BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przeglądam kanały na nc+ i w Pokera Pique gra!! Wygrał przed chwila rundę!!!
1
I teraz czekać 2 tygodnie na mecz.. 10 kolejek zostało do końca - nie możemy pozwolić sobie na błąd! :)
0
Tacy to u mnie w gimnazjum kiedyś byli xd
0
Jego stroje rozwalaja. Kiedyś go nie lubiłem, ale teraz chce żeby został :) Messi taki skromny :D Rafinha najlepiej
6
I tak mało daje drużynie ostatnio. Nie odczują jego nieobecności xd
5
Bo 12 zawodnik to kibic, a oprawa była taka koszulka Barcy z numerem 12. Rafinha ma taki numer akurat ;)
0
A ja sobie przed meczem żartowałem z rodziną o tym :D
8
Oglądam powtórkę ze studia , miło widzieć Labogę który chyba dopiero co płakał :)
9
Jak pięknie wygląda teraz tabela ligowa!!
0
Szkoda tych niewykorzystanych sytuacji. Pod koniec modliłem się by Messi strzelił jeszcze ;)
1
Tak :/
0
Z trio MSN to Neymar najgorszy . Tyle sytuacji zmarnować ;/ Suarez strzelił gola , potem był niewidoczny , za to Messi w drugiej połowie się obudził ;)
4
Ma ktoś filmik siatki Messiego na Krossie?
1
Było El Clasico, a oni porozmawiali o tym 10 minut i przeszli na polską ligę. Jak Real wygrał to były drugie analizy. Żart jakiś?
1
I teraz czekać na skrót meczu z Hudsonem :D
0
Real odzyskał tożsamość!
0
Laboga!!!
1
Ryczy w kiblu.
0
Kiedy graliśmy z Realem na SB mieli moim zdaniem kiepską mozaikę, a my dzisiaj piękną :D
1
Dołączam się
0
Piękna oprawa była :)
1
Ale kibicom należą się też gratulacje, Ronaldo przy piłce i każdy wie o co chodzi :R
0
Neymar to miał tyle sytuacji..
0
Real grał dobrze w pierwszej i wyszedł taki pewny. Barca ich zmiazdzyla.
0
Szkoda że Messi nie strzelił, miał szanse pod koniec. Ogólnie dobra jego druga połowa
0
Tloczno, kibice Realu hymn spiewaja :D
29
Pozdrawiam z Camp Nou!!!! :)
1
Czy tylko ja czuję taką chęć mordu kiedy słyszę Labogę?
5
Na Canal+Sport Laboga przed Camp Nou. Nie włączajcie.
0
To będzie GD co Barca wygrała 4:3 . Hattrick Messiego.