3

HD juz mają orgazm że rozbija nas na Camp Nou.

0

Isco.

0

Laboga ma orgazm po każdym podaniu Ronaldo

0

Sport ;)

1

Oby Laboga nie komentował GD. To będzie taka kompromitacja. Już wolę Szpaka

0

Isco

6

I wygrają 4:0 i juz widzę okładki gazet z Madrytu,, Królowie powrócili " Wygrana z ogórkiem

1

A Messi to 4 omija ;)

1

Jak Real tak w niedziele z nami będzie grał to się nie boję o wynik

2

Jeszcze 85 minut! Levante trzymaj się! :D

0

2015.03.15, godz. 11:59, cr7szymoncr7
,,Teraz składajmy modlitwy do Ronaldo żeby nam dupę na Cmp Nou uratował.''
Niech się modli i traci czas.

8

,,Wygrzebać się spod sterty mułu'' jaki tytuł na rm.pl XD Pozdrowienia dla redaktorów

1

To nowe oficjalne koszulki? Przecież to jest moim zdaniem gorsze od naszych sory , do Przemek 789

0

Współczuję mu i w ogóle , ale czy tylko moim zdaniem on ma taki debilny wyraz twarzy ? XD

0

Na GD rekord komentarzy!!! Jaki jest tymczasowy?

8

Ronaldo nowy goniący. Niepowodzenia życzymy

2

Pamiętam jak HD wyliczali w październiku ile Ronaldo strzeli Xd 70 nawet było xD

0

Czemu Czarodziej bierze w tym udział?

0

Ma ktoś filmik rajdu Messiego? :D

5

Ale bym się rył ze śmiechu jakby Real zremisował

0

Da ktoś dobra transmisję?

0

Da ktoś linka?

1

Bartek, z toba to wszystko jest niesprawiedliwe

4

Wkurzają mnie te hejty na ciebie, że niby kibic Barcy. Dla mnie jesteś poprostu kibicem Realu z szacunkiem do innych klubów. Takich kibiców to ze świecą szukać.

0

Kto nie zagra z Manchesteru za kartki???

0

Już widzę jak po meczu podchodzą piłkarze Eibaru do Messiego po koszulkę :D

2

Następny tydzień to tydzień marzeń.

0

Ja jednak wolałbym by został :/ :(

0

Ej,to co mówił Alves to plotki czy na serio? Że zostanie tu do śmierci i żeby nikt nie wierzył w to gówno.

0

To co mowil Alves to prawda?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?