Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AlexDark00 Ale bolą cię fakty, Bayern Monachium nie jest już hegemonem ligi z Kanem, Barcelona nie pasuje też w danych sezonach, od 9 Suáreza więcej zdobyli Neymar ( w danym sezonie) czy pomocnik (w danym sezonie)i to nie Realu.
2
@mekston Nie zapomniał z karnymi w 22/23 tylko nie ogląda Barcelony, co nie alex? @AlexDark00
1
@Bulbazaur17 Nie zgodziłem się z tekstem o słabej Barcelonie. Jest gorzej to jasne, ale bez przesady. Real wcale nie gra efektownie.
0
@Bulbazaur17 O czym ty piszesz? Tak pasuje do narracji? 2 sezony do tyłu mistrz i grupa LM i dołożyli SPH, poprzedni sezon 2 miejsce w lidze, ćwierćfinał LM, a w SPH finał.
0
@AlexDark00 A i jeszcze kłamią na jego temat.
0
@maroon Tak jak ty Messiego?
@AlexDark00 Są najgorsi psychoanty fani danego zawodnika, gdzie żadnych argumentów nie przyjmują.
0
@TheNekro94 Dobrze:D
0
@Encore Które miejsce będzie miał Arsenal w lidze? Ja wiem, że wyniki nie ważne dla nich tylko postęp/progress czy sama gra, ale może będzie coś lepiej niż 2 miejsce w lidze czy ćwierćfinał LM, czy nie?
0
@abram3k @AlexDark00 masz, obejrz sobie.
1
@Bulbazaur17 Lewandowskiego (jest niedoceniany, potrafi więcej niż "dostawić nogę).
4
@Kapitan hawk Piękny moment, uwieńczenie takiego turnieju:)
6
@Kapitan hawk On ma tak często, wypiera to co mu nie pasuje do narracji.
Zasłania się czasem, ale znalezienie tych danych to mniej czasu niż jego bzdury co napisał.
A fakty dla niego to są co on wymyśli lub opiniuje.
1
@AlexDark00 Nie klam z 50 mln za niego i pensją 32, kibucu Barcelony:D
0
@AlexDark00 No właśnie, więc kasa się nie liczy tylko gra:D
@jaras121 Dla mnie to standard.
0
@AlexDark00 Nie kłam:D I czemu Torres gra dużo mniej? :D
0
@AlexDark00 Tak i dlatego kolejny trener na niego stawia, wszyscy przeciwko tobie:D
@jaras121 O którego pytasz?
0
@AlexDark00 Gdzie tak napisałem? :D
1
@AlexDark00 Lewandowski 1 i 3 strzelec ligi ma odejść? :D
0
@AlexDark00 Jakbyś oglądał to wiedział czemu na pustą miał i jak karnego strzelił:D
0
@AlexDark00 Tak jak wykorzystał 100 po podaniu Yamala:D
0
@AlexDark00 Nie kłam za ile przyszedł:D
0
@AlexDark00 Tak jak Torres nie powinien grać w pierwszym składzie, w sumie w tym klubie:D
0
@AlexDark00 Oglądaj:D
0
@AlexDark00 Cienki to jest Torres) stwierdzam fakt, jak to napisałeś) :D
1
@mekston Torres ma jeszcze czas by grać dobrze cp nie alex? :D @AlexDark00
0
@AlexDark00 Zapomniałeś napisać hejt na Lewandowskiego, a nie przepraszam fakt dla ciebie:D
0
@AlexDark00 Co zmienia w tym? :D
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty