Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@AlexDark00 Gdzie tak napisałem? :D ty nawet nie wiesz co ja sądzę o Leo, a nikt nie stał obok Messiego (piłkarsko i marketingowo-tu może CR, ale wątpię). Doczekam się tego potwierdzenia? :D
0
@Zoker A ty czułeś się obrażony, że jak ktoś ma problem z nakrętką to ma ujemne IQ? :D
1
@Zoker Czyli ty możesz obrażać?
0
@Zoker " Ty masz ujemne IQ, bo nie potrafisz normalnie dyskutować tylko od razu obrażasz'.
"Zoker
16 godzin temu
@AlexDark00 W artykule ani słowa o koszulkach czy Lewandowskim XD
Ten ziomek żyje w swoim świecie.innego".
0
@AlexDark00 Pisz dalej, że Lewandowski jest słaby marketingowo bo przez dwa miesiące nie był pierwszy w tym (sprzedaż koszulek) :D Masz to potwierdzenie? :D
0
@AlexDark00 Nigdzie:D
0
@MysticCat Jeśli dobrze pamiętam to 2 dni przed meczem jest oficjalna data natomiast, żadko zmieniają te daty bo to duże przedsięwzięcie np. Policja musi być. Ewentualnie napisz do samej Barcelony. Złą datę i nazwę klubu podałeś o to chodzi.
0
@AlexDark00 Król strzelców nie ma nato znaczenia:D
0
@AlexDark00 W jednym miesiącu. Mqsz potwierdzenie, ze teraz jest tak jak napisałeś? :D
0
@AlexDark00 Tak jak napisałem, nie macie bladego pojęcia o marketingu klubu:D
0
@Zoker A nie ma, że przychód nam wzrósł i jest lepiej?
1
@AlexDark00 Wow w dwóch miesiącach:D Jak jednak dobrze, że są inne rzeczy i wzrósł przychód:D
1
@AlexDark00 W jednym miesiącu:D Wyśmiewaj swoją niewiedzę:D
0
@AlexDark00 Gdzie tak napisałem? :D Sam wyśmiewasz koszulki, a sam poddajesz ten argument (podwójne standardy) :D
0
@AlexDark00 i @Zoker pewnie to dzięki "koszulką i Polakom na stadionie":D To Wasze zrozumienie marketingu klubu.
0
@AlexDark00 Podobno lepszy Kane i Suárez ile wygrali? :D
0
@AlexDark00 Gdzie napisałem, że sprzedaż koszulek ratuje klub? :D Za kłamstwa powinien być ban. Juz inne czynniki ważne:D
0
@AlexDark00 Gdzie napisałem, że sprzedaż koszulek ratuje klub? :D Za kłamstwa powinien być ban. Juz inne czynniki ważne:D
0
@AlexDark00 Podobno lepszy Kane co wygrał w tej lidze? :D Suárez ile wygrał? :D Jak zwykle u ciebie samozoranie:D
0
@AlexDark00 Jakieś potwierdzenie tego?:D
Gdzie napisałem o koszulkach?:D
0
@Zoker @AlexDark00 Skoro przychód klubu wzrósł jak on jest to jak nie? :D
0
@AlexDark00 Masz wyżej odpowiedź na to:D Mam się powtarzać? :D