BarcelonaMessiKing2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Barcelona/Warszawa
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://memypilkarskie.pl/img/4470/sory-hejterzy-ale/
0
Dzięki. Niech Busi wróci ;/
2
Drugi lepiej :) Te pierwsze to podanie do bramkarza było.
12
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/10981845_686585428119285_3323114875935226190_n.jpg?oh=11c824b6cbcda01797ccddffb1934b92&oe=55BD83B1&__gda__=1435091419_fff5391193380cb1a3b1d8409e959e65 Ile ja bym dał żeby tamte czasy z Abidalem wróciły ;(
0
Jakiś z Rayo chyba za szybko wszedł w pole karne.
0
Mamy jakieś przeszkody w składzie na Real? Mascherano nie zagra z Eibarem ( oby ) bo ma kartki. Czyli Busi i Alves , ale on chyba dostanie jeden mecz kary. I
3
Tak z nudów oglądałem finał Ligi Mistrzów Barcelona 2-0 Manchester United. Te piękne czasy . Niech Barcelona powtórzy to w tym roku..
1
spoczko. Ale dodaj jeszcze źródło bo się czepiać będą niektórzy ;)
0
I nagle edytowałeś , bo ktoś się skapnął czy tak serio?
1
Bo nie ma pomysłu na zebranie poleceń ;)
0
Dałeś to jako cytat jednego użytkownika z rm.pl , czy kradniesz pomysł?
1
http://ask.fm/ElJarek
4
Wiem , że to głupota wchodzić na Fioletową , ale dzisiaj czytałem niektóre komentarze które chwaliły Messiego , oraz całą drużynę , a nawet zobaczyłem aska El Jarka , gdzie napisał że Barcelona jest faworytem do wygrania LM to było takie cudowne uczucie :D
0
Tego poprostu nie możemy zepsuć!!
0
Busi to narazie jedyny problem. Oby to była lekka kontuzja :( :)
0
Zmień dilera
0
Jak Real? Slabo?
0
Wyczuwam autobus
0
Kiedy Real gra? Jaki wynik obstawiacie? :) Sedziuje Mallenco, będzie śmiesznie i żałośnie
0
Bo to Messi , Ronaldo jak strzeli już hattricka to nawet karnego nie odda.
0
No na Rayo to niech wychodzi. ;)
0
Rafinha może być , ale nie w takich meczach jak z Realem lub City ;P
0
Grał tak na początku sezonu i słabo gralismy , a po tym meczu pamiętnym z Realem Sociedad gramy o wiele lepiej , a to też skutek tego że Masche jest na obronie. Ale ja się na taktyce nie znam więc wybacz jeśli gadam glupoty ;)
2
A drugi cel żeby cię w końcu wywalili Bartłomieju .
0
Busi jest mega potrzebny. Boję się tego że Masche pójdzie na linię pomocy , radzi sobie bardzo dobrze ale Bartra lub Mathieu dla mnie przynajmniej nie dadzą rady z takimi drużynami jak Man.City. Nie lepiej spróbować Xavi , Rakitic i Iniesta? :P
0
Śmieszny ten Pina jest
1
Ból dupy. Ale tak serio takie sprawy to na początku rozgrywek , bo potem są problemy :/
6
20 godzin do meczu :/ Chciałbym teraz zasnąć i obudzić się o 20.
1
Dobrze że Masche na ławie . Jak myślisz , będzie Pedro od 1 minuty?
0
i po cholerę mi to tu wysyłasz? ;) nudzisz się? Daj jakiś przykład np. Messiego jak pada przez wiatr w polu karnym w tym sezonie. Ronaldo to ci mogę też podrzucić ;)