1

@AlexDark00 Ahh te twoje argumenty:D Komentarz nie jest o Torresie? :D

0

@AlexDark00 Imienia Suáreza:D

0

@takisobiektos Przeciągnięte to by były Niemcy, ale na szczęście odpadli.

0

2

@mekston Ja tak:D Jeżeli dobrze pamiętam to on był/jest jednym z tych "obiektywnych" za Realem.

0

@Spacedragon Zależy od kuriera. U mnie dostarczają w sobotę, ale robi to popołudniu.

1

@mekston A swoją drogą widziałem, że kolejnemu się odkleiło co do mundialu i Argentyny.

1

@mekston Dokładnie, ale wtedy może Martíneza na ławce posadzić, a Leo jako fałszywa 9.

2

@mekston Widać było, że jest nie w optymalnej formie, oczywiście to, żadne tłumaczenie.

Co do LS zdziwię się jak zagra młody, raczej tak zostaną bo Martinez tak lepiej gra (na 2 napastników).

Uważam, że zagra Palacios bo chyba lepiej pasuje, jak Enzo wypadnie.

Fakt, po wczorajszym ciekawe to będzie.

0

@Popitek12 Kto wypadł lub miał uraz w Francji by przypadkowo CR i Portugalia mieli łatwiej?

3

@mekston Miałeś rację, że będą ciężary z Ekwadorem(ja podobnie myślałem, ale nie aż tak), a bez Leo to nawet karnych by pewnie nie było.

0

@Popitek12 To po co gra?

3

@Popitek12 @MesQueUnClub96 To jest śmieszne, wypowiadacie się, a nie macie o tym bladego pojęcia.

0

@chavez Nie bo nie ma mentalu.

4

@Popitek12 Jakby CR strzelił wreszcie bramkę, ale np. Gruzja czy Słowenia za mocne.

1

@Popitek12 Nie zapomnij o mnie, choć nie wiem czy do tej wirtualnej ekipy mnie zaliczasz.

0

@Popitek12 Na najmocniejszym turnieju czyli Euro kibicuje Francji.

1

@Popitek12 Bardziej dziwne jest, że wciąż wierzysz w CR.

1

@Popitek12 5 i pewnie 4 zespół eliminacji obecnie:D Wyżej są niż Brazylia:D

1

@Lionel_Messi10 I oby też tak zagrał i wynik też powtórzony.

1

@Popitek12 Żeby było więcej sytuacji i karnych, ktrórych CR nie wykorzysta?

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Zoker Nie denerwuj się.

Gdzie powtarzam głupoty jak to napisałeś?


Odnosiłem się do tego co zacytowałem, rozumiesz teraz?

0

@Zoker A ja się odnosiłem do tego, nie tak jak tobie, że powtarzam głupoty.

0

@Zoker "To fakty, ale dla mnie nadal decyduje cały sezon, a nie tylko druga połowa.", "np. Bellingham".

0

@Zoker Przypadkowo rozpłakał się po swoim karnym.

0

@Zoker Dobrze:)

1

@Zoker ty oglądasz Portugalię i CR i nic z tego nie wynika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?