0

@Nazio_87 Tak, analityk podwyższa ocenę BIK( każdy bank po swojemu) albo możesz mieć przygotowaną ofertę na uproszczonych zasadach, a jak nie masz oferty to nie musicie dostarczać dokumentów z pracy potwierdzających zatrudnienie i wynagrodzenie, a zapomniałem, warunki są lepsze.

0

@Stinger_ To tak samo oceń Euro, z 24 reprezentacji ile gra dobrze?

0

@Zoker Napisałeś, że powtarzam głupoty i nie w pierwszym na to.

0

@Zoker A ja widzę o CR. A ile jest w twoich o CR, a ile o Costa? Jakie niby głupoty napisałem?

0

@Ojciec5tkidzieci Przecież tak nie napisałem:D

0

@Zoker Niby jakie głupoty?

"Chodzi o krytykę CR i to o czym było napisane, że wyczyn Costy jest margizowany, a CR jest na pierwszym planie, ale to ci do narracji nie pasuje". Masz info o narracji.

1

@Encore To już według ciebie bo tak pasuje do narracji.

1

@Encore Napisałem tylko czy głównie?

0

@Zoker Ćwiąkała o czym powiedział na którego się powołujesz?

1

@Encore Cały komentarz, może teraz zrozumiesz: "Piszesz, że Yamal został nakryty czapką przez Raphine i Dembele z PSG. Czy z Realu Madryt np. Vini nie jest faworytem ZP, głównie za LM? Do tego pewien Niemiec robi furorę.".

3

@Zoker To ewidentnie ty nie zrozumiałeś. Chodzi o krytykę CR i to o czym było napisane, że wyczyn Costy jest margizowany, a CR jest na pierwszym planie, ale to ci do narracji nie pasuje.

1

@Encore Nie zrozumiałeś, nie dziwne.

4

@Amidamaru Bo wytykam ci twoje głupie rzeczy? :)

5

@Comentateiro @Zoker ma inne zdanie.

2

@Amidamaru Piszesz, że Yamal został nakryty czapką przez Raphine i Dembele z PSG. Czy z Realu Madryt np. Vini nie jest faworytem ZP, głównie za LM? Do tego pewien Niemiec robi furorę.

2

@Encore No nie, Urugwaj nie ma szans bo od lat temu w fazie pucharowej turniejów radzą sobie źle.

0

@Ojciec5tkidzieci To nie oczekuj tego od innych.

0

@Ojciec5tkidzieci Nawet normalnie nie umiesz odpowiedzieć?

1

@Kapitan hawk On takich rzeczy nie robi, nawet w serii 11 podszedł pierwszy, a nie każdy by tak zrobił.

0

@Zoker ty też pod krytyką CR.

0

@Ojciec5tkidzieci Gdzie tak napisałem lub zasugerowałem?

0

@Ojciec5tkidzieci "A to po wylewie i pinballu w polu karnym w jednym jest jak dobitka?". Wciąż czekam.

0

@Ojciec5tkidzieci Jeden pasował do narracji? Cudowne porównanie, które wiele wnosi.

0

@Ojciec5tkidzieci Wymieniłem tylko jeden:D A to po wylewie i pinballu w polu karnym w jednym jest jak dobitka? :D

0

@maroon Nie denerwuj się....

0

@Ojciec5tkidzieci Ale nie zmienia to faktu, że o Mbappe wypisujesz od rzeczy. Na początku pisałeś o karnych, teraz, że tylko dobija z mocnymi. Z nami dobił? Z RSSS też dobił? A może jak w grupie strzelił to dobił?

0

@Encore "tracisz zawsze mój cenny czas a mecz w fortnajta sam się nie wygra.".

0

@Encore Co z kłamstwem o mnie, że niby coś wymyśliłem?

0

@Encore Przecież napisałem o co chodzi, nawet dałem link do twoich komentarzy(tego też nie rozumiesz?). Co z tym kłamstwem o mnie, że niby coś wymyśliłem?

0

@Encore To mnie nie dziwi, że nie rozumiesz swoich podwójnych standardów. Może tu się dowiem:co wymyśliłem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?