Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@revolution33 Jakieś potwierdzenie, że zarabia 32 mln?
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@AlexDark00 Co z 30 bramkami w samej lidze? :D A może to kłamstwo jak pensja:D
0
@AlexDark00 Gdzie pisali o samej lidze 30 bramek? :D Tylko jak przychodził, a nie następny czy kłamiesz? :D
0
@Deviler To co Ty podałeś jest ok, a to co ja niedobre? :)
Czy Twoja teoria jest jedyna? Jak widać są argumenty za inną niż Twoja.
0
@AlexDark00 Oczywiście:D
0
@Death_voice A Ty nie zmienisz faktu, że gra dla Polski i jest kluczowy. A zmienił reprezentacje jak np. Leal w Brazylii, według prawa siatkarskiego.
0
@AlexDark00 Dobrze, że ty nie jesteś odklejony z tym Lewandowskim:D
0
@AlexDark00 Bo to nie Lewandowski to już nie ważne jak strzelił:D
0
@AlexDark00 Wie:D
0
@AlexDark00 Wiadomo, w końcu z Realem i City (co z tego, że towarzyskie)) :D Nie zapomnij o tym Flickowi powiedzieć:D
0
Już wiesz jaki to typ 9 @AlexDark00 co nie? :D A ogólnie lepszy niż Lewandowski czy jeszcze nie? :D
0
@AlexDark00 Dobrze znawco:D
1
@AlexDark00 Kolejny trener w bledzie, nie to co ty:D
1
@Derean Jak Bayern ma Kane'a to też mogą zakończyć jak sezon temu:D
0
@AlexDark00 Gdzie tak napisałem?:D Napisałem ogólnie, a oczywiście sobie coś wmawiasz:D
0
@AlexDark00 Pytam ogólnie:D Ciekawe czy kolejny trener tak uważa:D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AlexDark00 Już lepszy niż Lewandowski? :D
0
@Zoker @wpwelement podwójne standardy?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LjakRoberciik Zdobyliśmy po ataku 40 punktów, Włosi 45, Brazylia 56, a Kurek zagrał słabo.
0
@tbas Na poprzednich IO Francja ledwo wyszła z grupy, przegrywając np. z Argentyną, a my 1, gdzie wygraliśmy z Włochami, a wygrali z nami i cały turniej.
@Barcasub To pierwszy mecz.
0
@FCB24 Przecież będą grali inaczej z nimi.
1
@Kapitan hawk I anulują to za np. za godzinę i będzie zdziwnie, że np. Morata to skomentował, ale wiadomo Morata to nie Messi, więc cisza by była co nie @Rust_Cohle ?
1
@Kamilos84 I dobrze dla Polski, niech robią.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kanver_ @Zoker To trochę inaczej wygląda niż to Twoje.
@tbas Jakby to był Messi to tak.
2
@CaseFarmall Przeczytaj jeszcze raz.