77

Moja siostra powiedziała że jak Barca wygra z Realem lub wygra ligę to zje szklankę soli. Głupiutka nie wie co robi.

0

wszystko jest możliwe XD

0

Jakby Ronaldo otrzymał przed Klasykiem czerwoną kartkę , to by na pewno pozwolili grać w GD.

3

,,...szczególnie jeśli mówimy o Leo Messim, któremu od zawsze daleko jest do agresywnej boiskowej postawy.'' W przeciwieństwie do Ronaldo.

0

Wszedłem na stronkę Realu , i uwierzyć nie mogę. Niektórzy piszą komentarze typu że Messi chociaż coś daje drużynie a nie Ronaldo , że Barcelona rozniesie Real :D

7

Fajnie jakby Messi z Rayo strzelił 2 lub 3 bramki. Kiedyś się śmiałem że Ronaldo tylko z karnych , ale teraz mnie to przeraża.

15

Wczoraj przy bramce dla Villarealu byłem tak szczęśliwy , że podskoczyłem i upuściłem telefon. Zbita szybka. Trzeba jechać wymieniac, ale to nawet mi nie popsuło dnia :D

5

Pozdrawiam serdecznie adriana333, fana Realu który przyszedł na naszą stronę , aby się dowartościować. :) Nie możesz siedzieć na swojej stronie wśród przyjaciół? No chyba że ich nie masz. ;>

1

Żebyś się nie zdziwił :)

3

Karne to loteria :) Za to on nie wymusza, a z Twoim Cerkiem to już bym tak nie powiedział ;)

0

Messi chyba z Villarealem ostatnio?

2

Możecie się ze mną nie zgodzić , ale ja sobie nie wyobrażam aby Real był w finale LM. Jak on trafi na trudnego przeciwnika , to sobie nie poradzi już :/

0

doliczył 2 ;) Jednego na noszach wynosili z Villarealu.

0

Ufff , jeszcze 45 minut. Wierzyć!

0

Ah ten celny strzał CR11 ! Delicje! ;)

0

I Ronaldo gol kurde XDD

0

Cały czas Biali z główki pudłują :D

1

Villareal się nie poddaje narazie , a wyobraźcie sobie jakby grali głównym składem ;)

0

Jakiegoś murzyna z Villarealu chyba.

0

Co się dzieje? XD

0

Te rożne Realu są dość groźne :/

0

Villareal to nie Elche , nie podda się tak łatwo. Ale z innym składem byłoby lepiej

0

http://tvsportowa.eu/1-2/ słaba jakośc :/

0

Nie jarajcie się tak , Real zaraz niestety strzeli po farcie i wygra z 4:0

0

No kurczę no :/

1

Te strzały Ronaldo , hiper niebezpieczne

0

http://tvsportowa.eu/1-2/ Transmisja , da się oglądać :/

1

Nie ma za co ;)

0

Ktoś ma dobrą transmisję?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?