Balcer9
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
moje pytanie brzmi: czemu wśród wielkich napastników Barcy nie ma prawdziwego Ronaldo?? przeciez w swoim sezonie strzelil dla Barcy 49 goli w tym w lidze 34.. wiec??
0
brodnicki
gowno mnie obchodzi czy go lubisz czy nie!! dla mnie wazne ze sciagnal takich zawodnikow i podczas jego pracy a zdobyto tyle trofeow i Barca gra bajecznie, wiadome ze dzieki tym pilkarzom i pracy trenera ale trzeba tych pilkarzy tez sciagnac..
0
wujo444
znawco prawa i umow Eto-Barca.. to nie klauzula tylko prawo umow w hiszpanskiej federacji!! Eto chce wymusic ta kase, rozumiesz to? hanba bo mam jej duzo i to ze mowi ze kohc aBarca to chyba cos nie tak nie sadzisz?
0
brodnicki
Txiki to obok Guardioli glowny autor ostatnich sukcesow (oczywiscie oprcz samyc pilkarzy) potrafisz chociaz wyminiec zawdonikow jakich sprowadzil ten zly, nieprygotowany do tej funkcji dzialacz? potrafisz? czy ja mam Ci wymienic a wtedy Ci bardzo glipo zrobi choc juz powinno...
0
brodnicki
czlowieku znasz fakty? jak nie to poznaj i dopiero sie wypowiadaj! z Eto rozmawiali i zaproponowali przedluzenie kontraktu o rok na tych samych warunkach ale on sie nie zgodzil.. skoro nie to wypad proste.. albo kibicujesz Barcelonie albo.. ps. zarzad jest swietny przez te ostatnie lata!! malo wiesz czlowieku
0
Eto postepuje jak burak i to wielki burak!! gada ze kocha Barce ze ma ją w sercu a ząda kasy i do sądu podaje.. zachowuje sie jak debil, to dzieki Barcelonie i jje zawodnikom mogl tyle zdobyc, to dzieki ich podaniom strzelil tyle goli mimo czasami wrecz niebywalej nieskutecznosci..! szanuje i doceniam jego wielki wklad dla zespolu ale to jak sie teraz zachowuje jest haniebne!! powtarzam haniebne bo kasy mu na pewno nie brakuje ma jej nadmiar!
Ostrzeżenie!
0
y2m
honorowo? zarzad nie postapi honorowo?? czlowieku jesli ktos tu nie postepuje honorowo to ETO bo dowiedzial sie od prawnikow ze moze sie ubiegac o ta kwote.. tyle mu klub dal jak sam mowi ze Barca jest w jego sercu a msciwie zada kasy jakby byl biedny.. teraz juz jestem pewien ze chcial ciagle podwyzek!
0
groszek26
nie ten sam Ibra co w Interze bo tez inna jest Barca od Interu, zgadzam sie ze slowami m_brionic.. w 100% i dodam ze technika jak na ten wzrost jest genialna, chlopak naprawde ma w sobie pewien fenomen oby tak dalej, a jego odegrania i dogrania pierwszej wody sa! technika wyborna!
0
yogoorcik
wybacz ze tak pisze ale inaczej sie nie da... jesli Ty porownujesz Ibre do Inaghiego to tak jakbys porownywal Brozka do Brazylijskiego Ronaldo! no czlowieku czy Ty masz oczy? czy Ty nie widzisz jak on jest fenomenalnie techniczny i to mimo tego wzrostu? jakie on ma dogrania? ogarnij sie prosze bo wieksze bzdury rzadko sie czyta
0
tomekh13
czlowieku czy Ty w ogole czytasz co ja pisze?? bardzo szanuje Eto przede wszystkim za jego zawzietosc na boisku.. czytaj uwaznie!
0
tomek13
no wlasnie dobrze ze zauwazasz.. pogralby rok i odszedl za darmo... nie mozna niestety sobie w tych czasach na takie cos pozwolic, jesli mozna bylo zarobic lub wciagnac w jakies wymiany to sie to robi, proste!!
0
do tomekh13
ja nie naywam tego miloscia tylko zamilowaniem do danego klubu.. jesli mial to w klauzuli odejscia to w to wierze.. poza tym jesli rok jest do odejscia i sie zada podwyzki to wlasnie jest sie pazernym tym bardziej ze zaporponowali mu przedluzenie kontraktu.. szanuje Eto i to bardzo ale wiele juz powiedzial grajac w Barcelonie i teraz w Interze.. chyba ze to teraz to plotki..
0
Gringo 89
Ty grales kiedys w pilke? sadzac po Twoim wieku to chyba malo, od Ibry wole znacznie Ville ale jego dogranie sa po prostu majstersztykami jest technicznie bombowy i jesli mowisz ze nic nie wnosi to z calym szacunkiem pojecia nie masz o pilce..
0
Gadlunho
po pierwsze nie elegancko to Eto sie zachowywal zadajac podwyzszenia wynagrodzenia.. no i przede wszystkim teraz tym bardziej po tym jak nie dalej tydzien temu mowil ze nigdy o pieniadze mu nie chodzilo i nie zywi zadnej urazy do klubu i Guardioli, po drugie Zlatan po prostu wyrazil to co zawsze myslal ze chcial grac w Barcelonie proste i wyraza uczucie do klubu w przeciwienstwie do Ciebie czlowieczku, jesli Ci cos w tym klubie nie pasuje to wypad ze strony zasady sa proste!!! a do innych kibice maja mnostwo szacunku do Eto jak i klub a Wy sobie w ploty wierzycie,
0
REALMADRIDFANS
to ze nie odniosles sie nawet slowem do mojego wpisu udowadnia tylko ze mam 100% racje, prawdziwie mistrzowie doprowadzaja druzyny narodowe do jakichs osiagniec.. to by bylo na tyle..
dobrej nocy
Visca el Barca!!!
