0

Dzięki. Niech Busi wróci ;/

2

Drugi lepiej :) Te pierwsze to podanie do bramkarza było.

0

Jakiś z Rayo chyba za szybko wszedł w pole karne.

0

Mamy jakieś przeszkody w składzie na Real? Mascherano nie zagra z Eibarem ( oby ) bo ma kartki. Czyli Busi i Alves , ale on chyba dostanie jeden mecz kary. I

3

Tak z nudów oglądałem finał Ligi Mistrzów Barcelona 2-0 Manchester United. Te piękne czasy . Niech Barcelona powtórzy to w tym roku..

1

spoczko. Ale dodaj jeszcze źródło bo się czepiać będą niektórzy ;)

0

I nagle edytowałeś , bo ktoś się skapnął czy tak serio?

1

Bo nie ma pomysłu na zebranie poleceń ;)

0

Dałeś to jako cytat jednego użytkownika z rm.pl , czy kradniesz pomysł?

1

4

Wiem , że to głupota wchodzić na Fioletową , ale dzisiaj czytałem niektóre komentarze które chwaliły Messiego , oraz całą drużynę , a nawet zobaczyłem aska El Jarka , gdzie napisał że Barcelona jest faworytem do wygrania LM to było takie cudowne uczucie :D

0

Tego poprostu nie możemy zepsuć!!

0

Busi to narazie jedyny problem. Oby to była lekka kontuzja :( :)

0

Zmień dilera

0

Jak Real? Slabo?

0

Wyczuwam autobus

0

Kiedy Real gra? Jaki wynik obstawiacie? :) Sedziuje Mallenco, będzie śmiesznie i żałośnie

0

Bo to Messi , Ronaldo jak strzeli już hattricka to nawet karnego nie odda.

0

No na Rayo to niech wychodzi. ;)

0

Rafinha może być , ale nie w takich meczach jak z Realem lub City ;P

0

Grał tak na początku sezonu i słabo gralismy , a po tym meczu pamiętnym z Realem Sociedad gramy o wiele lepiej , a to też skutek tego że Masche jest na obronie. Ale ja się na taktyce nie znam więc wybacz jeśli gadam glupoty ;)

2

A drugi cel żeby cię w końcu wywalili Bartłomieju .

0

Busi jest mega potrzebny. Boję się tego że Masche pójdzie na linię pomocy , radzi sobie bardzo dobrze ale Bartra lub Mathieu dla mnie przynajmniej nie dadzą rady z takimi drużynami jak Man.City. Nie lepiej spróbować Xavi , Rakitic i Iniesta? :P

0

Śmieszny ten Pina jest

1

Ból dupy. Ale tak serio takie sprawy to na początku rozgrywek , bo potem są problemy :/

6

20 godzin do meczu :/ Chciałbym teraz zasnąć i obudzić się o 20.

1

Dobrze że Masche na ławie . Jak myślisz , będzie Pedro od 1 minuty?

0

i po cholerę mi to tu wysyłasz? ;) nudzisz się? Daj jakiś przykład np. Messiego jak pada przez wiatr w polu karnym w tym sezonie. Ronaldo to ci mogę też podrzucić ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?