Balcer9
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
DO FANOW REALU>>>
ale Wy musicie miec kompleksy skoro na strone Mistrza HIszpanii Mistrza Europy i Zdobywce wszystkich mozliwych pucharow Hiszpanii i Europy w jednym sezonie zagladacie...
ta zazdrosc Was przytlacza prawda??? fakt ze w tym sezonie taki silny rywal jak Alcorcon sie trafil.. no coz mogl byc jakis slabszy ale na Wasze nieszczescie takie mocny klub sie trafil... oj biedactwa!!! hahahahhahaha
0
aha Bracia i Siostry pewnie niektorzy widzieli mecz madryckich burakow... naprawde zenujaco zagrali i sedzia im znow pomogl wiec wiecej wiary w piekno futbolu jaki prezentuje tylko Blaugrana
Visca el Barca!!!
0
jesli chodzi o mecz to zlosc wielka bo tylko troche skutecznosci i po pierwszej polowie wygralibysmy ten mecz... a bramka Bilbao w bardzo glupi sposob stracona.. podobnie jak te z Atletico i Ta z Saragossa.. wiecej koncentracji!!!!!!!!!
0
damian
pseudo kozaku... jak u was spalonego gwizdza ktorego nie bylo to... zal komentowac... po prostu zal...
0
bialy9ronaldopl nie tylko obudzil sie ze lzami w oczach ale rowniez w z mokrymi i zoltymi gaciami... a po chwili rowniez zastygl ze strachu gdy zdal sobie sprawe, ze nie tylko na tym sie skonczylo bo smrod wokol niego byl przerazajacy:):):)
0
deadcandance
nie masz wrazenia ze cos nie tak z Toba..? bo my tutaj jestesmy tego pewni....
0
komentarz wielbiciela Francji i tyle w tym temacie... zenujace jest usprawiedliwiac to... zgadzam sie ze sie zdarza ale nie usprawiedliwiac... a wiec Panie piszacy opamietaj sie bo nie tylko powinien byc odgwizdany faul na ANelce a takze zaraz potem na Irlandczyku w polu karnym Francji jak juz jet Pan tak spostrzegawczy... spostrzegawczy a widzi tylko dobro jednej druzyny... Henry zaj... pilkarz ale zle zrobil i tyle.. moze i kazdy z nas by to dsamo zrobil ale tez kazdy z nas powinien tez wczuc sie w role kazdego z Irlandczykow..
0
scrobi
to bylo dobre:) Visca el Barca!!!
0
misiek 112
z calym szacunkiem dla Twojej osoby ale nazywaj Portugalczyka Cristiano.. Ronaldo byl tylko jeden i to Brazylijczyk..!!!
0
bonyaskyboniek
a tu przyznam racje "czlowiekowi" ze bramka reka Messiego z Espanyolem perfidna.. mimo ze w kilku kwestiach sie z nim nie zgadzam tu ma 100% racje.. oszustwo to oszustwo... jeden i drugi super graje nie powinni i tyle w tym temacie.. Henry juz raz zagral z Puyolem na MŚ..
0
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,7271022,Thierry_Henry_ordynarnie_oszukuje_i_glupio_sie_potem.html
zobaczcie tufilmik jak Puyola w wała zrobil...
0
i nie wciskaj w moje usta (tutaj w moje dlonie) slow ktorych nigdy nie powiedzialem...
0
czlowiek
kiedy powiedzalem ze Henry to szmaciarz??? znajdz takie zdanie i pozwole Ci uderzyc mnie w twarz ale jak nie to ja to zrobie ok?
0
bonjaskyboniek
c powinien zrobic Henry? nie przyjmowac reka specjalnie
odpowiedz prosta.. a srac to ty mozesz!!
czlowiek w kilku kwestiach tu masz racje ale mynie mowimy o jakichs innych zagraniach, specjalne zagrania takie jak ta nie uchodza takiemu pilkarzowi.. zaraz spytasz o Messiego.. jemu tez nie przystoja.. nie zmienie zdania, bronicie gobo jest w Barcelonie, ja tez go szanuje za to ile zdobyl i za to ze jes Nasz.. ale fakty to fakty, takiej klasy pilkarze nie powinni tak robic i tyle.. nie wiem po co ciagnac ten temat, kazdy z Was to wie a pisze jakies argumenty z dupu nie wiem po co
0
no i ozywiscue ze neguje takie zagranie przez Messiego.. a co Ty myslisz ze Henry nie lubie tak pisze... stwierdzam fakt... nie powinno byc awansu Francji i tyle...
0
efce21
nie jesem zaslepiony ranga spotkania
jestem zawstydziny ze pilkarz ktorego bardzo szanuje i gra dla klubu ktory ma przejrzyste zasady i rozni sie od innych oszukuje, po prostu szukuje i to nie tylko tym zagraniem ale rowniez po meczu mowi ze pilka mu sie odbila.. to akurat juz bez komentarza.. ranga spotkania moze jedynie potegowac moja frustracje w tym przypadku.. i wybacz ale "jaskolki" to co innego niz lapanie pilki reka..
0
czlowiek
ktore zagranie Messiego? pisz konkretnie??
Henry sie nie przyznal tylko powiedzial ze mu sie odbila od reki... jeszcze wiekszy wstyd... wzial ja celowo i z tym to juz sie chyba kazdy zgodzi..
