0

Przeglądam kanały na nc+ i w Pokera Pique gra!! Wygrał przed chwila rundę!!!

1

I teraz czekać 2 tygodnie na mecz.. 10 kolejek zostało do końca - nie możemy pozwolić sobie na błąd! :)

0

Tacy to u mnie w gimnazjum kiedyś byli xd

0

Jego stroje rozwalaja. Kiedyś go nie lubiłem, ale teraz chce żeby został :) Messi taki skromny :D Rafinha najlepiej

6

I tak mało daje drużynie ostatnio. Nie odczują jego nieobecności xd

5

Bo 12 zawodnik to kibic, a oprawa była taka koszulka Barcy z numerem 12. Rafinha ma taki numer akurat ;)

0

A ja sobie przed meczem żartowałem z rodziną o tym :D

8

Oglądam powtórkę ze studia , miło widzieć Labogę który chyba dopiero co płakał :)

9

Jak pięknie wygląda teraz tabela ligowa!!

0

Szkoda tych niewykorzystanych sytuacji. Pod koniec modliłem się by Messi strzelił jeszcze ;)

1

Tak :/

0

Z trio MSN to Neymar najgorszy . Tyle sytuacji zmarnować ;/ Suarez strzelił gola , potem był niewidoczny , za to Messi w drugiej połowie się obudził ;)

4

Ma ktoś filmik siatki Messiego na Krossie?

1

Było El Clasico, a oni porozmawiali o tym 10 minut i przeszli na polską ligę. Jak Real wygrał to były drugie analizy. Żart jakiś?

1

I teraz czekać na skrót meczu z Hudsonem :D

0

Real odzyskał tożsamość!

0

Laboga!!!

1

Ryczy w kiblu.

0

Kiedy graliśmy z Realem na SB mieli moim zdaniem kiepską mozaikę, a my dzisiaj piękną :D

1

Dołączam się

0

Piękna oprawa była :)

1

Ale kibicom należą się też gratulacje, Ronaldo przy piłce i każdy wie o co chodzi :R

0

Neymar to miał tyle sytuacji..

0

Real grał dobrze w pierwszej i wyszedł taki pewny. Barca ich zmiazdzyla.

0

Szkoda że Messi nie strzelił, miał szanse pod koniec. Ogólnie dobra jego druga połowa

0

Tloczno, kibice Realu hymn spiewaja :D

29

Pozdrawiam z Camp Nou!!!! :)

1

Czy tylko ja czuję taką chęć mordu kiedy słyszę Labogę?

5

Na Canal+Sport Laboga przed Camp Nou. Nie włączajcie.

0

To będzie GD co Barca wygrała 4:3 . Hattrick Messiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?