BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
77
Moja siostra powiedziała że jak Barca wygra z Realem lub wygra ligę to zje szklankę soli. Głupiutka nie wie co robi.
0
wszystko jest możliwe XD
0
Jakby Ronaldo otrzymał przed Klasykiem czerwoną kartkę , to by na pewno pozwolili grać w GD.
3
,,...szczególnie jeśli mówimy o Leo Messim, któremu od zawsze daleko jest do agresywnej boiskowej postawy.'' W przeciwieństwie do Ronaldo.
0
Wszedłem na stronkę Realu , i uwierzyć nie mogę. Niektórzy piszą komentarze typu że Messi chociaż coś daje drużynie a nie Ronaldo , że Barcelona rozniesie Real :D
7
Fajnie jakby Messi z Rayo strzelił 2 lub 3 bramki. Kiedyś się śmiałem że Ronaldo tylko z karnych , ale teraz mnie to przeraża.
15
Wczoraj przy bramce dla Villarealu byłem tak szczęśliwy , że podskoczyłem i upuściłem telefon. Zbita szybka. Trzeba jechać wymieniac, ale to nawet mi nie popsuło dnia :D
5
Pozdrawiam serdecznie adriana333, fana Realu który przyszedł na naszą stronę , aby się dowartościować. :) Nie możesz siedzieć na swojej stronie wśród przyjaciół? No chyba że ich nie masz. ;>
1
Żebyś się nie zdziwił :)
3
Karne to loteria :) Za to on nie wymusza, a z Twoim Cerkiem to już bym tak nie powiedział ;)
0
Messi chyba z Villarealem ostatnio?
2
Możecie się ze mną nie zgodzić , ale ja sobie nie wyobrażam aby Real był w finale LM. Jak on trafi na trudnego przeciwnika , to sobie nie poradzi już :/
0
doliczył 2 ;) Jednego na noszach wynosili z Villarealu.
0
Ufff , jeszcze 45 minut. Wierzyć!
0
Ah ten celny strzał CR11 ! Delicje! ;)
0
I Ronaldo gol kurde XDD
0
Cały czas Biali z główki pudłują :D
1
Villareal się nie poddaje narazie , a wyobraźcie sobie jakby grali głównym składem ;)
0
Jakiegoś murzyna z Villarealu chyba.
0
Co się dzieje? XD
0
Te rożne Realu są dość groźne :/
0
Villareal to nie Elche , nie podda się tak łatwo. Ale z innym składem byłoby lepiej
0
http://tvsportowa.eu/1-2/
0
http://tvsportowa.eu/1-2/ słaba jakośc :/
0
Nie jarajcie się tak , Real zaraz niestety strzeli po farcie i wygra z 4:0
0
No kurczę no :/
1
Te strzały Ronaldo , hiper niebezpieczne
0
http://tvsportowa.eu/1-2/ Transmisja , da się oglądać :/
1
Nie ma za co ;)
0
Ktoś ma dobrą transmisję?