BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co ty gadasz. Ronaldo miał grać ale uznał ze to niesprawiedliwa kara i poprosił dzisiaj trenera by nie grał. Wróci na Deportivo ;))
0
Nie cieszcie się tak. Gdyby Kris grał dzisiaj to by był pogrom totalny. Pobił by rekord Messiego 5 bramek ;)
1
Gdzie kibice Realu?
0
ale chyba ważne jest też to byśmy my nei zaliczyli wpadki. Wszyscy że tylko by Real stracił punkty , a chyba my musimy wygrywać?
0
Messi niech tak częściej strzela. :)
5
4 punkty to nie tak wcale daleko. Ale to głupie , jak niektórzy użytkownicy piszą że najważniejsze by Real stracił punkty. Ważniejsze , byśmy my nie zaliczyli wpadki :P
0
Może sobota była by złym dniem dla niektórych użytkowników , ale ważne by dla piłkarzy była odpowiadająca. Odpoczną po City ;) Mam przeczucie że wygramy te Gran Derby! Teraz jesteśmy silniejsi , Enrique zmądrzał .
1
ale chodzi mi o Alexisa w takiej formie jak teraz , i Neya :)
1
:) Ale trzeba wierzyć że Suarez w końcu pokaże na co go stać :)
6
I te klapki :D
3
Wyobraźcie sobie teraz Alexis-Messi-Neymar.
0
Jak myślicie wygra Argentyna za 4 lata ? Z Messim? Wolałbym żeby Messi przez ten czas może zgarnął jedną złotą piłkę lub nawet ani jednej , ale by wygrali. Chcę widziec jego radość jak wtedy po meczu z Holandią. To piękne.
1
Reklama super :D
0
Serio? O kurde XD Żegnamy Legendę XD
0
LOL LOL bana dostał?
5
Chociaż piłkarze trochę odpoczną ;)
2
Są szansę na Ligę i Puchar. Z LM ciężko
0
,,Nie no bez przesady wiadomo ze Krystyna w formie ciągnie real wiec nie mozna nie zauważyć braku takiego cracka, wypowiada się tak zeby zdjąć z Sevilli presje, a w głębi serca cieszy się ze Ronaldo nie bedzie taka prawda ;)'' komentarz z primeradivision.pl . W FORMIE. teraz to Real ciągnie Ronaldo.
3
Żeby Real stracił punkty dzisiaj :/
0
No to chyba wybory zaraz! :D
0
http://www.ligahd.pl/kanal1.html masz tu z jego komentarzem transmisję.
0
Śmierdziało bramką.. Uff
0
Piękna koszulka Casillasa.
0
dzięki wszystkim :>
0
Ma ktoś dobry link do transmisji? Jaki wynik był i jaki teraz?
0
Chryste. Jak nie rozumiesz to się nie ośmieszaj.
0
Ups , sorki ( 15 znakuufff )
0
Jak Real wygra dzisiaj ( nie chcę tego oczywiście ) , to to pokaże że Ronaldo ostatnio nic nie daje do ich gry. Z Cordobą w ogóle niewidoczny. Taka jest różnica między nim a Messim
0
Chelsea czy City? :3 Trzeba oglądać , dwumecz z City się zbliża , a lepiej zobaczyć jak u nich z formą :)
2
Tak mnie wnerwia te DNA.