1

Co ty gadasz. Ronaldo miał grać ale uznał ze to niesprawiedliwa kara i poprosił dzisiaj trenera by nie grał. Wróci na Deportivo ;))

0

Nie cieszcie się tak. Gdyby Kris grał dzisiaj to by był pogrom totalny. Pobił by rekord Messiego 5 bramek ;)

1

Gdzie kibice Realu?

0

ale chyba ważne jest też to byśmy my nei zaliczyli wpadki. Wszyscy że tylko by Real stracił punkty , a chyba my musimy wygrywać?

0

Messi niech tak częściej strzela. :)

5

4 punkty to nie tak wcale daleko. Ale to głupie , jak niektórzy użytkownicy piszą że najważniejsze by Real stracił punkty. Ważniejsze , byśmy my nie zaliczyli wpadki :P

0

Może sobota była by złym dniem dla niektórych użytkowników , ale ważne by dla piłkarzy była odpowiadająca. Odpoczną po City ;) Mam przeczucie że wygramy te Gran Derby! Teraz jesteśmy silniejsi , Enrique zmądrzał .

1

ale chodzi mi o Alexisa w takiej formie jak teraz , i Neya :)

1

:) Ale trzeba wierzyć że Suarez w końcu pokaże na co go stać :)

6

I te klapki :D

3

Wyobraźcie sobie teraz Alexis-Messi-Neymar.

0

Jak myślicie wygra Argentyna za 4 lata ? Z Messim? Wolałbym żeby Messi przez ten czas może zgarnął jedną złotą piłkę lub nawet ani jednej , ale by wygrali. Chcę widziec jego radość jak wtedy po meczu z Holandią. To piękne.

1

Reklama super :D

0

Serio? O kurde XD Żegnamy Legendę XD

0

LOL LOL bana dostał?

5

Chociaż piłkarze trochę odpoczną ;)

2

Są szansę na Ligę i Puchar. Z LM ciężko

0

,,Nie no bez przesady wiadomo ze Krystyna w formie ciągnie real wiec nie mozna nie zauważyć braku takiego cracka, wypowiada się tak zeby zdjąć z Sevilli presje, a w głębi serca cieszy się ze Ronaldo nie bedzie taka prawda ;)'' komentarz z primeradivision.pl . W FORMIE. teraz to Real ciągnie Ronaldo.

3

Żeby Real stracił punkty dzisiaj :/

0

No to chyba wybory zaraz! :D

0

http://www.ligahd.pl/kanal1.html masz tu z jego komentarzem transmisję.

0

Śmierdziało bramką.. Uff

0

Piękna koszulka Casillasa.

0

dzięki wszystkim :>

0

Ma ktoś dobry link do transmisji? Jaki wynik był i jaki teraz?

0

Chryste. Jak nie rozumiesz to się nie ośmieszaj.

0

Ups , sorki ( 15 znakuufff )

0

Jak Real wygra dzisiaj ( nie chcę tego oczywiście ) , to to pokaże że Ronaldo ostatnio nic nie daje do ich gry. Z Cordobą w ogóle niewidoczny. Taka jest różnica między nim a Messim

0

Chelsea czy City? :3 Trzeba oglądać , dwumecz z City się zbliża , a lepiej zobaczyć jak u nich z formą :)

2

Tak mnie wnerwia te DNA.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?