0

Ale to będzie ten wygrany mecz 4:3 . Co Messi hattricka strzelił geniusze ;)

0

Zaraz na Canal+Sport ,, Gran Derbi - więcej niż mecz '' :D :D :D

36

Nic się nie zmienił Luis ;)

5

Dlatego kupilem bilet wczesniej :D

0

Alba najlepszego!!!

0

Messi czy Cristiano?
Tebas:,, Oczywiście Messi. "

0

Jeśli Busquets zagra w pierwszym składzie to się będę obawiał. Dopiero po kontuzji, wolałbym Mascherano, a na stoperze Mathieu

1

Ja zdążyłem wcześniej kupić :D powodzenia życzę ;)

0

To by było głupie. Dużo osób raczej ma tam inna religie, i nie musi jej zmieniać.A ksiądz napewno nie namawiał jeśli o to ci chodzi

0

Tego w La Masii???

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

W pierwszym składzie na 100%

0

Uważaj na pedrorodriguesa
XD

1

Komentarz usunięty

2

Moim zdaniem Atletico ma 60 szans , a Real 40.

1

Wpiszesz z godzine przed meczem ,, Gran Derbi 22 marca'' lub inaczej i Ci wyjdą streamy różne , bo tak 2 dni przed meczem to ci nie mogę niestety znaleźć ;)

0

Dzięki mistrzu. ;>

0

,,Nierozumecie że poziom sędziowania w Hiszpani ogólnie jest słaby, a nie tylko realowi gwiżdża karne'' Real z małej? I ty mnie poprawiasz za literówkę ? ;>

0

Panowie , dziecko jakieś przyszło na stronę to niech sobie posiedzi. O ile zakład , że nie wróci tu w niedzielę , ok. 23? ;)

0

,,Żadko'' ? Oglądam Twoje komentarze i do nich można się więcej przyczepić ;)

0

W ogóle się z Tobą nie zgadzam ale okej. Może to przez to że jesteś kibicem Raelu , który zabłądził na naszej stronie ;) xd

3

Panie , schowaj te beznadziejne składy

18

Ja się pytam , jakim prawem pani STS która przynosiła nam szczęście jest teraz za Realem??? Proszę o natychmiastową zamianę.

0

Półfinały :
Barcelona-Atleti
Bayern- Juventus
Finał:
Barcelona-Bayern
Puchar:
Barcelona.
Tak będzie.

1

Miło czytać komentarze na rm.pl podczas losowania. I nagle Atletico... Real. I wszyscy ból dupy.

1

Na rm.pl pod postem o losowaniu mają 307 komentarzy , my 1130. Barca ma więcej kibiców i tak zawsze było w Polsce ;)

1

Źródło: BarcelonaMessiKing2 :)

1

Wolałbym Orłowskiego , ale tak tez jest super. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?