0

Immesionate - Leo Messi

0

Ty jesteś problemem.

1

Po zwycięstwo! Veb!

0

Oby. Montoya się nie nadaje , nie ten poziom ;/ ;>

0

Jak myślicie o Alvesie? Zostanie? ;/

1

I potrzebna jakaś półka na Lays'y :D

0

dzięki mistrzu

0

https://x.com/El_Jarek Twitter El Jarka. Można się czasem pośmiać. I) :)

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

I tyle mu wystarczy

0

Ten tydzień jest taki magiczny! Dawać te mecze!!!

4

Pod koniec 2014 roku powiedziałem , że wierzę że coś wygramy w tym sezonie , i że Messi ma szansę dogonić Ronaldo. Jakiś użytkownik stwierdził , że nie mam mózgu i że nic w tym sezonie nie wygramy, był to kibic Barcelony. Nie pozdrawiam.

9

Powiedzmy sobie szczerze , wątpię że Ronaldo strzelił by coś w tych dwóch meczach :D

0

Nie zgodzę się z Tobą ;) Gdyby to było GD , to modliłbym się żeby to nie wpadło ;) No ale z takimi ogórkami to nawet fajnie jakby wpadło ;)

0

Dobre :D

4

To jest jakiś troll XD Niektórzy kibice Realu mają już go tam dość XD

1

Na rm.pl śmiali się z nas że fartem wygrywamy z Rayo 6:1 i z Eibarem 2:0 , a oni gładko cisną Levante. Słucham?

0

Barca*

2

Koperta z karnym nie doszła?

4

RM.pl to Najlepszych trolli ma

12

Ludzie, HD wróżą że Real wbije nam manite. Ja juz sram, a Wy?

3

Zapisała podobno Bejlowi

0

Messi oby był w formie na GD. Z takim Realem to może dublet ustrzelic

1

Komentarz usunięty

0

Wracaj na fioletowa. Wróć za tydzień ;)

2

Już sram.

0

Da ktoś dobrze działająca transmisję?

2

Nie strasz człowieku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?