Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Jak drabinka ma znaczenie:https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14579789#comment-14579909
0
@Encore Dobrze, według ciebie to argument nie do podważenia. Co z tym moim wymysłem?
0
@Encore Urugwaj i Kolumbia są słabe według ciebie w fazie pucharowej, jak chodzi o szanse na triumf, ale już mocne w fazie pucharowej. Podwójne standardy.
0
@Encore Przecież Urugwaj gra słabo od lat fazy pucharowe.
0
@Pressinho W 2008 miał Leo 21 lat. Do tego czemu Real kupił CR?
0
@Amidamaru A w meczu z Realem w PSG to nie zawalił bramkarz?
0
@maroon nie denerwuj się...
2
@AFA No jak to możliwe, przecież jesteś fanem i Urugwaju:)
2
@Comentateiro @Popitek12 ?
1
@maroon Nic dziwnego jak próbujesz Messiemu umniejszyć.
0
@Bernard777 Podobnie uważam. CR gra za zasługi, a Pepe dobry, tak jak tu, ten błąd z braku sił, zresztą zaraz go zmienił, a sezon miał dobry.
@Popitek12 Słaby to jest CR.
0
@Encore @Stinger_ Ucz się obiektywizmu.
0
@Encore Może wreszcie się doczekam: co wymyśliłem?
2
@Corr @Popitek12 opinia?
1
@Stinger_ ty byś nie zniósł kolejnej ZP dla Messiego.
1
@Popitek12 Oczywiście:D A karnego czemu nie strzelił? :D
0
@Popitek12 To ten z 3 składu? Ogólnie jak Portugalia, czemu znowu słabo zagrali?
0
@maroon Dokładnie, Słowenia powinna prowadzić.
0
@Stinger_ "kibice Realu jednak aż tak o Messim nie piszą": chociażby tu ile piszą, sam jesteś tego przykładem.
@maroon który polubił/polecił twój komentarz to jak próbuje umniejszyć Leo. A to za dużo zarabiał, a to Haaland powinien wygrać ZP kosztem Messiego.
@bartas97 Np. ostatnio wstawił post, gdzie Leo Messi z Holandią na MŚ miał konflikt z trenerem.... a to była odpowiedź ńa zachowanie CR z tego Euro.
0
@Popitek12 Hmm dlatego CR nie będzie miał problemu zagrać lepiej na Euro.
0
@Popitek12 Dlatego CR super nastrzelał, a nie czekaj jednak nie. I 3 skład bo on grał?
0
@Popitek12 Jak Portugalia zagra jak w grupie to Słowenia.
0
@AlexDark00 Mowa o liczbach, ale wiadomo jak lubisz zmieniać temat:D Nie był tak drewniany:
0
@AlexDark00 Hejtera słowa:D Suárez w Hiszpanii bez Leo ile miał?:D
0
@AlexDark00 To, że poradził sobie z Kiwiorem nie oznacza, że jest to dobry:D
0
@AlexDark00 Według hejtera, a fakty takie, że był królem strzelców ligi w poprzednim sezonie, gdzie wygrana liga, w SPH udział w 4 na 5 bramek, gdzie też wygrana, w tym sezonie 3 strzelec ligi, w fazie pucharowej LM strzelił Napoli:D
0
@AlexDark00 Więcej daje w przychodach czy kosztach? :D
0
@AlexDark00 Oczywiście, już z tym nie raz zostałeś wyjaśniony, że więcej minut to lepsze liczby:D Jakoś dochód klubu z nim wzrósł, ale to trzeba choć trochę się interesować klubem:D
0
@AlexDark00 Dobrze, że Torres robi marketingowo i piłkarsko co Lewandowski:D A po za tym tu jest o Torres i Nico:D
0
@insp1re Ale można jeszcze na nim zarobić, co nie @AlexDark00 ?