Balcer9
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
FCB-kat
zgadzam sie z Toba
0
kur.... bez Puyola????
Gabi musisz wziac na siebei ciezar i krzyknij tak jak zawsze w tunelu!!!
Visca el Barca!!!!!!
0
Najlepszy hattrick to Ronaldo kto ogladal i nie byl wtedy dzieckiem ten o tym wie doskonale i nawet nie bedzie zaprzeczal... to jak wchodizl pomiedzy trzech zawodnkiow bylo niewiarygodne i jego inne zarania podczas tego meczu mistrzostwo...!!!
z kolei najladniejsza bramka to chyba jednak Rivaldo przewrotka.. ale Ronaldo blisko z tym rajdem pomiedzy pilkarzami Valencji
0
Di MAria to bardzo dobry wybor, sam nie wiem czy wole Silve czy Di Marie... Ribery dopiero na trrzecim miejscu, choc francuz posrod ich trzech jest najbardziej walecznym zawodnikiem...
0
zagra.. zawsze tocza takie polemiki przedmeczowe..
0
mozna kupic przez net... FCBarcelona.com i tam wypierasz zakladkę Tickets
0
Bykunn
odpusciles tamten temat przyjacielu bo niemialbys argumentu na zdanie Saccheigo odnosnie indywidualnych umiejetnosci o ktorych ta toczylismy pamietna polemike:):)
pozdro Kolego
0
ZbigniewWodecki
ogladales caly mecz a konkretnie druga polowe??? specjalisto?? zgadzam sie gdyby higuain strzelil na 2-0 to by bylo po meczu ale nie mow ze Lyon tylko jedna akcje zrobil.. cala druga polowa pod duyktando Lyonu byla
0
Bykunn
czemu jak byl specjalny news o Zlatanie to nie komentowales co?? mowie o wypowiedziach Saccheigo...? myle sie?
0
Panowie i Panie czekam na komentarz Bykunna odnosnie umiejetnosci Zlatana...mozemy sie spierac czy pasuje do Barcy czy nie ale umiejetnosci i talent to juz co innego..:)
Bykunn przyjacielu co powiesz na slowa takiego uznanego fachowca jakim jest Sacchi???
"Włoch podkreślił, że mówił, iż Pep Guardiola "sprowadził najlepszego gracza jeśli chodzi o umiejętności indywidualne: siłę, moc, pewność siebie i talent".
0
Ferrer juz jest moim wrogiem... to jest to co Nas wyroznia, kibice wola wiecej placic zam bilety byle by nie bylo typowej reklamy....
0
y13
polityka transferowa to nie polityka Madrytu by wszystko kupowac,,, oni wychowuja i ta polityka trwa dlugo... jak chcesz miec polityke kupowania to do Madrytu...
0
y13
czytajac Twoj post stwierdzam ze sam jestes lipny... i to totalnie... pojecia chlopcze nie masz.. na Pepa ani wasz sie zlego slowa powiedziec... to raz, a dwa to wymieniam zawodnikow ktorych kupil Txiki:
Keita, Alves, Abidal, Henry, Pique, Yaya, to chyba tlumaczy dlaczego jestes lipny...
0
Bykunn
oj Bykunn alez Ty jestes uparty... juz Ci koledzy pisza ktorys raz... alez TY jestes uparty... uff
pozdr
0
Kosmo
dobre:) i tak po kilku krokach chodzniea jego tokiem nie mielibysmy kim grac w srodku obrony... bo Puyol tez strzelil:)
0
arashimaT
czlowieku a co mial powiedziec..? w trakcie sezonu..? to nie glupi canales zeby robic sobie zdjecie czy gadac w trakcie sezonu tym bardziej ze jest kapitanem innej druzyny... jesli gdzies przejdzie to wlasnie do Barcelony...
