0

sorry ludzie czy Wy jestescie z kosmosu??

za kadencji goscia zdobywamy 3 korony a Wy do dymisji mu radzicie sie podac? a moze byscie Wy sie pukneli w glowe? no ludzie to ze Milito odniosl powazna kontuzje to chyba bardziej sprawa pecha prawda? to tak jakbyscie mieli pretensje do Morattiego ze R9 odniosl straszna kontuzje. no ale jak dla Was Valdano to jakis guru i tylko jemu wierzycie to idzcie kibicowac burakom ze stolicy Hiszpanii

0

Do Ezequiel

tylko jedno pytanie: A CO TY JESTES ADWOKAT VALDANO??

0

Dani Alves to KOZAK!!! i szczerze to mam w d... czy sobie zmniejszyl uysz czy nie.. jego prywatna sprawa.. Viva Daniel!!!

0

do czarna wokga

bo tyle gadasz i narzekasz, wskaz nastepce Txikiego w takim razie... no dawaj??

0

Krolewskikibic

oj.. no widzisz a teraz jest 2007r, nie chce nikomu ublizac mowilismy o 2008 roku prawda a w tymze roku odbywaly sie dwie imprezy Euro gdzie Krysia byl fatalny i Igrzyska gdzie MEssi doprowadzil Argentyne do zlota... z tym juz chyba polemizowac nie warto prawda?? druga sprawa ja jestem zwolennikiem Brazylii wiec sie ciesze ze lepiej graja, ale uwierz mi Argentyna ma wielki potencjal a jak Leo poprowadzi to ... Brasil lub Argentyna mistrzem swiata za rok

0

i jescze do wydawaloby sie braci elmo i czarnawolga

Panowie po co Wy tu jestescie jak nie macie wiary? do czarnawolga, ALves i Keita to zajebiste zakupy w poprzendim sezonie, mozesz miec swoje zdanie ale jak nie doceniasz Alvesa to troche smieszne.. do elmo, nie umniejszaj Txikiemu bo czytasz plotki jak sam napisales, wiec wierzysz plotkom?

wiecej wiary i Visca el Barca!!

0

Krolewskikibic

odnosnie Messiego to moim kolega zapewne chodzi o to jak on kontroluje pilke? widzisz ja widzialem na zywo i krysie i Messiego z bliska i naprawde bardzo obiektywnie.. Krysia dobrze ja operuje a Messi fenomenalnie.. to jest ta roznica!! pozdro

0

do Krolewskikibic

bede obiektywny i stwierdzam ze jesli chodzi o tytuly to Krysia bardziej zasuzyla na zlota pilke niz Messi. ale.. Messi to koles ktory z reprezentacji jak i w klubie kreuje a po tym sie wielkich pilkarzy rozpoznaje.. podczas gdy Krysia w reprezentacji jest co by nie mowic mizerny.. Kaka jest w Realu i to obiektywnie przyznaje ze to jest zaj...wzmocnienie a nie Krysia. a teraz pytanie do Ciebie, sprawdzimy czy rzeczywiscie znasz sie na pilce.. kto lepszy prawdziwy Ronaldo czy Krysia..? dla mnie odpowiedz jest prosta jak wynik 2+2 no ale prosimy o odpowiedz?

0

Do krolewskiegokibica

jestes kibicem Realu tak?? no to wypier.. ze strony najpiekniej grajacego klubu na swiecie ktory opiera gre na wychowankach!!!

0

CZarna Wolga

no wlasnie teraz rozumiem skad ta Twoja "wiedza o pilce" - tylko z ogladania. oj czasami jak cos napiszesz to zalosc, naprawde czlowieku, wczoraj smiales podwazyc umiejetnosci Daniego i Keirsona..ten pierwszy to nastepca Cafu a drugi na 14 meczow 16 goli nie wspominajac o kontroli nad pilka i szybkosci. Mascherano jest bardzo waznym zawodnikiem, glownie dzieki niemu Real dostal baty na Anfield.. a skoro Pep go chcial to chyba Twoja polemika tym bardziej nie ma sensu.

0

CZarny Wolga

ile Ty masz lat? i drugie pytanie czy grales kiedys w pilke..? zaznaczam ze nozna? czlowieku.. widziales jak gra Keirrson w ogole? czy widziales jego technike szybkosc i przede wszystkim skutecznosc? a totalnie sie osmieszasz twierdzac coas zlego o Danielu. nastepca Cafu w Brazylii a Ty smiesz cos jeszcze mu zarzucac i jeszcze ta walecznosc. ogarnij sie

0

Panowie przestancie marzyc... Cesc wiadome ze byloby wspaniale ale nie przejdzie... nie puszcza go z Arsenalu bo jest tam kapitanem i za duzo by chcieli wiec zamiast narzekac na "jakiegos Mate" modlcie sie zeby wlasnie jego sprowadzili... no chyba ze nie wiecie nic o pilce tylko czytacie gazety...

