi, po trzecie kolejny trener widzi go w składzie.

"tyle że nie jest to killer ładujący bramkę za bramką." - a Lewy jest?"-a w Hiszpanii nie był 3 strzelcem ligi, a w LM i w grupie i fazie pucharowej strzelał?

0

@AlexDark00 Tak właśnie oglądasz:D

0

@AlexDark00 Nie klam o tej pensji.

0

@AlexDark00 To żart czy nie? :D

1

@AlexDark00 Jak zwykle trzymasz poziom:D Coś podobnego do pracoholizmu:D

0

@FCB24 Dobrze, ze jest Bednorz i nas uratuje.

0

@FCB24 Bo narzekasz :D Jak tam Bednorz? Polska nie przegrała z nim, a on np. nie skończył ataku na pojedynczym bloku?

0

@Encore Szkoda, że pytał o co innego, ale to tak jest, Arsenal najlepszy, a w lidze drudzy, a w LM ćwierćfinał, Urugwaj słaby ze względu na historię ostatnich lat, a są w 1/2 Copa, Bednorz taki świetny, a jak grał dłużej dziś to porażka i sam miał problem z atakiem czy serwisem.

0

@AlexDark00 @Kondziubarca Nie kłamcie o tej pensji. Nie zarabia 32.

0

@AlexDark00 I dlatego w czasach kryzysu odszedł za tyle:D

0

@AlexDark00 Dobrze, że nie przepłacili za Dembele, Torresa, Suáreza:D

0

@AlexDark00 A ja uważam jak Messi, że Lewandowski powinien dostać za 2020 :D

0

@AlexDark00 Jakoś Messiego biorę za większy autorytet:D

0

@AlexDark00 Messi uważa inaczej:D

3

@NeroTFP1 @FCB24 czy tak było?

0

@FCB24 Skoro tak napisałeś.

0

@FCB24 Bo nie mieli Bednorza.

1

@Pnog37 Akurat Polacy to nie zostaną dłużni.

0

@AlexDark00 Jak u Lewandowskiego w 2020:D Np. Messi tak twierdzi:D

0

@AlexDark00 A to tylko tacy wygrywali? :D Suárez też nie wygrał, co oznacza? :D

0

@AlexDark00 Hejter tak napisał? :D

1

@FCB24 Nie taka moc pozostałych Polaków jaką pokazał Bednorz w półfinale. Ty wiecznie narzekasz, a to gra poszczególnych zawodników (jakoś o dziwo " o swoich" zapominasz w tym), zamiany trenera czy powołania.

0

@FCB24 A jak tam Bednorz się pokazał? Czy nie fatalnie? Dobrze, że to Nikola jest trenerem, a nie ty.

0

@Andy83 Aha czyli będziesz ważył ile dane przezwisko by pasowało do narracji. Jakoś @revolution33 nazywa go nawet w tym artykule magister i jakoś komentarz nie poleciał.

0

@Alo_Vi Różnie, ale 32 to zawyżone.

0

@Andy83 Podwójne standardy bo ktoś zgłasza? I za małpę dostajesz bana i są usuwane komentarze. A Lewandowski jest tu często nazywamy drewnem czy Disney. Podwójne standardy?

0

@Alo_Vi Nie, zobacz kilka źródeł, podają inne wartości.

0

@Baros1990 No racja, ale nie wiedziałem jak to odpowoednio nazwać.

0

@Vitoo Egipt to i Francji sprawił problemy, w ostatniej akcji Francja po kontrowersji doprowadziła do remisu.

0

@revolution33 I dlatego jak jest obrażany to nic z tym nie robią albo czasem usuną komentarz:D

@Andy83 I dlatego był królem strzelców i 3 strzelcem ligi. W SPH tez strzelił, w LM w tym sezonie i w grupie i fazie pucharowej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?