0

Najwiekszy troll :)

0

OT
Jakich uzytkownikow tutaj najbardziej kojarzycie? :D

0

Podrzuci ktos statystyki Messiego i Ronaldo na obecny sezon?

0

Prima aprilis ,

0

Bo nie minęło 48 godzin po meczu z Serbią chyba

0

Portugalia przegrywa 0:2

0

Dziena :D

0

1:0?Która minuta? :D

0

Jaki wynik Hiszpanii?

0

Czemu redakcja nie zablokowała jeszcze tego szaleńca, który co chwile wypytuje o księdza??

0

Co ty z tym księdzem

1

Masz racje. Odwodziciel to albo coś w stylu Odwodziciel długi kciuk, lub z przedramieniem :)

2

Odwodziciela? Przywodziciel chyba jak się za udo złapał. Odwodziciel to nie było coś z przedramieniem??? Czy coś Odwodziciel długi kciuka.. Chodzę na medycynę, jak źle macie prawo mnie pobić, pozdrawiam

1

Ktoś da filmik co się stało podczas meczu Czarnogóry?

0

2,5 tygodnia najwyżej. Jeśli to naciagniecie, a jeśli chodzi o zerwanie to niestety znacznie dłużej. :/

1

Ja studiuję :D.

0

Życzę Thiago by też był takim piłkarzem w przyszłości jak tatuś :D

0

Barca-Real cały mecz , komentarz Hudsona

1

Jak coś to na Canal+Sport leci ,, GranDerbi - więcej niż mecz ''

0

Jakbym go spotkał na ulicy to bym mu chyba w ryj dał. -,-

4

te podanie Messiego z 8.02 . ...

0

Trochę szkoda piłkarzy Athletiku :/ Ale jeśli chodzi o mnie , to się cieszę bo będę na finale XD

0

Odejście Xaviego jest dla mnie okrutne. Co będzie jak Messi, Iniesta odejdą? A Xavi? To żywa legenda, wprowadzał spokój. Kiedy Xavi w tym sezonie zagrał zły mecz, niektórzy chcieli go już sprzedawać. To wstyd. Real może kupuje legendy, a Barca je tworzy. I cieszę się, że żyję w czasie, kiedy Iniesta Messi Xavi tworzyli najlepszą drużynę. Wprowadzili magię do gry. Xavi zasłużył by zostać tu na zawsze. A jak odejdzie (nie możemy być do końca pewni) to niech zwycięsko. Niech uniesiesie puchary z Barcelona, na pamiątkę.

3

Wiadomo już że w TVP? ;)

0

Bardzo dobry artykuł , gratulacje ;)

1

Nie spodziewałem się że będzie na Camp Nou , obstawiałem na stadionie Valencii . W ogóle nie brałem Camp Nou pod uwagę :D

0

I te piękne zdjęcie z piękną oprawą :)

7

To wyjdz

0

Nawet jak wystartuje to nie ma szans. Niech się nie ośmiesza. Każdy wie kto wygra ;)

0

Na Tv Republica, już się skończyło. Nawet pisali że Pique z Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?