0

pytanie do Oralmana....

po co Ty tu w ogole jesteswiesz kto wybiera prezydenta klubu czlowieku? myslisz ze jakis zarzad jak w MAdrycie? pokaz taki klub z tej czolowki ktory ma tak zakorzenione promowanie wychowankow ktory w najwazniejszych mechach moze wystawic az 7, 8 wychowankow to jest wlasnie MES QUE UN CLUB!rozumiesz to? ? w porownaniu do takiego Realu czy Manchesteru City to FC Barcelona to niemalze swiety klub, patrzac na to jak postepuja jaka jest filozofia przez szereg lat bez reklam na koszulkach a teraz jak juz to UNICEF

0

pytanie do Oralmana

po co Ty tu w ogole jesteswiesz kto wybiera prezydenta klubu czlowieku? myslisz ze jakis zarzad jak w MAdrycie? pokaz taki klub z tej czolowki ktory ma tak zakorzenione promowanie wychowankow ktory w najwazniejszych mechach moze wystawic az 7, 8 wychowankow to jest wlasnie MES QUE UN CLUB!rozumiesz to? ? w porownaniu do takiego Realu czy Manchesteru City to FC Barcelona to niemalze swiety klub, patrzac na to jak postepuja jaka jest filozofia przez szereg lat bez reklam na koszulkach a teraz jak juz to UNICEF

0

pytanie do Oralmana

po co Ty tu w ogole jesteswiesz kto wybiera prezydenta klubu czlowieku? myslisz ze jakis zarzad jak w MAdrycie? pokaz taki klub z tej czolowki ktory ma tak zakorzenione promowanie wychowankow ktory w najwazniejszych mechach moze wystawic az 7, 8 wychowankow to jest wlasnie MES QUE UN CLUB!rozumiesz to? ? w porownaniu do takiego Realu czy Manchesteru City to FC Barcelona to niemalze swiety klub, patrzac na to jak postepuja jaka jest filozofia przez szereg lat bez reklam na koszulkach a teraz jak juz to UNICEF

0

Do Robococambarce...

no co ja Ci gosciu moge napisac..masz 200% ową rację... szkoda ze dluzej nie gral geniusz fenomen i wszystko co najlepsze... pozdro

0

DO fana bialych koszulek...

plus za szczerosc i kulturę... natomiast nie wydali wiecej niz na KAke za ZLatana b jakbys poczytal wiecej to Hleb jest w rozliczeniuza Maxwella... jesli mowa o wydawaniu pieniedzy to szkoda ze tylko "krolewski klub" dostaje kase od bankow a inne mniejsze kluby nie jak no Sevilla Valencja itd... po czym stwierdzam calkiem naprawde obiektywnie ze Barca to klub ktory ma dusze w przeciwienstwie do Realu bo tego akurat sie nie da kupic....

0

Ludziska nie rozumiem Was, ubolewacie nad Eto i ubolewacie... szanuje go za wszystko co zrobil dla Barcy ale sam nie chce zostawac... rozumiecie to...? to powinien byc honor dla pilkarza grac dluzej w takim klubie, a on żąda nie wiadomo czego... jak nie chce to nie... proste!!

0

po pierwsze primo jeszcze nie ma podpisow, po drugie primo nie porownujcie juz Eto bo nie chcial przedluzyc kontraktu, nie chce to nie... po trzecie primo ultimo co do umiejetnosci Ibry to wiadomo ze sa zajebiste ale..... w ataku Barcelony w ktorej skladzie gra kilku reprezentantow Hiszpanii najlepszym rozwiazaniem byli Villa lub wydawaloby sie nie do kupienia Torres, choc skoro tyle chca dac za Ibre to mysle ze jednak do kupienia i to taniej... Visca el Barca!!

0

nie ma co gadac o ETo bo sam nie chcial przedluzyc kontraktu... nie robcie z niego pokutnika... zarabial kupe kasy i dostal mozliwosc na przyszly i kolejny sezon... skoro nie chce to pa... tu kwestia polega kto za niego... Ibra swietny ale za drogo i tu chyba kazdy ma takie zdanie... Villa to najlepsza opcja, ale jakos upadla, ale jak za taka kase to ja bym wyciagnal Torresa z Liverpoolu...

0

skoro juz tak gdybamy to myślę ze nieglupia opcją bylby Fabiano z Sevillii,duzo tanszy w porownaniu do tych innych kolegow...

0

rownież uwazam ze Villa to lepsza opcja... ZLatan umiejetnosci genialne ale moze gwiazdorzyc..., z Villa pewnie jest tak ze w ogole go nie chca sprzedac... nawet nie siadaja do negocjacji... nie wierzę ze wlodarze byliby tacy glupi i odpuscili Davida... najlepsze rozwiazanie to sprzedac Eto nawet za 15mln i kupic Ville ale juz chyba pozamiatane....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?