Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AlexDark00 Ahh te twoje argumenty:D Komentarz nie jest o Torresie? :D
0
@AlexDark00 Imienia Suáreza:D
0
@takisobiektos Przeciągnięte to by były Niemcy, ale na szczęście odpadli.
0
@Technik @AlexDark00 Opinia?
2
@mekston Ja tak:D Jeżeli dobrze pamiętam to on był/jest jednym z tych "obiektywnych" za Realem.
0
@Spacedragon Zależy od kuriera. U mnie dostarczają w sobotę, ale robi to popołudniu.
1
@mekston A swoją drogą widziałem, że kolejnemu się odkleiło co do mundialu i Argentyny.
1
@mekston Dokładnie, ale wtedy może Martíneza na ławce posadzić, a Leo jako fałszywa 9.
2
@mekston Widać było, że jest nie w optymalnej formie, oczywiście to, żadne tłumaczenie.
Co do LS zdziwię się jak zagra młody, raczej tak zostaną bo Martinez tak lepiej gra (na 2 napastników).
Uważam, że zagra Palacios bo chyba lepiej pasuje, jak Enzo wypadnie.
Fakt, po wczorajszym ciekawe to będzie.
0
@Popitek12 Kto wypadł lub miał uraz w Francji by przypadkowo CR i Portugalia mieli łatwiej?
3
@mekston Miałeś rację, że będą ciężary z Ekwadorem(ja podobnie myślałem, ale nie aż tak), a bez Leo to nawet karnych by pewnie nie było.
0
@Popitek12 To po co gra?
3
@Popitek12 @MesQueUnClub96 To jest śmieszne, wypowiadacie się, a nie macie o tym bladego pojęcia.
0
@chavez Nie bo nie ma mentalu.
4
@Popitek12 Jakby CR strzelił wreszcie bramkę, ale np. Gruzja czy Słowenia za mocne.
1
@Popitek12 Nie zapomnij o mnie, choć nie wiem czy do tej wirtualnej ekipy mnie zaliczasz.
0
@Popitek12 Na najmocniejszym turnieju czyli Euro kibicuje Francji.
1
@Popitek12 Bardziej dziwne jest, że wciąż wierzysz w CR.
1
@Popitek12 5 i pewnie 4 zespół eliminacji obecnie:D Wyżej są niż Brazylia:D
1
@Lionel_Messi10 I oby też tak zagrał i wynik też powtórzony.
1
@Popitek12 Żeby było więcej sytuacji i karnych, ktrórych CR nie wykorzysta?
0
@Zoker Kolejna:https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14584012#comment-14584050
0
@Zoker Kłamiesz na mój temat: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14584256#comment-14584260
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Zoker Nie denerwuj się.
Gdzie powtarzam głupoty jak to napisałeś?
Odnosiłem się do tego co zacytowałem, rozumiesz teraz?
0
@Zoker A ja się odnosiłem do tego, nie tak jak tobie, że powtarzam głupoty.
0
@Zoker "To fakty, ale dla mnie nadal decyduje cały sezon, a nie tylko druga połowa.", "np. Bellingham".
0
@Zoker Przypadkowo rozpłakał się po swoim karnym.
0
@Zoker Dobrze:)
1
@Zoker ty oglądasz Portugalię i CR i nic z tego nie wynika.