0

DO FANOW REALU>>>

ale Wy musicie miec kompleksy skoro na strone Mistrza HIszpanii Mistrza Europy i Zdobywce wszystkich mozliwych pucharow Hiszpanii i Europy w jednym sezonie zagladacie...

ta zazdrosc Was przytlacza prawda??? fakt ze w tym sezonie taki silny rywal jak Alcorcon sie trafil.. no coz mogl byc jakis slabszy ale na Wasze nieszczescie takie mocny klub sie trafil... oj biedactwa!!! hahahahhahaha

0

aha Bracia i Siostry pewnie niektorzy widzieli mecz madryckich burakow... naprawde zenujaco zagrali i sedzia im znow pomogl wiec wiecej wiary w piekno futbolu jaki prezentuje tylko Blaugrana

Visca el Barca!!!

0

jesli chodzi o mecz to zlosc wielka bo tylko troche skutecznosci i po pierwszej polowie wygralibysmy ten mecz... a bramka Bilbao w bardzo glupi sposob stracona.. podobnie jak te z Atletico i Ta z Saragossa.. wiecej koncentracji!!!!!!!!!

0

damian

pseudo kozaku... jak u was spalonego gwizdza ktorego nie bylo to... zal komentowac... po prostu zal...

0

bialy9ronaldopl nie tylko obudzil sie ze lzami w oczach ale rowniez w z mokrymi i zoltymi gaciami... a po chwili rowniez zastygl ze strachu gdy zdal sobie sprawe, ze nie tylko na tym sie skonczylo bo smrod wokol niego byl przerazajacy:):):)

0

deadcandance

nie masz wrazenia ze cos nie tak z Toba..? bo my tutaj jestesmy tego pewni....

0

komentarz wielbiciela Francji i tyle w tym temacie... zenujace jest usprawiedliwiac to... zgadzam sie ze sie zdarza ale nie usprawiedliwiac... a wiec Panie piszacy opamietaj sie bo nie tylko powinien byc odgwizdany faul na ANelce a takze zaraz potem na Irlandczyku w polu karnym Francji jak juz jet Pan tak spostrzegawczy... spostrzegawczy a widzi tylko dobro jednej druzyny... Henry zaj... pilkarz ale zle zrobil i tyle.. moze i kazdy z nas by to dsamo zrobil ale tez kazdy z nas powinien tez wczuc sie w role kazdego z Irlandczykow..

0

scrobi

to bylo dobre:) Visca el Barca!!!

0

misiek 112

z calym szacunkiem dla Twojej osoby ale nazywaj Portugalczyka Cristiano.. Ronaldo byl tylko jeden i to Brazylijczyk..!!!

0

bonyaskyboniek

a tu przyznam racje "czlowiekowi" ze bramka reka Messiego z Espanyolem perfidna.. mimo ze w kilku kwestiach sie z nim nie zgadzam tu ma 100% racje.. oszustwo to oszustwo... jeden i drugi super graje nie powinni i tyle w tym temacie.. Henry juz raz zagral z Puyolem na MŚ..

0

0

i nie wciskaj w moje usta (tutaj w moje dlonie) slow ktorych nigdy nie powiedzialem...

0

czlowiek

kiedy powiedzalem ze Henry to szmaciarz??? znajdz takie zdanie i pozwole Ci uderzyc mnie w twarz ale jak nie to ja to zrobie ok?

0

bonjaskyboniek

c powinien zrobic Henry? nie przyjmowac reka specjalnie

odpowiedz prosta.. a srac to ty mozesz!!

czlowiek w kilku kwestiach tu masz racje ale mynie mowimy o jakichs innych zagraniach, specjalne zagrania takie jak ta nie uchodza takiemu pilkarzowi.. zaraz spytasz o Messiego.. jemu tez nie przystoja.. nie zmienie zdania, bronicie gobo jest w Barcelonie, ja tez go szanuje za to ile zdobyl i za to ze jes Nasz.. ale fakty to fakty, takiej klasy pilkarze nie powinni tak robic i tyle.. nie wiem po co ciagnac ten temat, kazdy z Was to wie a pisze jakies argumenty z dupu nie wiem po co

0

no i ozywiscue ze neguje takie zagranie przez Messiego.. a co Ty myslisz ze Henry nie lubie tak pisze... stwierdzam fakt... nie powinno byc awansu Francji i tyle...

0

efce21

nie jesem zaslepiony ranga spotkania

jestem zawstydziny ze pilkarz ktorego bardzo szanuje i gra dla klubu ktory ma przejrzyste zasady i rozni sie od innych oszukuje, po prostu szukuje i to nie tylko tym zagraniem ale rowniez po meczu mowi ze pilka mu sie odbila.. to akurat juz bez komentarza.. ranga spotkania moze jedynie potegowac moja frustracje w tym przypadku.. i wybacz ale "jaskolki" to co innego niz lapanie pilki reka..

0

czlowiek

ktore zagranie Messiego? pisz konkretnie??

Henry sie nie przyznal tylko powiedzial ze mu sie odbila od reki... jeszcze wiekszy wstyd... wzial ja celowo i z tym to juz sie chyba kazdy zgodzi..

