2

To jest bez sensu. Na mecz z Barcą najsilniejsze składy , a na Real to się poddają już przed mecze tym swoim żałosnym składem -,-

0

Taki Alba ;

0

Masz linka? :D

0

i Vermaelen ;)

108

Zawodnik meczu

0

Przyjemny finał :D Ja stawiam na Barca Chelsea. :/ ;> Cała rodzina za Chelsea , sam za Barcą więc napewno będę sam chciał oglądać XDD

0

Serio? :D W opisie masz ze to Twoje ulubione kluby. Oba lubisz tak bardziej czy któryś lepiej? ;)

0

Nie. Przeglądałem memypiłkarskie.pl . To jest tam na pierwszej stronie. Coś ci nie wyszło ;)

0

Ja wierzę w swój klub , niewiem jak ty ;)

0

Musi się przygotować na finał Ligi Mistrzów z Barceloną :)

0

http://memypilkarskie.pl/img/4389/zlatan-w-swoim-stylu-dogryza-messiemu/ nie rozumiem go. Raz go podziwia , raz dogryza XD

0

Jaki obstawiacie wynik Real - Villareal? ;) Biorę remis w ciemno

0

stareee :D

0

0

o dzięki. O matko , po co on se takie tatuaże obrzydliwe robi :/

1

Pytanie bez sensu , ale dlaczego Messi teraz cały czas gra w długich rękawkach? Ma jakiś nowy tatuaż czy co?

0

Kiedy mam zły humor , oglądam wygrane Barcelony , ale też to :

. Ten piękny gwałt XD

0

Poprostu jeśli wygra z Barceloną ( a wiadomo ze wygra , najprawdopodobniej Puchar Króla) , i wygra coś indywidualnie to Złota Piłka jego. Jednakże wolę by Barca wygrała LM , niż Messi Złotą PIłkę.

0

Najprostsza odpowiedź , dziękuję xd

0

Wiadomo , lepiej żeby wygrali drużynowo ;)

0

Czyli Messi może skończyć sezon z największą ilością bramek w LM i La Lidze? Bo w Pucharze to wątpię . :/

0

I co Twoim zdaniem? Taki gracz jak Messi ma siedzieć wszystkie mecze na ławce bo tylko kiedy on jest w formie to jest Barcelona? Jak mamy takiego zawodnika który umie zmienić wynik meczu to czemuż źle?

1

Trzeba mieć nadzieje ;) Jeśli patrzeć na aktualną formę Barcy , a formę Realu to nasi by wygrali pewnie :) Ale mecz dopiero pod koniec marca . :P

1

Też tak sądzę. I wynik tak pewnie około. 3:1 dla Barcy :>

0

Jaki obstawiacie finał Pucharu Króla? ;)

3

Mój świętej pamięci ojciec całe życie był za Barceloną , i obstawiał wszystkie mcze Barcelony , oprócz Barcy z Realem. Pamiętam jak pewnego dnia powiedział że może paść remis , lub minimalna wygrana , Barca wygrała 5:0 :D

0

Dzięki! ;)

1

No masz rację ,więc jaki wynik obstawiasz? :)

0

To są chyba sponsorzy Barcy , bo w filmikach np. jak jadą na stadion na wyjeździe większość zawodników takie ma ;)

0

Podczas ostatniego Gran Derby nie byłem taki super giga pewien że Barca wygra. Ale teraz sądzę , że powinna wygrać z Białymi przynajmniej 1:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?