50

Messi będzie miał na koniec najwięcej bramek , no chyba że Perez dokupi więcej karnych.

27

I ta tabelka karnych. 9 to taka piękna duża liczba .

0

skończyć to się powinno Twoje konto tutaj.

35

Henry ! To jest piłkarz... Smutno było trochę oglądać galę ZP. Kiedy przeczytał te Ronaldo , to miał minę jak na pogrzebie :P

0

Luis Enrique nie da wszystkim tyle minut ile by chcieli.

11

Nie mogę się doczekać też rewanżu z Manchesterem :)

0

Messi , nie ma co się dziwić :D Ale asysta też ładna.

0

bramka na 1:0 Messiego super :) Ale zawodnik Villarealu najlepsza bramka :D Dawajcie jakieś bramki ładne.

0

Trafna odpowiedź ;)

0

Oglądam skrót Barca 3-2 Villareal , i zastanawia kiedy Ronaldo strzeli z tej odległości co Messi w bramce na 3-2 , a nie z 11 metrów :)

8

uwielbiam to oglądać :) :) I potem ,, Silva chodzi jakiś przygaszony..''

0

Gdzie jego hejterzy? Zgłaszać się!

1

ile razy będziecie to pisać?

0

ktoś musi wierzyc w magię Ronaldo XD

1

On cały czas wyciąga jakąś butelkę małą i piję z niej. Może to alkohol? :D

3

Oni już wykonali swoją robotę. Trzeba im podziękować za te wszystkie lata bajecznej gry , ale wiecznie tak nie będzie przecież. Skład się zmienia , młodziaki wchodzą do gry ;)

0

Komentarz usunięty

0

To jaki będzie wynik? :D

0

Jak myślicie? Rekord Messiego 50 bramek zostanie pobity? A jak tak to pewnie przez Messiego ;)

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Dzięki :)

3

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Ktoś z Realu może kartkować na GD?

0

16 lat.

0

Okej , nagram i dam linka :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?