0

@_barti @Tom0VeB No i co? Konkretne przykłady.

0

@_barti To cały czas pracujesz od ponad 24h?

2

@Tom0VeB Bo widocznie twój problem z czytaniem widzą też inni.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AlexDark00 A czy to oznacza, że problemów z rejestracją nie będzie?

0

@AlexDark00 A to Messi marketingowo czy nie?

0

@_barti Czekam aż odp z zakladem i zarzucasz mi kłamstwa-czekam na dowody.

0

@Tom0VeB Dziękuję. Jakoś na portalach i różnych formach twierdzą inaczej, ale tak to jest z wami.

3

@Tom0VeB Twojego problemu z czytaniem nie przebije.

1

@Tom0VeB Super, ale czytania z zrozumieniem nie zmienisz, a ewidentnie macie z tym problem.

0

@Tom0VeB Gdzie tak napisane i w zimę 42?

1

@Tom0VeB Tak szczerze to nie dziwne, że teraz to próbujecie przeforsować.

0

@Tom0VeB No oczywiście. Dlatego nie dawno twierdzilscie, że jest 42 stopnie.

2

@Tom0VeB I dlatego na część ciała odpowiedziałeś, takie twoje zrozumienie czytanego tekstu.

0

@_barti Np. jakie i mnie?

0

@_barti Dobrze, że chociaż tu nie kłamiesz.

0

@AlexDark00 A były problemy z rejestracją z Messim?

0

@_barti Nie, ja też byłem tam w tym okresie i wiem jak jest.

0

@AlexDark00 A jaki był problem? Piszemy o królu strzelców ligi.

0

@_barti Czy ty myślisz, że jesteś jedynym Polakiem co był/jest w Brazylii w tym okresie?

2

0

@Tom0VeB Czy "standardowo" coś mi zarzucasz bez dowodów?

0

@_barti To w Brazylii jest ta zima?

0

@_barti W Argentynie jest teraz zima?

0

@Tom0VeB To kłamiesz bo nie wiesz co zawierają. Z czym niby kłamie? " Z za granicy polski" czyli skąd?

1

@Tom0VeB A docytałeś wszystko z zrozumieniem?

0

@AlexDark00 Farmazony to ty wypisujesz. Messi dawał ile marketingowo? Czemu odszedł?

0

@Tom0VeB Czytaj z zrozumieniem.

0

@Tom0VeB Kłamcie dalej. Raz piszę 25, raz 42? A jeśli nie wchodzisz w linki ode mnie to skąd wiesz co zawierają? Kolejne kłamstwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?