Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roobo Przecież Gavi na śpd traci swoje walory.
3
@maroon To jak ma to życie prywatne pracownik banku bo jakoś do tego się nie odnosisz? Tak samo dk tego, że taka wpłata wymaga potwierdzenia, pasuje do narracji?
3
@Arden Wygrali "tylko" słaby mundialu i jeszcze słabsze Copa America, więc bez przesady.
2
@Popitek12 Obstawił Maroko z Portugalią.
2
@SawneyBean Jakoś niektórych pominąłeś, ciekawe czemu:)
@maroon Bez dwóch sobie nie poradzą:) Pracownik banku nie ma życia prywatnego?
3
@maroon Bez tego jednego klienta upadnie.
@SawneyBean A pracownik banku nie może mieć dzieci, które może trzeba odebrać na czas itp. A po za tym taka wpłata wymaga potwierdzenia.
1
@Danny Gaucho @Stinger_ Gdzie jest najlepszy strzelec Euro? Gruzja, Węgry za mocne?
3
@arasz1819 @Popitek12 Opinia?
1
Ehh taka słaba reprezentacja jak Portugalia awansowała, szkoda, że to Euro, co nie @Popitek12 ?
0
@VamosRakieta Widać po ich minach, zachowaniu czy po samym CR.
0
@BorzyKrzys Ok to nie oczekuj ode mnie.
1
@mekston Tak, dokładnie, kolejny dramat. Te eliminacje do Euro są śmiesne.
2
@mekston CR zagra z lepszy mecz dziś. a nie to jest to trudne Euro i grają z Gruzją, więc nie.
0
@Roobo Na mnie próbujesz przełożyć winę, a jest twoja, jak zwykle.
Jak będę chciał. Nie moja wina, że nie umiesz kultury trzymać.
1
@BorzyKrzys Przecież ja pierwszy zapytałem.
1
@BorzyKrzys Pytam. Jak otrzymam odpowiedź to się odniosę.
1
@BorzyKrzys A co cie to obchodzi?
0
@Encore Wciąż czekam na informacje od ciebie co ja wymyśliłem?
0
@Roobo Więc nie oznacza, chyba, że w twoim świecie. Chodzi o to, że jak miał strzelić jak tak szybko zszedł. A PSG to mocarz w LM, a Napoli wtedy zaczęło lepiej grać, tak to jest przy nowym trenerze.
0
@Roobo A oznacza pressing, drybling? :D A w grupie przecież z Porto wyleciał po ok 30 min przez kontuzje:D Dobrze, że PSG to poważny rywal, a Napoli nie:D
0
@Roobo Napisałeś o tym, że ma być pod grą. Pomyślmy z kim grają najwięcej? Napisałeś o średniakach w LL, a nie LM. W grupie LM strzelił, w 1/8 w obu meczach strzelił.
0
@AlexDark00 A napisał o TOP? :D
0
@AlexDark00 A ciebie boli, że strzelił:D
0
@Roobo Przecież nie raz sam narzekałeś, że nie ma go w polu karnym i rozgrywa. Atletico to średniak?
0
@AlexDark00 Chyba jak gra Torres.
1
@Encore "Euro>Mundial "nie. Może tu się dowiem. Co wymyśliłem?
0
@Encore Może tu się doczekam:co ja wymyśliłem?
0
@AlexDark00 A to Lewandowski jest moim bożkiem, a to Tusk:D zdecyduj się:D
3
@Lionel_Messi10 Na pewno, chodziło mi o to, że to moje potwierdzają słowa Leo o tym:)
3
@Lionel_Messi10 Tu masz część z mojego komentarza, są tam też artykuły o tym: " Człapanie.
Człapanie, nie wracanie do obrony, kiepski pressing,
To kolejny mit. Pep zmienił jego styl by unikać urazów, dlatego Messi biega mniej, ale nie jakoś znacząco od innych.
https://www.fcbarca.com/98736-leo-messi-wcale-nie-odstaje-od-innych-napastnikow-pod-wzgledem-liczby-wykonanych-pressingow.html
https://newonce.sport/artykul/nie-zmusisz-messiego-do-biegania-specyfika-prowadzenia-argentynczyka
Tu kolejne wyjaśnienie biegania.".