Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlexDark00 Jak czytać nie umiesz to nie mój problem. Z Messim też były problemy. Messi marketingowo Top czy nie?
0
@AlexDark00 Znawca przyszłości? Z Messim i Neymarem to delikatnie mówiąc prostsze.
0
@AlexDark00 Brawo, raz na 6 lat, gdzie kluczowi byli Messi i Neymar.
0
@AlexDark00 Przecież sam pisałeś, że Auba nie był cały sezon, więc nie można go za to rozliczać. I z Lewandowskim były 2 trofea i marketingowo zyskali, ale wiadomo jak się interesujesz klubem.
1
@AlexDark00 Dobrze, że Twój Bożek Suárez trzymał poziom w LM z Messim, a nie czekaj to on miał taką serię. twój niby ukochany klub, a go nie oglądasz i nie interesujesz.
0
@norbi77 Jak wy oglądacie te spotkania? Lewandowski przez pewnien czas miał kontuzję. Ferran stracił miejsce bo grał słabo' ile meczów bez bramki czy asysty, do tego przyjmował słabo, marnował okazję, nie uznana bramka przez niego(za takie rzeczy chcecie dla Lewandowskiego ławki). A to faktyczne minuty, a nie twoje widzimisię: https://www.transfermarkt.pl/ferran-torres/leistungsdatendetails/spieler/398184
2
@AlexDark00 Lepsi są hejterzy co się nie interesują klubem, nie ogląda czy określa bramkę po podaniu Felixa jako zwykła podcinka.
3
@AlexDark00 Czytaj z zrozumieniem, choć wiem, że dla ciebie to trudne.
0
@AlexDark00 Jakoś on był królem strzelców i z nim więcej niż 1:0.
0
@AlexDark00 Tak, 0:0 dawały nam 3 pkt.
0
@AlexDark00 Braun tak nie uważa.
0
@AlexDark00 To jest kolejne potwierdzenie jak oglądasz. A czytanie z zrozumieniem to u ciebie nadal problem.
0
@AlexDark00 Nie tak jak Braun gaśnice.
0
@Crashynski Torres nie grał w tym sezonie jako 9?
0
@AlexDark00 Ten Aubameyang co na koniec grał słabo i odpadł z średniakiem z Niemiec?
0
@AlexDark00 Cudownie, pół roku na 6 sezonów.
0
@VegetaPolska Pomyślmy kiedy zarabiamy najwięcej? Jak mamy 20 lat czy 30/40/50? O wartości pieniędzy też już bylo.
0
@AlexDark00 I kłamiesz znowu bo napisałem, że grał słabo. Nie, jest lepszy od Auby, ale zakłamujesz rzeczywistość.
0
@AlexDark00 Przykłady tego typu zachowań czy kolejne kłamstwo?
0
@AlexDark00 Kryminał to to, że nie interesujesz się klubem, a wypowiadasz na jego temat.
0
@Emhyr Dowód na to, że tak robię (z początku bramki Lewandowskiego) czy kłamstwo?
0
@parpe
0
@AlexDark00 A żadne trofeum było też wypadkiem?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AlexDark00 Kto pisał o promocji? Szkoda, że ten Aubameyang tak super przyjmował i odpadliśmy z średniakiem z Niemiec.
0
@AlexDark00 Torres w formie też miał.
0
@AlexDark00 A według hejtera to który mecz lepszy Lewandowskiego, ten ostatni z Atletico co nie strzelił czy dziś co ma bramkę?
0
@AlexDark00 Zgadnij hejterze.
1
@Stinger_ Tak, ale nie o to mi chodzi, a do tego Bayern Monachium musi wygrać to zaległe by się zrównać punktowo. A przy takim wyniku to ich i Stuttgart wyprzedza.
0
@Stinger_ A nie jest tak, że po 13 kolejkach Bayer ma 35 pkt, a Bayern ma 32 pkt? Dziś 14 mecz gra Bayer.