BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
50
Messi będzie miał na koniec najwięcej bramek , no chyba że Perez dokupi więcej karnych.
27
I ta tabelka karnych. 9 to taka piękna duża liczba .
0
skończyć to się powinno Twoje konto tutaj.
35
Henry ! To jest piłkarz... Smutno było trochę oglądać galę ZP. Kiedy przeczytał te Ronaldo , to miał minę jak na pogrzebie :P
0
Luis Enrique nie da wszystkim tyle minut ile by chcieli.
11
Nie mogę się doczekać też rewanżu z Manchesterem :)
0
Messi , nie ma co się dziwić :D Ale asysta też ładna.
0
0
Trafna odpowiedź ;)
0
Oglądam skrót Barca 3-2 Villareal , i zastanawia kiedy Ronaldo strzeli z tej odległości co Messi w bramce na 3-2 , a nie z 11 metrów :)
8
0
Gdzie jego hejterzy? Zgłaszać się!
1
ile razy będziecie to pisać?
0
ktoś musi wierzyc w magię Ronaldo XD
1
On cały czas wyciąga jakąś butelkę małą i piję z niej. Może to alkohol? :D
3
Oni już wykonali swoją robotę. Trzeba im podziękować za te wszystkie lata bajecznej gry , ale wiecznie tak nie będzie przecież. Skład się zmienia , młodziaki wchodzą do gry ;)
0
Komentarz usunięty
0
To jaki będzie wynik? :D
0
Jak myślicie? Rekord Messiego 50 bramek zostanie pobity? A jak tak to pewnie przez Messiego ;)
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Dzięki :)
3
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Ktoś z Realu może kartkować na GD?
0
16 lat.
0
Okej , nagram i dam linka :D