0

@AlexDark00 Żeby mieć lepszy wynik, jeśli się nie domyślasz:D

0

@emjot Młynarczyk trafił do Porto mając 32lata, 33 rocznikowo:D

0

@AlexDark00 I dlatego cudowna Konfa chce startować razem z PiS? ;D

0

@emjot Aha czyli u ciebie mogło zabraknąć słowa, u mnie nie, ok:D Młynarczyk jakoś starszy wyjechał i trafił do Porto w końcu:D

0

@AlexDark00 I dlatego mają takie świetne wyniki:D

0

@AlexDark00 Dobrze, że Konfa ma samych inteligentów w wyborcach:D

1

@FCB24 Jakby to był Grbić albo któryś z Polskich siatkarzy z złotym medalem olimpijskim to wtedy byś miał problem.

8

@michaelski " Nie rozumiem po co mu umniejszać." i w kolejnym napisałeś "Gość ma tyle LM co cała Barcelona przez ponad 100 lat, ale jak wszyscy wiemy Barca ma więcej pucharów, zwłaszcza w hokeju na wrotkach.".

0

@AlexDark00 Dobrze, że Konfa głosuje za polskimi sprawami i mają dobre wyniki, a nie czekaj, słabe, gorsze od "rudego oszusta".:D

0

@FcPortoFan1999 Ja też tak uważam, ale nie zmienia to faktu o eliminacjach.

0

@AlexDark00 Dobrze, że Konfa spełnia i ma takie wyniki:D

0

@emjot Potrafię: " Młynarz dodatkowo w pucharach z Widzewem a potem z Porto. Tomaszewski nie miał szans za komuny wyjechać na zachód... jak wyjechał to już był schyłkowy.". Więc, który wyjechał to już był schyłkowy? Młodszy Tomaszewski czy starszy Młynarczyk?

0

@emjot W tych przypadkach nie miała znaczenia.

Więc wyjaśnij czemu wcześniej i młodszy Tomaszewski wyjechał, a po nim Młynarczyk?

0

@emjot Lewandowski w swoim prime był napastnikiem klasy światowej. Ci bramkarze grali z tymi co wymieniłeś, że najlepsi ( większość). A Tomaszewski wyjechał wcześniej niż Młynarczyk, więc komuna nie miała znaczenia:D

@FCBparasiempre Wymień jeszcze jakieś inne pojedyncze spotkania:D Właśnie o Lewandowskim jest mit, że nie dryblingu albo jest tylko w polu karnym, a fakty są inne. Np. jak dośrodkował około linii bocznej, gdzie Piszczek strzelił gola. KaJakieś potwierdzenie tej statystyki bo nigdzie nie natrafiłem na nią.

0

@Awtameok_Klana Czemu Tomaszewski i Młynarczyk lepsi od Lewandowskiego?

0

@AlexDark00 Tyle zawodników z Niemiec:D Nie ma też zawodników np. z Francji.

0

@FCBparasiempre To podaj konkretnie jakie bo czytałem i oglądałem o nim, więc wiem. A grę dla Niemiec sam wybrał.Dla Niemiec tak strzelał.

@Awtameok_Klana To wymień tą 10 bo jestem ciekawy.

0

@FCBparasiempre Może w Niemczech jest najlepszy. W jakich statystykach bije na głowę Lewandowskiego?

0

@FcPortoFan1999 Przecież eliminacje są takie same dla wszystkich., ale ok. Od 1996 było 16 zespołów, od 2016 jest 24. A i tak zagrał ostatnie słabe eliminacje i były baraże.

0

@FcPortoFan1999 Taa, a za Lewandowskiego był cudowny czas w PZPN i ogólnie. W 2008 było pierwsze Euro, tak sobie radzili.

0

@FcPortoFan1999 No i wtedy nie przechodziliśmy eliminacji.

9

@MesQueUnClub96 Nie w 2021.

0

@AlexDark00 To wiadomo, jak Lewandowski?

0

0

@AlexDark00 Tymczasem kłamiesz:D

0

@AlexDark00 Czytaj z rozumieniem:D

0

@AlexDark00 Nie kłam.

0

@AlexDark00 Bo od tego jest uzależniona pensja:D

0

@karolup Skoro tak napisałeś mistrzuniu:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?