BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To jest bez sensu. Na mecz z Barcą najsilniejsze składy , a na Real to się poddają już przed mecze tym swoim żałosnym składem -,-
0
Taki Alba ;
0
Masz linka? :D
0
i Vermaelen ;)
108
Zawodnik meczu
0
Przyjemny finał :D Ja stawiam na Barca Chelsea. :/ ;> Cała rodzina za Chelsea , sam za Barcą więc napewno będę sam chciał oglądać XDD
0
Serio? :D W opisie masz ze to Twoje ulubione kluby. Oba lubisz tak bardziej czy któryś lepiej? ;)
0
Nie. Przeglądałem memypiłkarskie.pl . To jest tam na pierwszej stronie. Coś ci nie wyszło ;)
0
Ja wierzę w swój klub , niewiem jak ty ;)
0
Musi się przygotować na finał Ligi Mistrzów z Barceloną :)
0
http://memypilkarskie.pl/img/4389/zlatan-w-swoim-stylu-dogryza-messiemu/ nie rozumiem go. Raz go podziwia , raz dogryza XD
0
Jaki obstawiacie wynik Real - Villareal? ;) Biorę remis w ciemno
0
stareee :D
0
0
o dzięki. O matko , po co on se takie tatuaże obrzydliwe robi :/
1
Pytanie bez sensu , ale dlaczego Messi teraz cały czas gra w długich rękawkach? Ma jakiś nowy tatuaż czy co?
0
Kiedy mam zły humor , oglądam wygrane Barcelony , ale też to :
0
Poprostu jeśli wygra z Barceloną ( a wiadomo ze wygra , najprawdopodobniej Puchar Króla) , i wygra coś indywidualnie to Złota Piłka jego. Jednakże wolę by Barca wygrała LM , niż Messi Złotą PIłkę.
0
Najprostsza odpowiedź , dziękuję xd
0
Wiadomo , lepiej żeby wygrali drużynowo ;)
0
Czyli Messi może skończyć sezon z największą ilością bramek w LM i La Lidze? Bo w Pucharze to wątpię . :/
0
I co Twoim zdaniem? Taki gracz jak Messi ma siedzieć wszystkie mecze na ławce bo tylko kiedy on jest w formie to jest Barcelona? Jak mamy takiego zawodnika który umie zmienić wynik meczu to czemuż źle?
1
Trzeba mieć nadzieje ;) Jeśli patrzeć na aktualną formę Barcy , a formę Realu to nasi by wygrali pewnie :) Ale mecz dopiero pod koniec marca . :P
1
Też tak sądzę. I wynik tak pewnie około. 3:1 dla Barcy :>
0
Jaki obstawiacie finał Pucharu Króla? ;)
3
Mój świętej pamięci ojciec całe życie był za Barceloną , i obstawiał wszystkie mcze Barcelony , oprócz Barcy z Realem. Pamiętam jak pewnego dnia powiedział że może paść remis , lub minimalna wygrana , Barca wygrała 5:0 :D
0
Dzięki! ;)
1
No masz rację ,więc jaki wynik obstawiasz? :)
0
To są chyba sponsorzy Barcy , bo w filmikach np. jak jadą na stadion na wyjeździe większość zawodników takie ma ;)
0
Podczas ostatniego Gran Derby nie byłem taki super giga pewien że Barca wygra. Ale teraz sądzę , że powinna wygrać z Białymi przynajmniej 1:0