7

Uwaga Uwaga ^^
Dalej przejdą:
FC Barcelona
Atletico
Juventus
Bayern

0

Już wiadomo? :P

0

Wolałbym Porto , ale PSG może być ;) Co jak co , ale jesteśmy faworytami. Ale derby Madrytu najlepsze! Oby znów była manita ze strony Atletico ! ;)

4

0

Real*

1

Jakie wyniki typujecie Gran Derby? Ja zaszalałem i obstawiłem 4:1 dla Barcy :D

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Dla mnie to nie był ohydny hejt ale okej. Są o wiele gorsze komentarze więc przestań ;)

1

Jak wczoraj Barca strzeliła gola , to Pep wstał i zasłonił usta. Krzyczał ze szczęścia czy coś? XD

0

Jak Messi założy siatkę nawet syrenie , to co dopiero im w takich strojach ;)

0

Ale on to powiedział w żartobliwy sposób . ;)

1

W tym roku Messi strzelił więcej goli od nich 3 razem wziętych :D

1

Santillana: ,,– Wolę atak Realu Madryt, bo jego trzej napastnicy są bardzo dobrzy, ale chciałbym, żeby Messi przeszedł do Realu. Cristiano nie jest w najlepszym momencie, ale zawsze może wrócić. Messi z kolei gra, jak zawsze, fantastycznie.''

19

Stoiczkow: Cristiano jest na końcu kariery

0

,,– Oni mają zwyczaj kupowania piłkarzy tak, jakby to chodziło o zakup ręczników kąpielowych, a później pozbywają się ich z taką samą łatwością.''

2

Podobno nieźle pojechał :D ,,Transfer Jamesa Rodrigueza:
– Real Madryt jest klubem, który potrafi ściągnąć zawodnika po rozegraniu sześciu dobrych meczów na mundialu.'' źródło rm.pl , jak jakaś ściema to się nie dziwić.

0

1

no coś ty :D

0

Może jak dzisiaj się położę , wezmę jakieś leki , to obudzę się ok. 20:00 w niedzielę!?

1

Coś ty , nie że by nie zrozumiał , ale na polskiej stronie NIE MOŻNA pisać po angielsku :D :D

0

A po cholerę on? :D

0

Nie muszę chyba mówić ,kto w tym sezonie ma największe ego wśród piłkarzy.

3

Po tych siatkach z MC bali sie do Messiego podchodzic

0

Z Malagą (0:1) też mieliśmy nóż na gardle ;) XDD

0

Jaki skład obstawiacie? Ja :
TerStegen - Alves,Pique,Mathieu,Alba-Iniesta,Mascherano,Xavi-MSN

0

Komentarz usunięty

1

Jest o tym news

2

To troll , trudno się skapnąć? xd

0

Zdjęcie tygodnia mistrzowskie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?