0

a nie 29?

0

Musiałeś o tej zdrajcy wspominać? :D

3

,,On też jest człowiekiem. Każdemu mogą puścić nerwy. Życzę poukładania spraw osobistych i powrotu do pełnej dyspozycji jak najszybciej.'' komentarz z rm.pl . Dla mnie te zachowanie było bezczelne. Utraciłem do niego cienie szacunku. To zwykły prostak. Nie cieszy się ze zwycięstwa drużyny , jeśli nie strzeli chociaż jednej bramki. To skandal i tyle. A co do tego że przeprosił , to się nie dziwię. Musiał załagodzić sytuację. I to jest zwycięzca Złotej Piłki. Ważne są statystyki , gra , ale też zachowanie.

0

Kopnął obrońcę

2

Niesprawiedliwość. Cordoba grała o 10 razy lepiej a przegrali. Do ronaldo szacunku nie mam. Świnia

7

Skład palce lizać :3

0

Ronaldo taki drybling że się oplulem ze śmiechu

0

Remis też dobry. A jeśli chodzi o Barcelonę to liczę na hattricka Leo oraz coś od Suareza :)

0

Kup słownik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?