BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale to będzie ten wygrany mecz 4:3 . Co Messi hattricka strzelił geniusze ;)
0
Zaraz na Canal+Sport ,, Gran Derbi - więcej niż mecz '' :D :D :D
36
Nic się nie zmienił Luis ;)
5
Dlatego kupilem bilet wczesniej :D
0
Alba najlepszego!!!
0
Messi czy Cristiano?
Tebas:,, Oczywiście Messi. "
0
Jeśli Busquets zagra w pierwszym składzie to się będę obawiał. Dopiero po kontuzji, wolałbym Mascherano, a na stoperze Mathieu
1
Ja zdążyłem wcześniej kupić :D powodzenia życzę ;)
0
To by było głupie. Dużo osób raczej ma tam inna religie, i nie musi jej zmieniać.A ksiądz napewno nie namawiał jeśli o to ci chodzi
0
Tego w La Masii???
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
W pierwszym składzie na 100%
0
Uważaj na pedrorodriguesa
XD
1
Komentarz usunięty
2
Moim zdaniem Atletico ma 60 szans , a Real 40.
1
Wpiszesz z godzine przed meczem ,, Gran Derbi 22 marca'' lub inaczej i Ci wyjdą streamy różne , bo tak 2 dni przed meczem to ci nie mogę niestety znaleźć ;)
0
Dzięki mistrzu. ;>
0
,,Nierozumecie że poziom sędziowania w Hiszpani ogólnie jest słaby, a nie tylko realowi gwiżdża karne'' Real z małej? I ty mnie poprawiasz za literówkę ? ;>
0
Panowie , dziecko jakieś przyszło na stronę to niech sobie posiedzi. O ile zakład , że nie wróci tu w niedzielę , ok. 23? ;)
0
,,Żadko'' ? Oglądam Twoje komentarze i do nich można się więcej przyczepić ;)
0
W ogóle się z Tobą nie zgadzam ale okej. Może to przez to że jesteś kibicem Raelu , który zabłądził na naszej stronie ;) xd
0
http://www.livesports.pl/mecz/dWwGaNeO/#szczegoly-meczu Barca faworytem ;)
3
Panie , schowaj te beznadziejne składy
18
Ja się pytam , jakim prawem pani STS która przynosiła nam szczęście jest teraz za Realem??? Proszę o natychmiastową zamianę.
0
Półfinały :
Barcelona-Atleti
Bayern- Juventus
Finał:
Barcelona-Bayern
Puchar:
Barcelona.
Tak będzie.
1
Miło czytać komentarze na rm.pl podczas losowania. I nagle Atletico... Real. I wszyscy ból dupy.
1
Na rm.pl pod postem o losowaniu mają 307 komentarzy , my 1130. Barca ma więcej kibiców i tak zawsze było w Polsce ;)
1
Źródło: BarcelonaMessiKing2 :)
1
Wolałbym Orłowskiego , ale tak tez jest super. ;)