0
rdam
ja to wiem inni to wiedza tylko nie Armandi.. ale wierzymy ze przejrzy na oczy.. idac jego tokiem rozumowania Toure nie powinien strzelac gola w finale CDR:)
0
Armandi
nie uzywa sie zwrotu "pisze z malej litery: tylko "pisze malą literą",
to po pierwsze "superinteligencie i geniuszu gramatyki".., po drugie ja mimo ze Twoje teksty sa smieszne i Ty mnie nie szanujesz to i tak Ciebie szanuje dlatego pisze wielka litera... a to ze Ty nie to tylko o Tobie swiadczy.. nie sadzisz ze to dobre argumenty..:)
0
Armandi
ciesze sie, skoro powala to lezysz juz nie tylko w przenosni ale i fizycznie, my mozemy lezec ze smiechu po Twoich tekstach..:):):)
0
masq
jak w pierwszysm poscie sie z Toba zgodzilem tak teraz ... gdzie Joaquinowi do Silvy... Mata za rok dwa moze bedzie tak dobry jak Silva.... Joaquin to byl zajebisty pare lat temu..
0
pewnie ze nie nalezy placic wiecej niz 30 mln, rok kontraktu mu zostal, masq ma rację... szczerze to ja wole Di Marie lub Silve, a priorytet to sprowadzenie Cesca i jesli to nie totalna plota i przy sprzyjacych okolicznosciach (uwazam za takie nie zakwalifikowanie sie Liverpoolu do LM) kupno Torresa- i wcale moze on nie kosztowac jak wielu uwaza ponad 60mln, gdyz sam moze zaczac napierac na odejscie i juz pewnie Beniteza tam nie bedzie, poza tym sumy transferowe zostaly mocno nagiete ostatnio i musza ulec zmniejszeniu...
0
Armandi
osmieszasz sie.. brak slow
0
Valdes z cala pewnoscia powinien byc powolanym, wiadome ze jako rezerwowy ale bez najmniejszych watpliwosci nalezy mu sie to... Lopez to jest nie tylko gorszy zdecydowanie od Valdesa ale takze od Palopa...
0
napisales szczerze i madrze co mnie cieszy, ale zauwaz ze troch przyznales mi teraz racje.. wolisz pisac na forum przed monitorem z takich i takich powodow..
ok to juz malo wazne, nie zywie juz urazy ale postaraj sie czytac to co inni pisza i nie zawsze staraj sie cos udowadniac, po prostu zdaj sobie sprawe ze wczoraj w wielu kwestiach byles no co by Cie mowic smieszny w tych argumentach i nie chce Cie urazic z reszta to chyba widzisz.. Twoj ostatni post jest naprawde ok
pozdrawiam i dobrej nocy
0
czlowiek ktory tylko jest mocny przed swoim monitorem to jest dopiero mocarz pelen kompleksow, wierze jednak ze tak nie jest bo jednak jestes kibicem tego klubu:)
moja opinia choc uwierz mi daleki jestem by Ci tego zyczyc.. jak sie nie zmienisz i bedziesz taki madrala to po krotkim czasie na studiach bede Cie omijac szerokim lukiem a na ulicy przypadkiem Cie ktos uszkodzi, po prostu licz sie ze zdaniem innych.. szczere i niezlosliwe rady..
bo nie zawsze sie ma racje...
0
chce Cie nauczyc synku ze sie nie obraza starszych, bo krotko mowiac mozna zarobic.. wiele osob na tym forum Ci powtarza jak jestes drazniacy a nie rozumiesz.. w kncu zrozumiesz..
0
to moze jak jestes taki kozak to sie spotkamy pasuje Ci ten uklad? dawaj gg
0
jakie miasto?
0
Bykunn
do Ciebie Jopku.. jeszcze raz powiesz ze nie umiem czytac jakakolwiek obraza i mozesz pozalowac zobaczymy wtedy jak mocny jestes poza mieleniem jezorem...
0
Bykunn widze ze rady starszych kolegow nie skutkuja... tak szczerze z ciekawosci, na pewno masz wrogow prawda?