3

@mekston Ehh piękny czas:D

0

@AlexDark00 Przecież to twoje argumenty, jak tak przedstawiasz:D

0

@karolup Tak to jest jak się nie ma pojęcia, a się wypowiada. Sprawdź jak nasze przychody wzrosły w stosunku do poprzednich lat.

0

@ViscaelBarca2007 Zobaczymy jak to będzie.

0

@AlexDark00 Jeszcze raz przeczytaj co napisałem. Ja wiem, ze ty masz problem z czytaniem, ale bez przesady.

0

@AlexDark00 Czyli już inne czynniki:D Gdzie napisałem inaczej? :D Podałem twoje bzdury:D

0

@ViscaelBarca2007 Tylko tak jak juz napisałem wcześniej o nim, on potrzebuje gry na dwóch napastników bo tak jest słaby jak np. na mundial idealn przykład, jak grał tylko z Messim to dobrze, jak grali q trójkę z Di Marią to słabo.

0

@AlexDark00 Przecież to sa twoje "argumenty", wstydzisz się tego co napisałeś? :D

1

@AlexDark00 Zrobił to raz, więc żaden wyczyn, do tego wiadomo, że atakujący ma bramki, nie np. Valdes:D

0

@AlexDark00 Jasne, a na pobieranie pensji czy podwyżki miał? :D

0

@AlexDark00 A nie przeszkadza ci to, że tyle był kontuzjowany i miał taką pensje albo, że na 6 lat u nas raz tak było z asystami? :D

0

@AlexDark00 Według ciebie i paru znawców bo trenerzy na niego stawiają:D

0

@AlexDark00 No super, że zawodnik próbuje podać znawco:D

6

@Armour Ja uważam, ze jest niedoceniany przez kibiców.

0

@AlexDark00 Ehh to twoje czytanie, a raczej jego brak:D I jakbyś oglądał Barcelonę to byś wiedział, że Lewandowski nie gra od deski do deski:D

@Zoker No jakoś marketingowo i piłkarsko się broni.

0

@AlexDark00 opinia?

0

@TheNekro94 Zobaczymy jak będzie na IO, te są znacznie ważniejsze, a na razie na turniejach było dobrze za Nicoli Grbića.

0

@AlexDark00 Bo są userzy, którzy oglądają Barcelonę:D

0

@AlexDark00 Potężny napadzior:D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AlexDark00 Aubameyang i L. De Jong (obaj po takim sezonie) nie trafili tam? :D Kolejna rzecz przeciwko tobie znawco:D

0

@AlexDark00 Gdzie tak napisałem? :D Z PSG miał karnego, a jak grał? :D Jeszcze raz, czy 4 pkt z Interem dałby awans? :D Masz jak zagrał z PSG (to fakt czy nie?):https://www.sofascore.com/player/robert-lewandowski/41789#tab:statistics

0

@AlexDark00 Mamy ta kasę dzięki Roberto:D

0

@AlexDark00 A gdybyś oglądał Barcelonę to byś wiedział, że z Bayernem i Interem było słabe sędziowanie i np. karny powinien być na nim na tych wymienionych meczach.

0

@AlexDark00 Jeszcze raz, czy 4 pkt z Interem dałby awans? :D Masz jak zagrał z PSG (to fakt czy nie?):https://www.sofascore.com/player/robert-lewandowski/41789#tab:statistics

0

@AlexDark00 A faktem nie jest, że 4pkt z Interem dałby awans? :D Masz jak zagrał z PSG (to fakt czy nie?):https://www.sofascore.com/player/robert-lewandowski/41789#tab:statistics

0

@AlexDark00 Wydaje się, że najlepsze miejsce w historii jest dobre:D Faktem nie jest, że obrona zawaliła np. z Interem? :D Nie kłam o nim:D

0

@AlexDark00 Fakt czy strzelił czy nie? :D Girona nie jest zadowolona z takiego sezonu? :D

0

@AlexDark00 Fakt jest, że mieli najlepsze miejsce w historii? :D

A w LM nie strzelał w grupie i liczba bramek podniesiona? :D W tym sezonie 1/8 strzelił:D Czy to może nie fakt? :D

0

@AlexDark00 A faktem nie jest, że król strzelców pozwolił Gironie na najlepsze miejsce w historii? :D W LM też takie podejście? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?