0

@AlexDark00 @wpwelement usunięcie komentarz czy dyskusję?

@AlexDark00 może oglądają spotkania i nie kłamią na jego temat.

0

@AlexDark00 twoja reakcja na komentarz o Roque to fakt o Lewandowskim(jak napisałeś) - teraz rozumiesz?

0

@kuz On na 9 grał słabo, Xavi to szukał mu pozycji i na innych też słabo. Dwóch trenerów go odstawiło, o czymś to świadczy.

1

@Comentateiro W pierwszym sezonie Klopp był 8, a przejmował zespół z 6 miejsca w lidze. W pucharach było lepiej.

0

@Herato @Encore jak uważasz?

0

@Aragorn33 Nie tylko o Lewandowskim wypisuje bzdury, o Konfie też, dlatego chce poznać jego opinię.

0

@Kamiloos I dlatego Ci opłaceni sędziowie nie uznawali Barcelonie bramek, gdy piłka była za linią:)

1

1

@Przemello Dlatego napisałem zapytaj kibiców Realu.

5

@mekston Właśnie to chciałem napisać (faza pucharowa Leo ostatnie lata). Zresztą wiesz, że on lubi umniejszać Messiemu.

1

@Przemello Zapytaj kibiców Realu czemu wyśmiewają i szydzą z Barcelony lub piłkarzy.

3

@Kapitan hawk Ja też bym się wstydził jakbym kibicował Realowi i znał ich historię dokładnie.

1

@NeroTFP1 "Oni" tak lubią i to widać.

@mekston Dokładnie, było jeszcze, że nie najlepszy bo nie ma mundialu czy w reprezentacji zawodzi bo brak trofeów.

6

@Culer9002 I od tego zaczęto umniejszać mistrzostwom świata.

0

@Encore Oj tam wyniki, istotne, że gra lepsza i jest progres.

0

@AlexDark00 Wiadomo, podwójne standardy stosuj dalej:D

0

@AlexDark00 Bo tak pasuje do narracji:D Masz na to potwierdzenie, że coś ukradł? :D

0

@AlexDark00 Tak jak napisałem, stosujesz różne podejście do obu zawodników:D

0

@AlexDark00 A napisałeś "Lepiej być dzieckiem niż głosować na POPIS i być betonem swoich oprawców xd":D

0

@AlexDark00 I dlatego Konfa chciała koalicję z PiS czy w wyborach prezydenckich jednego kandydata chcą z PiS:D

0

@AlexDark00 Tak jak już pisałem, nie masz o Messim bladego pojęcia:Człapanie, nie wracanie do obrony, kiepski pressing,
To kolejny mit. Pep zmienił jego styl by unikać urazów, dlatego Messi biega mniej, ale nie jakoś znacząco od innych.
https://www.fcbarca.com/98736-leo-messi-wcale-nie-odstaje-od-innych-napastnikow-pod-wzgledem-liczby-wykonanych-pressingow.html
https://newonce.sport/artykul/nie-zmusisz-messiego-do-biegania-specyfika-prowadzenia-argentynczyka

0

@KamQiX Dokładnie, a w LL jest więcej spotkań, więc dla mnie obaj do tego się dołożyli. O to mi chodzi.

0

@AlexDark00 Tak jak napisałem, różne podejście stosujesz do tych zawodników:D A w sezonie trypletu(14/15) bronił na zmianę z Bravo:D

0

@Roobo I kolejny trener tego nie widzi i go wystawia i oczekuję pressingu.

0

@AlexDark00 Jak zwykle różne twoje podejście do Ter Stegena i Lewandowskiego:D

2

0

0

@JohnnySilverhand Nie. Przez to co robił przy odejściu i zaraz po, do tego wypada bardzo często przez kontuzje.

0

@ObiektywnyKibic121 Jakbyś wcześniej go oglądał to byś wiedział, że w Bayernie też pomagał w rozgrywaniu.

0

@AlexDark00 Zobaczymy, na razie kolejny trener myśli inaczej niż hejter jak ty:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?