BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Immesionate - Leo Messi
0
Ty jesteś problemem.
1
Po zwycięstwo! Veb!
0
Oby. Montoya się nie nadaje , nie ten poziom ;/ ;>
0
Jak myślicie o Alvesie? Zostanie? ;/
1
I potrzebna jakaś półka na Lays'y :D
0
dzięki mistrzu
21
https://www.facebook.com/251716108324174/photos/a.251733631655755.1073741828.251716108324174/439777752851341/?type=1&theater O kurczę. Biorę.
0
https://x.com/El_Jarek Twitter El Jarka. Można się czasem pośmiać. I) :)
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
I tyle mu wystarczy
0
Ten tydzień jest taki magiczny! Dawać te mecze!!!
4
Pod koniec 2014 roku powiedziałem , że wierzę że coś wygramy w tym sezonie , i że Messi ma szansę dogonić Ronaldo. Jakiś użytkownik stwierdził , że nie mam mózgu i że nic w tym sezonie nie wygramy, był to kibic Barcelony. Nie pozdrawiam.
9
Powiedzmy sobie szczerze , wątpię że Ronaldo strzelił by coś w tych dwóch meczach :D
0
Nie zgodzę się z Tobą ;) Gdyby to było GD , to modliłbym się żeby to nie wpadło ;) No ale z takimi ogórkami to nawet fajnie jakby wpadło ;)
0
Dobre :D
4
To jest jakiś troll XD Niektórzy kibice Realu mają już go tam dość XD
1
Na rm.pl śmiali się z nas że fartem wygrywamy z Rayo 6:1 i z Eibarem 2:0 , a oni gładko cisną Levante. Słucham?
0
Barca*
2
Koperta z karnym nie doszła?
4
RM.pl to Najlepszych trolli ma
12
Ludzie, HD wróżą że Real wbije nam manite. Ja juz sram, a Wy?
3
Zapisała podobno Bejlowi
0
Messi oby był w formie na GD. Z takim Realem to może dublet ustrzelic
1
Komentarz usunięty
0
Wracaj na fioletowa. Wróć za tydzień ;)
2
Już sram.
0
Da ktoś dobrze działająca transmisję?
2
Nie strasz człowieku.