BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Uwaga Uwaga ^^
Dalej przejdą:
FC Barcelona
Atletico
Juventus
Bayern
0
Już wiadomo? :P
0
Wolałbym Porto , ale PSG może być ;) Co jak co , ale jesteśmy faworytami. Ale derby Madrytu najlepsze! Oby znów była manita ze strony Atletico ! ;)
4
https://www.facebook.com/1507651526131463/photos/a.1507654382797844.1073741828.1507651526131463/1607633349466613/?type=1 Niby 12 zawodnik kibic , ale jak spojrzałem to od razu Rafinha :D
0
Real*
1
Jakie wyniki typujecie Gran Derby? Ja zaszalałem i obstawiłem 4:1 dla Barcy :D
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Dla mnie to nie był ohydny hejt ale okej. Są o wiele gorsze komentarze więc przestań ;)
1
Jak wczoraj Barca strzeliła gola , to Pep wstał i zasłonił usta. Krzyczał ze szczęścia czy coś? XD
0
Jak Messi założy siatkę nawet syrenie , to co dopiero im w takich strojach ;)
0
Ale on to powiedział w żartobliwy sposób . ;)
1
W tym roku Messi strzelił więcej goli od nich 3 razem wziętych :D
1
Santillana: ,,– Wolę atak Realu Madryt, bo jego trzej napastnicy są bardzo dobrzy, ale chciałbym, żeby Messi przeszedł do Realu. Cristiano nie jest w najlepszym momencie, ale zawsze może wrócić. Messi z kolei gra, jak zawsze, fantastycznie.''
19
Stoiczkow: Cristiano jest na końcu kariery
0
,,– Oni mają zwyczaj kupowania piłkarzy tak, jakby to chodziło o zakup ręczników kąpielowych, a później pozbywają się ich z taką samą łatwością.''
2
Podobno nieźle pojechał :D ,,Transfer Jamesa Rodrigueza:
– Real Madryt jest klubem, który potrafi ściągnąć zawodnika po rozegraniu sześciu dobrych meczów na mundialu.'' źródło rm.pl , jak jakaś ściema to się nie dziwić.
0
http://www.canalplus.pl/sport/blogi chyba tu
1
no coś ty :D
0
Może jak dzisiaj się położę , wezmę jakieś leki , to obudzę się ok. 20:00 w niedzielę!?
1
Coś ty , nie że by nie zrozumiał , ale na polskiej stronie NIE MOŻNA pisać po angielsku :D :D
0
A po cholerę on? :D
0
Nie muszę chyba mówić ,kto w tym sezonie ma największe ego wśród piłkarzy.
3
Po tych siatkach z MC bali sie do Messiego podchodzic
0
Z Malagą (0:1) też mieliśmy nóż na gardle ;) XDD
0
Jaki skład obstawiacie? Ja :
TerStegen - Alves,Pique,Mathieu,Alba-Iniesta,Mascherano,Xavi-MSN
0
Komentarz usunięty
1
Jest o tym news
2
To troll , trudno się skapnąć? xd
0
Zdjęcie tygodnia mistrzowskie ;)