0

efce21

to wlasnie Ty siejesz teraz hipokryzja idwracajac kota ogonem...

tu chodzi o to ze nie powinien tak zrobic a nie zadajesz glupie pytanie co by bylo gdyby Henry podal do IBry... no czlowieku wez nie strzelaj sobie w kolano.. to jest wlasnie hipokryzja.. a jak nie to do wikipedii i poczytaj pare definicji.. pobiegalbys na miejscu ktorego z Irlandczykow tyle minut to bs zrozumial co czuja..

0

tytul byl prawidlowy oszukal i i tyle.. dla BAsi FCB brawa dla Henrego gwizd..

niech strzela duzo dla Barcy ale nie w ten sposob.. bo Fc Barca to nie jest k..zwykly klub!!!

0

Ty arnoldinho

ja uwazam ze to bylo ponizej klasy tego pilkarza i w pilke duzo gralem a jak ci nie wierzysz to moge z Toba zagrac.. widzial ze wychodzi i tu zadnego przypadku nie bylo czlowieku obudz sie.. wstyd po prostu dla Henry za to co zrobil a dla Ciebie za podobne porownania..

0

lukasoon15

"w nastepnym meczu beda zmotywowani by wygrac".... smieszne.. to byl wlansie ten mecz.. i wszyscy ktorzy uwazacie ze tkaa jest pilka itd. to ja Wam mowie ze to bylo specjalne zagranie i postawcie sie w sytuacji Irlandczykow gdzie zapier... przez caly mecz i nagle takie cos.. zobaczymy co wtedy powiecie

0

adi.fcb i brzosto

co to znaczy taka jest pilka...? nie powinien tak zrobic pilkarz takiej klasy i nie ma zadnego tlumaczenia.. nie porownuj meczu Chelsea bo w pierwszym meczu to Barca byla bardzo skrzywdzona i to dwiemasytuacjami na czerowna kartke... po prostu w rewanzu nastaoil tzw rewanz.. a tu specjalne zachowanie nie fair to nie jest pilka reczna zeby ja zatrzymywac reka.. wszelkie tlumaczenia Henry sa nie na miejscu i bez komentarza!!

0

messi199

zlituj sie prosze Cie... najlpeszy duet w historii... z calym szacunkiem dla Ciebie... ale wlasnie to ze od kluiverta zainteresowales sie pilka to swiadczy ze znajomosc historii pilki noznej nie jest u Ciebie odlegla... Ronaldo-Stoichkov i Romario- Stoiczkov... duzo lepsze duety... Kluivert najlepsza 9 w Barcie... uff na szczescie to tylko subiektywne oceny... a to ze w calej historii... PAnie i Panowie ostatnio najlepsza wybrana przez fachowcow i kibicow "9" w historii to Ronaldo... i nie mowie o tej portugalskiej ciocie.. tylko o Brazylijczyku... i ciesze sie ze w jednym sezonie strzelil dla Barcelony 49 goli...

0

seba 86 i srebrny...

jesli jest mozliwosc wygrania wszystkiego powtarzam wszystkiego... zadna druzyna tego nie dokonala czyli 6 pucharów to znaczy ze to trzeba wygrac... tym bardziej ze to dwa spotkania... zgadzam sie, ze to męczące ale tak juz jest... jesli jest mozliwosc wygrania wszystkiego co tylko mozna a brakuje wlasnie tego jednego to nie mowcie ze postawic zmiennikow bo wiecej taka szansa moze sie nie zdarzyc... na mozliwosc grania o 6 pucharow mozemy czekac bardzo dlugo (choc wierze ze uda sie znow) ale....nie oszukujmy sie to bedzie niesluchanie trudne,,,

0

mam prosbe... nie piszcie o nim Ronaldo bo to umniejsza slynnemu Brazylijczykowi... to jest Cristine co najwyzej z szacunku do czlowieka Cristiano... Ronaldo jest tylko jeden Brazylijczyk Il Fenomeno

0

das boot

rzadko obrażam ludzi ale może rozpędź sie i walnij glową w ściane bo takie glupoty o Keicie piszesz jakbys nigdy nie mial do czynienia z piłką... chyba tylko patrzyłes na nią jak koledzy na lekcjach WF grali...Messiego rajdy inteligencją nie grzeszą - o zostawie bez komentarza, chlopaki pojada Ci za to.. a Xavi od Xaviego wszystko sie zaczynalo.. ale moze masz gorszy dzien...kto wie:)

0

powerade

no i słusznie prawicie chlopaku.. zgadzam sie i jesli mam jakikolwiek zarzut miec do Txikiego to to ze nie sprowadzil Silvy, ktory ponoc sam wyrazal chec przejscia do Nas..

pozdro

0

oscp

nie przesadzaj z tym ze najlepszy jaki byl.... do prawdziwego czyli brazyljskiego Ronald brakuje mu jeszcze duuuzo, z reszta sam zawsze o tym mowil, aczkolwiek byl swietnyto oczywiste... a co teraz robi to malo mnie interesuje i t by bylo na tyle..

0

messi&

z Barcy do Realu sie nie odchodzi i odwrotnie chyba ze sie jest łasym na kase.. proste, zdradził Barce to oczywiste!!!!!!!!

0

moje pytanie brzmi: czemu wśród wielkich napastników Barcy nie ma prawdziwego Ronaldo?? przeciez w swoim sezonie strzelil dla Barcy 49 goli w tym w lidze 34.. wiec??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?