BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najwiekszy troll :)
0
OT
Jakich uzytkownikow tutaj najbardziej kojarzycie? :D
0
Podrzuci ktos statystyki Messiego i Ronaldo na obecny sezon?
0
Prima aprilis ,
0
Bo nie minęło 48 godzin po meczu z Serbią chyba
0
Portugalia przegrywa 0:2
0
Dziena :D
0
1:0?Która minuta? :D
0
Jaki wynik Hiszpanii?
0
Czemu redakcja nie zablokowała jeszcze tego szaleńca, który co chwile wypytuje o księdza??
0
Co ty z tym księdzem
1
Masz racje. Odwodziciel to albo coś w stylu Odwodziciel długi kciuk, lub z przedramieniem :)
2
Odwodziciela? Przywodziciel chyba jak się za udo złapał. Odwodziciel to nie było coś z przedramieniem??? Czy coś Odwodziciel długi kciuka.. Chodzę na medycynę, jak źle macie prawo mnie pobić, pozdrawiam
1
Ktoś da filmik co się stało podczas meczu Czarnogóry?
0
2,5 tygodnia najwyżej. Jeśli to naciagniecie, a jeśli chodzi o zerwanie to niestety znacznie dłużej. :/
1
Ja studiuję :D.
0
Życzę Thiago by też był takim piłkarzem w przyszłości jak tatuś :D
0
1
Jak coś to na Canal+Sport leci ,, GranDerbi - więcej niż mecz ''
0
Jakbym go spotkał na ulicy to bym mu chyba w ryj dał. -,-
4
0
Trochę szkoda piłkarzy Athletiku :/ Ale jeśli chodzi o mnie , to się cieszę bo będę na finale XD
0
Odejście Xaviego jest dla mnie okrutne. Co będzie jak Messi, Iniesta odejdą? A Xavi? To żywa legenda, wprowadzał spokój. Kiedy Xavi w tym sezonie zagrał zły mecz, niektórzy chcieli go już sprzedawać. To wstyd. Real może kupuje legendy, a Barca je tworzy. I cieszę się, że żyję w czasie, kiedy Iniesta Messi Xavi tworzyli najlepszą drużynę. Wprowadzili magię do gry. Xavi zasłużył by zostać tu na zawsze. A jak odejdzie (nie możemy być do końca pewni) to niech zwycięsko. Niech uniesiesie puchary z Barcelona, na pamiątkę.
3
Wiadomo już że w TVP? ;)
0
Bardzo dobry artykuł , gratulacje ;)
1
Nie spodziewałem się że będzie na Camp Nou , obstawiałem na stadionie Valencii . W ogóle nie brałem Camp Nou pod uwagę :D
0
I te piękne zdjęcie z piękną oprawą :)
7
To wyjdz
0
Nawet jak wystartuje to nie ma szans. Niech się nie ośmiesza. Każdy wie kto wygra ;)
0
Na Tv Republica, już się skończyło. Nawet pisali że Pique z Barcelony