BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a nie 29?
0
Musiałeś o tej zdrajcy wspominać? :D
3
,,On też jest człowiekiem. Każdemu mogą puścić nerwy. Życzę poukładania spraw osobistych i powrotu do pełnej dyspozycji jak najszybciej.'' komentarz z rm.pl . Dla mnie te zachowanie było bezczelne. Utraciłem do niego cienie szacunku. To zwykły prostak. Nie cieszy się ze zwycięstwa drużyny , jeśli nie strzeli chociaż jednej bramki. To skandal i tyle. A co do tego że przeprosił , to się nie dziwię. Musiał załagodzić sytuację. I to jest zwycięzca Złotej Piłki. Ważne są statystyki , gra , ale też zachowanie.
0
Kopnął obrońcę
2
Niesprawiedliwość. Cordoba grała o 10 razy lepiej a przegrali. Do ronaldo szacunku nie mam. Świnia
7
Skład palce lizać :3
0
Ronaldo taki drybling że się oplulem ze śmiechu
0
Remis też dobry. A jeśli chodzi o Barcelonę to liczę na hattricka Leo oraz coś od Suareza :)
0
Kup słownik