0
REALMADRIDFANS
kolejny raz bardzo obiektywnie.. fakt rok temu zasluzyl sobie na nagrody.. ale.. prawdziwa gwiazda prawdziwy as blyszczy i dowodzi i pomaga w najciezszych momentach nie tylko w klubie ale tez w reprezentacji.. a jak dobrze wiesz Ty jak ja i wieeeele osob Cristiano w reprezentacji gra ponizej poziomu, w Euro nic, we wszelkiego rodzaju elliminacjach nic, zaraz powiesz ze Messi tez kiepsko, a ja Ci stawiam argument nie do podwazenia: Messi doprowadzil i to dokladnie doprowadzil Argentynedo zlota olimpijskiego.. poza tymi dwoma ostatnimi meczami mimo zlych wynikow gra w reprezentacji bardzo dobrze, wracajac do Kaki to KAka u Was rzadzi i rzadzi w Brazyliii i za to brawo, a dlatego mowie ze Ronaldo byl tylko jeden bo gral w klubie i w reprezentacji bajke i gdyby nie 4, 5 lat jakie stracvil na kontuzje to dolozby jeszcze ze dwa razy najlepszego gracza swiata..
0
do REALMADRIDFANS
szacunek za jezyk i kulture.. ale mam jedna prosbe.. mianowicie jesli piszesz juz o swoim Portualczyku to pisz jego cale imie i nazwisko.. Ronaldo byl tylko jeden i tylko jeden bedzie ten z Brazylii..
tak na marginesie to ciala dal zarzad MAdrytu wydrukowujac tylko :Ronaldo" przez to nie beda sie tak sprzedawac bo juz maja po El Fenomeno.. i nie sposob sie z tym nie zgodzic.. bede szczery i gratuluje Wam KAki, bez zlosliwosci Krystynie duzo do niego brakuje.
0
Zywiec21
powiem krotko wypad z tej strony.. to strona tylko dla prawdziwych fanow FC Barcelony. Po tym co piszesz nie ma dle Ciebie miejsca!!
0
Ludzie opanujecie sie i przestancie gadac "Eto tyle zrobil i musial odejsc". Eto t5o wielki zawodnik darze go wielkim szacunkiem bo bardzo duzo zrobil ale sam powtarzam sam sie nie zgodzil na te same warunki jakie mial i przedluzenie kontraktu rozumiecie? skoro mogl a nie chcial bo chcial wiecej to jego sprawa!
0
Barcelnista87 jak zachowasz to dla siebie to nie bełkocz bzdur, to z mordzie to kazdy mocny, wiec albo jestes kibicem i bedziesz mial zaszczyt z nami tu przebywac albo nie jestes i wypier.!!
0
Barcelonista87
nie chcemy Cie tu!!! kazdy kto kibicuje Barcelonie jest jej kibicem, Ty widocznie nie jestes, ja jezdze na Camp Nou na mecze i wcale nie mowie ze moi koledzy co tylko w tv ogladaja i kibicuja nie nazywaja sie kibicami.. puknij sie w łeb!
0
Sentenced
twierdzisz ze Milan mocniejszy od Interu? zdaje sie to Inter mistrzem Włoch..? Dynamo w LM zawsze swietnie grajaa KAzan bogaty i uzbrojony poza tym na terenach wschodnich ciezko sie gra jako goscie...
0
no to jestesmy w grupie smierci..
0
uuu ciezka grupa... Inter zawsze jest trudny w fazie grupowej, a Ukraincy u siebie zawsze mocni..
0
to ze wymienilem tam jeszcdze 5 innych, fakt jest jeden: podczas kadencji Txikiego mamy tryplet i mysl sobie co chcesz.. aa jeszcze YAya to jego robota..
0
i widzisz ezequiel tym oto komentarzem moze pomozesz uwierzyc koledze :atlasowi: uwierzyc w Txikiego.. ze potrafi byc dobrym dyrektorem uff..
mniej zagladaj na strone MAdrytu no chyba ze spodobaly Ci sie ich zakupy ale przypominam dlatego Barca to Mes Que un club bo nie pieniadze i zakupy tu najwazniejsze. pozdrawiam wszystkich prawdziwych i nienarzekajcych kibicow!!!
0
ezequiel
ja rozumiem ze w innym artykule to przeczytales tylko pytanie na jakiej a moze czyjej poczytnej stronie to wyczytales hm? o wszystko wskazuje na strone burakow z MAdrytu.. wiec zastanow sie nad czym w co i komu wierzysz..
Visca el Barca
0
Henry tez przeplacony..? nie odpowiedziales ile masz lat? i kibicuj lepiej a nie narzekasz... jak juz powiedzialem wszyscy Ci pilkarze grali w tym sezonie i zdobyli Tryplet!! zrozumial?
0
pytanie o wiek oczywiscie do atlas
0
a taki ze to dyrektor sportowy odpowiada za kadrę za jej skład a trener ich przygotowuje... Alves, Abidal, Keita, Henry, Milito Pique... to zawodnicy sprowadzeni przez Niego..
a teraz pytanie ile masz lat? i czy swą wiedzę o piłce nożnej czerpiesz z gier Video??
Ravpelc - cieszę sie, że sa prawdziwi kibice i wierzę ze jest takich znacznie wiecej... pozdro Visca