Bagsik88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Mińsk Mazowiecki.
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tomek8756 @AlexDark00 Opinia?
0
@AlexDark00 Tak napisał hejter co nie ogląda i nie interesuje się klubem.
0
@joloskyy Ja miałem jeszcze Enel-Med, ten koszt badań zależy od posiadanego pakietu i firmy. Ja np. skierowanie na rehabilitację w Enel-Med i LuxMed to telefonicznie załatwialem od lekarza ogólnego (internisty), a w Medicover to stacjonarnie od lekarza specjalisty. Zobacz sobie też placówki współpracujace bo nie ma ich na stronie, a często świadczą takie usługi.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Rioletto " to,że takie pieniądze Barcelona płaci za nieskuteczność. ". To napisałeś w pierwszym komentarzu, dramat. Do dochodów się nie odniesiesz bo nie pasują do narracji?
0
@Rioletto Przecież tego nie napisałeś w pierwszym komentarzu. Fajnie jakbyś ogarniał co się dzieje z klubem- wzrosły dochody klubu.
0
@AlexDark00 Gdzie tak napisał?
0
@AlexDark00 Dokładnie, Torres czy za ponad 80 Suárez:
5
@DonCarletto Zupełnie nietrafione.
0
@AlexDark00 A ile miał Lewandowski i jak go określasz?
0
@AlexDark00 Jak strzela to liczy się gra, jak zwalił okazję to wtedy to się liczy i jest najważniejsze.
0
@draxidox Ahh ta Twoja stronniczość.
0
@HighestInTheRoom Dobrze, że nie o 10.
0
@draxidox Marcin? Ja wiem, że tobie się nie chce czytać, ale bez przesady i swojej stronniczości nie zmienisz.
0
@Ogorinho1974 No nie:https://www.fcbarca.com/114401-czy-mozna-pochwalic-roberta-lewandowskiego-za-mecz-z-atletico.html#comments__list
0
@AlexDark00 Tak właśnie oglądasz:https://www.fcbarca.com/114401-czy-mozna-pochwalic-roberta-lewandowskiego-za-mecz-z-atletico.html#comments__list
0
@draxidox Dobrze, że chociaż to czytasz. Kolejny Twój pokaz stronniczości.
0
@Emhyr Super, a nie było to w ciągu dyskusji?
0
@draxidox
@Emhyr Kiedy tak zrobiłem?
0
@draxidox Dokładnie.
0
@draxidox Aha czyli filmiki z Lewandowski pokazują prawdę, a z Suárezem już nie. Tylko la bamba.
0
@draxidox A skąd wiesz co tam jest? Filmik prawda objawiona, rozumiem, że Suáreza też tak ocenisz? Tylko la bamba.
0
@draxidox Może przeczytaj:https://www.fcbarca.com/114401-czy-mozna-pochwalic-roberta-lewandowskiego-za-mecz-z-atletico,dyskusja-13855215.html#comment-13855348
0
@draxidox Dla ciebie?
1
@draxidox Chyba nie zagrał tak źle.
@P33ck Tu też złomuja?
0
@P33ck Haha chyba nie bardzo.
1
@draxidox
Opinia.
0
@AlexDark00 Bi może Torres nie był w tak świetnej formie?
0
@AlexDark00 A nie jest tak, że Torres niby w formie, a Lewandowski kopię się po czole?