0
efce21
to wlasnie Ty siejesz teraz hipokryzja idwracajac kota ogonem...
tu chodzi o to ze nie powinien tak zrobic a nie zadajesz glupie pytanie co by bylo gdyby Henry podal do IBry... no czlowieku wez nie strzelaj sobie w kolano.. to jest wlasnie hipokryzja.. a jak nie to do wikipedii i poczytaj pare definicji.. pobiegalbys na miejscu ktorego z Irlandczykow tyle minut to bs zrozumial co czuja..
0
tytul byl prawidlowy oszukal i i tyle.. dla BAsi FCB brawa dla Henrego gwizd..
niech strzela duzo dla Barcy ale nie w ten sposob.. bo Fc Barca to nie jest k..zwykly klub!!!
0
Ty arnoldinho
ja uwazam ze to bylo ponizej klasy tego pilkarza i w pilke duzo gralem a jak ci nie wierzysz to moge z Toba zagrac.. widzial ze wychodzi i tu zadnego przypadku nie bylo czlowieku obudz sie.. wstyd po prostu dla Henry za to co zrobil a dla Ciebie za podobne porownania..
0
lukasoon15
"w nastepnym meczu beda zmotywowani by wygrac".... smieszne.. to byl wlansie ten mecz.. i wszyscy ktorzy uwazacie ze tkaa jest pilka itd. to ja Wam mowie ze to bylo specjalne zagranie i postawcie sie w sytuacji Irlandczykow gdzie zapier... przez caly mecz i nagle takie cos.. zobaczymy co wtedy powiecie
0
adi.fcb i brzosto
co to znaczy taka jest pilka...? nie powinien tak zrobic pilkarz takiej klasy i nie ma zadnego tlumaczenia.. nie porownuj meczu Chelsea bo w pierwszym meczu to Barca byla bardzo skrzywdzona i to dwiemasytuacjami na czerowna kartke... po prostu w rewanzu nastaoil tzw rewanz.. a tu specjalne zachowanie nie fair to nie jest pilka reczna zeby ja zatrzymywac reka.. wszelkie tlumaczenia Henry sa nie na miejscu i bez komentarza!!
0
messi199
zlituj sie prosze Cie... najlpeszy duet w historii... z calym szacunkiem dla Ciebie... ale wlasnie to ze od kluiverta zainteresowales sie pilka to swiadczy ze znajomosc historii pilki noznej nie jest u Ciebie odlegla... Ronaldo-Stoichkov i Romario- Stoiczkov... duzo lepsze duety... Kluivert najlepsza 9 w Barcie... uff na szczescie to tylko subiektywne oceny... a to ze w calej historii... PAnie i Panowie ostatnio najlepsza wybrana przez fachowcow i kibicow "9" w historii to Ronaldo... i nie mowie o tej portugalskiej ciocie.. tylko o Brazylijczyku... i ciesze sie ze w jednym sezonie strzelil dla Barcelony 49 goli...
0
seba 86 i srebrny...
jesli jest mozliwosc wygrania wszystkiego powtarzam wszystkiego... zadna druzyna tego nie dokonala czyli 6 pucharów to znaczy ze to trzeba wygrac... tym bardziej ze to dwa spotkania... zgadzam sie, ze to męczące ale tak juz jest... jesli jest mozliwosc wygrania wszystkiego co tylko mozna a brakuje wlasnie tego jednego to nie mowcie ze postawic zmiennikow bo wiecej taka szansa moze sie nie zdarzyc... na mozliwosc grania o 6 pucharow mozemy czekac bardzo dlugo (choc wierze ze uda sie znow) ale....nie oszukujmy sie to bedzie niesluchanie trudne,,,
0
mam prosbe... nie piszcie o nim Ronaldo bo to umniejsza slynnemu Brazylijczykowi... to jest Cristine co najwyzej z szacunku do czlowieka Cristiano... Ronaldo jest tylko jeden Brazylijczyk Il Fenomeno
0
das boot
rzadko obrażam ludzi ale może rozpędź sie i walnij glową w ściane bo takie glupoty o Keicie piszesz jakbys nigdy nie mial do czynienia z piłką... chyba tylko patrzyłes na nią jak koledzy na lekcjach WF grali...Messiego rajdy inteligencją nie grzeszą - o zostawie bez komentarza, chlopaki pojada Ci za to.. a Xavi od Xaviego wszystko sie zaczynalo.. ale moze masz gorszy dzien...kto wie:)
0
powerade
no i słusznie prawicie chlopaku.. zgadzam sie i jesli mam jakikolwiek zarzut miec do Txikiego to to ze nie sprowadzil Silvy, ktory ponoc sam wyrazal chec przejscia do Nas..
pozdro
0
oscp
nie przesadzaj z tym ze najlepszy jaki byl.... do prawdziwego czyli brazyljskiego Ronald brakuje mu jeszcze duuuzo, z reszta sam zawsze o tym mowil, aczkolwiek byl swietnyto oczywiste... a co teraz robi to malo mnie interesuje i t by bylo na tyle..
0
messi&
z Barcy do Realu sie nie odchodzi i odwrotnie chyba ze sie jest łasym na kase.. proste, zdradził Barce to oczywiste!!!!!!!!
0
moje pytanie brzmi: czemu wśród wielkich napastników Barcy nie ma prawdziwego Ronaldo?? przeciez w swoim sezonie strzelil dla Barcy 49 goli w tym w lidze 34.. wiec??