BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
HD juz mają orgazm że rozbija nas na Camp Nou.
0
Isco.
0
Laboga ma orgazm po każdym podaniu Ronaldo
0
Sport ;)
1
Oby Laboga nie komentował GD. To będzie taka kompromitacja. Już wolę Szpaka
0
Isco
6
I wygrają 4:0 i juz widzę okładki gazet z Madrytu,, Królowie powrócili " Wygrana z ogórkiem
1
A Messi to 4 omija ;)
1
Jak Real tak w niedziele z nami będzie grał to się nie boję o wynik
2
Jeszcze 85 minut! Levante trzymaj się! :D
0
2015.03.15, godz. 11:59, cr7szymoncr7
,,Teraz składajmy modlitwy do Ronaldo żeby nam dupę na Cmp Nou uratował.''
Niech się modli i traci czas.
8
,,Wygrzebać się spod sterty mułu'' jaki tytuł na rm.pl XD Pozdrowienia dla redaktorów
1
To nowe oficjalne koszulki? Przecież to jest moim zdaniem gorsze od naszych sory , do Przemek 789
0
Współczuję mu i w ogóle , ale czy tylko moim zdaniem on ma taki debilny wyraz twarzy ? XD
0
Na GD rekord komentarzy!!! Jaki jest tymczasowy?
8
Ronaldo nowy goniący. Niepowodzenia życzymy
2
Pamiętam jak HD wyliczali w październiku ile Ronaldo strzeli Xd 70 nawet było xD
0
Czemu Czarodziej bierze w tym udział?
0
Ma ktoś filmik rajdu Messiego? :D
5
Ale bym się rył ze śmiechu jakby Real zremisował
0
Da ktoś dobra transmisję?
0
Da ktoś linka?
1
Bartek, z toba to wszystko jest niesprawiedliwe
4
Wkurzają mnie te hejty na ciebie, że niby kibic Barcy. Dla mnie jesteś poprostu kibicem Realu z szacunkiem do innych klubów. Takich kibiców to ze świecą szukać.
0
Kto nie zagra z Manchesteru za kartki???
0
Już widzę jak po meczu podchodzą piłkarze Eibaru do Messiego po koszulkę :D
2
Następny tydzień to tydzień marzeń.
0
Ja jednak wolałbym by został :/ :(
0
Ej,to co mówił Alves to plotki czy na serio? Że zostanie tu do śmierci i żeby nikt nie wierzył w to gówno.
0
To co mowil Alves to prawda?