Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@_barti @Tom0VeB No i co? Konkretne przykłady.
0
@_barti To cały czas pracujesz od ponad 24h?
2
@Tom0VeB Bo widocznie twój problem z czytaniem widzą też inni.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AlexDark00 A czy to oznacza, że problemów z rejestracją nie będzie?
0
@AlexDark00 A to Messi marketingowo czy nie?
0
@_barti Czekam aż odp z zakladem i zarzucasz mi kłamstwa-czekam na dowody.
0
@Tom0VeB Dziękuję. Jakoś na portalach i różnych formach twierdzą inaczej, ale tak to jest z wami.
3
@Tom0VeB Twojego problemu z czytaniem nie przebije.
1
@Tom0VeB Super, ale czytania z zrozumieniem nie zmienisz, a ewidentnie macie z tym problem.
0
@Tom0VeB Gdzie tak napisane i w zimę 42?
1
@Tom0VeB Tak szczerze to nie dziwne, że teraz to próbujecie przeforsować.
0
@Tom0VeB No oczywiście. Dlatego nie dawno twierdzilscie, że jest 42 stopnie.
2
@Tom0VeB I dlatego na część ciała odpowiedziałeś, takie twoje zrozumienie czytanego tekstu.
0
@_barti Np. jakie i mnie?
0
@_barti Dobrze, że chociaż tu nie kłamiesz.
0
@AlexDark00 A były problemy z rejestracją z Messim?
0
@_barti Nie, ja też byłem tam w tym okresie i wiem jak jest.
0
@AlexDark00 A jaki był problem? Piszemy o królu strzelców ligi.
0
@_barti Czy ty myślisz, że jesteś jedynym Polakiem co był/jest w Brazylii w tym okresie?
2
@_barti Kolejne kłamstwo:https://www.fly4free.pl/kiedy-jechac-do-rio-de-janeiro/
0
@Tom0VeB Czy "standardowo" coś mi zarzucasz bez dowodów?
0
@_barti To w Brazylii jest ta zima?
0
@_barti W Argentynie jest teraz zima?
0
@Tom0VeB To kłamiesz bo nie wiesz co zawierają. Z czym niby kłamie? " Z za granicy polski" czyli skąd?
1
@Tom0VeB A docytałeś wszystko z zrozumieniem?
0
@AlexDark00 Farmazony to ty wypisujesz. Messi dawał ile marketingowo? Czemu odszedł?
0
@Tom0VeB Czytaj z zrozumieniem.
0
@Tom0VeB Kłamcie dalej. Raz piszę 25, raz 42? A jeśli nie wchodzisz w linki ode mnie to skąd wiesz co zawierają? Kolejne kłamstwo.